[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacho

Re: Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

Jacho Śro Paź 21, 2020 1:12 am

"Seth49" napisał(a): Niech ludzie dają żebrakom żeby leśne dziadki których na szczęście nie ma już w Trojce mogły nadawać swoje stekanie i sapanie....głupich nie sieja...ja w koncu mogę spokojnie słuchać przewietrzonej z dziadów Trójki...I w koncu jest to stacja do słuchania....

Sam jesteś leśny dziad, idź i głoś tą dobrą nowinę.
Awatar użytkownika
Rtt

Rtt Śro Paź 21, 2020 6:34 am

Kasy nie dsm, ale słuchał będę nawet z reklamami...
Awatar użytkownika
Igor

Igor Śro Paź 21, 2020 7:00 am

Byliby bardziej wiarygodni gdyby wspólnie wzięli kredyt i z niego sfinansowali swoje dzieło. Nic tak nie wiąże jak kredyty. :) Wtedy mogliby wykazać się i żyć z reklam. A tak wyszło, że pozazdrościli Radiu Nowy Świat i chcąc nie chcąc, będą działali na jego szkodę. A interes niezły, ich radio za nie ich pieniądze. Na pewno o Kubę Strzyczkowskiego jest tam za dużo. Za swoje "niezależne konszachty" stracił w oczach ogromnie. Tych kilku innych, którzy tam trwali, ile tylko się dało, mimo lejącej się z anteny propagandy - niestety, również. Długo jakoś nie przeszkadzało... sorry.
Awatar użytkownika
Fan byłej 3

Fan byłej 3 Śro Paź 21, 2020 7:27 am

Toz to porażka. Nawet Dariusz Rosiak ze swoim programem zebrał więcej. Odważni i chcący działać odeszli z 3, gdy już było źle, a zostali i czekali na wyrzucenie ci, którzy układali się z władza. Na co liczyli? Ze władza mimo wszystko ich doceni? Kuba - jesteś spalony w moich oczach.
Awatar użytkownika
kanada

kanada Śro Paź 21, 2020 3:19 pm

Rosiak ma konkret program i na niego place 10pln per mc. Ma 3 ludzi do pomocy a nie kolesi pokroju Michniewicza, placzke Stelmiego, Kubusia, Mareczka czy tego Darmetko. Reszty nie wymieniam bo albo są mi obojętni albo...mam wstręt jak przypomne sobie grobowy klimat teren kooltoora. Rosiak ma dużo więcej kasy niz cala plejada 357. PS nawet Metz wrócił jednak do PR3. On wie co znaczy praca w prywatnym radio...rmf to jego matecznik.
Awatar użytkownika
agr

agr Śro Paź 21, 2020 3:28 pm

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z Darmetko? Dlaczego mowicie o niej per TEN? Wydawalo mi się , że ta osoba ma na imie Gabi/Gabreila?
Czy jest jakiś inny Darmetko?
Awatar użytkownika
szela

szela Śro Paź 21, 2020 3:38 pm

"kanada" napisał(a): nawet Metz wrócił jednak do PR3

Nie ma go w ramówce, to może wrócił zabrać długopis.
Awatar użytkownika
kanada

kanada Śro Paź 21, 2020 4:51 pm

Metz wrócił po odprawę bo byl dyrektorem przez pare lat za Pisu. Wiec bohatera nie struga a jak to w państwowych firmach bywa to dali go na ciepla posadę w Pr2.
Awatar użytkownika
Były patron

Były patron Śro Paź 21, 2020 5:34 pm

Od kiedy wiadomo, że to radio Wirtualnej Polski to doszedłem do wniosku, że nie będę tego sponsorował i anulowałem mojego patronite (100 zł!) . Mają bogatego sponsora, nie muszę dokładać się jeszcze ja, bo nie rozumiem dlaczego mam dawać kasę dużemu komercyjnemu podmiotowi. ale kicku trzymam i na pewno posłucham
Awatar użytkownika
Były patron

Były patron Śro Paź 21, 2020 5:35 pm

"Pati" napisał(a):
"oko" napisał(a): Radio Żebry, Radio Bronek, Radio Lemingrad

I żadnego inwestora nie widać na horyzoncie? Rynek wycenił "trójkowe gwiazdki"?

Jest chyba inwestorr, to Wirutalna Polska, wszędzie tylko o nich mówią
Awatar użytkownika
NIE WIEM

NIE WIEM Śro Paź 21, 2020 6:29 pm

"Były patron" napisał(a): Od kiedy wiadomo, że to radio Wirtualnej Polski

A co to za nowinka?
Awatar użytkownika
mika

mika Śro Paź 21, 2020 9:57 pm

"kraka" napisał(a): Ups, mała premiera Radio 357 z WP Klubu Chyba ktoś nie chciał, żeby to było słychać, najlepsze od 1:10 WP sponsorem? https://gofile.io/d/FRe80h

No proszę. Niezależne 357 już się uzależnia...
Awatar użytkownika
quest

quest Wto Paź 27, 2020 2:46 pm

"Ewa" napisał(a): Starzy nudziarze wracaja. I Jak zwykle na czyims garnuszku siedza, bo sami nie potrafią o to zadbać

Gdzie "wracają" kretynko? Do Trójki?
Ty choćbyś chciała, to nie ich nie znajdziesz, bo nie potrafisz XD
Awatar użytkownika
hjmj

hjmj Wto Paź 27, 2020 2:51 pm

"haha" napisał(a): Za rok-dwa po tym radyjku nie bedzie sladu.

Po trujce? No właśnie wszystko na to wskazuje.
No i dlatego robi się 357.
Awatar użytkownika
Normales

Normales Wto Paź 27, 2020 2:56 pm

"PingPoing" napisał(a):
"Gal" napisał(a): @PingPoing, czytaj ze zrozumieniem. Artykuł nie jest aż tak trudy, abyś go nie pojął. To radio prywatne, ale o charakterze publicznym. Nie będzie reklam, więc nie będzie zarabiać.

Ale mój biznes też będzie prywatny, ale o charakterze publicznym.
Tylko nie chcę tracić własnej kasy, więc chcę od ludzi.

Ale jesteś jakiś upośledzony?
Załóż konto autora na Patronite i próbuj.
Bo poza upośledzeniem masz coś do zaoferowania? Masz, prawda?

Zatem bez obaw.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości