[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hjmj

Re: Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

hjmj Wto Paź 27, 2020 2:58 pm

"Igor" napisał(a): Byliby bardziej wiarygodni gdyby wspólnie wzięli kredyt i z niego sfinansowali swoje dzieło. Nic tak nie wiąże jak kredyty. Wtedy mogliby wykazać się i żyć z reklam. A tak wyszło, że pozazdrościli Radiu Nowy Świat i chcąc nie chcąc, będą działali na jego szkodę. A interes niezły, ich radio za nie ich pieniądze. Na pewno o Kubę Strzyczkowskiego jest tam za dużo. Za swoje "niezależne konszachty" stracił w oczach ogromnie. Tych kilku innych, którzy tam trwali, ile tylko się dało, mimo lejącej się z anteny propagandy - niestety, również. Długo jakoś nie przeszkadzało... sorry.

Tak idioto.
A aktorzy powinni finansować teatr, a nie zapraszać na spektakle i do kupna jakichś biletów.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Paź 28, 2020 11:59 am

Może ktoś podać link? Bo nigdzie nie mogę znaleźć!
Awatar użytkownika
pp

pp Nie Lis 15, 2020 2:33 pm

czy jest tymczasowa ramówka ??? zyczę powodzenia R357, oby jak najszybciej w fm !!!!!! pozdrawiam !
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości