[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 nadaje z nowego studia

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Michał

Radio 357 nadaje z nowego studia

Michał Pią Kwi 02, 2021 7:27 am

Brawo, zarówno radio 357 jak i RNŚ otwierają oczy niedowiarkom i pokazują, że łącznie obie stacje za 10% tego ile kosztują kanały PR dostarczają dużo ambitniejsze i bardziej wartościowe treści programowe, świetna muza na poziomie, genialne audycje jazzowe, elektroniczne i metalowe, zero popowej papki, mnóstwo polskiej muzyki, obiektywna błyskotliwa publicystyka i ciekawe reportaże, do tego osobowości i głosy, których nie usłyszy się nigdzie indziej. Konkurencja tylko im służy. Widać czego nie mogli realizować w państwowych mediach i jak mogłoby wyglądać PR3 gdyby pozwolić im działać w pełni swobodnie. Życzę powodzenia i z całego serca kibicuję, Polska Kultura tylko na tym zyskuje
Awatar użytkownika
Słuchacz

Re: Radio 357 nadaje z nowego studia

Słuchacz Pią Kwi 02, 2021 7:32 am

Kiedy będzie profesjonalna strona internetowa
Awatar użytkownika
Sluchaczka

Sluchaczka Pią Kwi 02, 2021 7:59 am

Powodzenia dla Radia 357 , niech się rozwija :)))
Awatar użytkownika
Iza

Iza Pią Kwi 02, 2021 8:26 am

Radio 357 - genialne, u mnie leci od rana do nocy, poranki z Marcinem Łukawskim i doktorem Rożkiem - Niedźwiecki, Strzyczkowski, Kaczkowski, mnóstwo młodej krwi a do tego ogromne zaskoczenia - Daria Zawiałow - jaka świetna audycja.. Organek, Zalewski, no i największe odkrycia to Marta Kula i Ola Budka - dziewczyny jesteście zarąbiste, jest jeszcze Marta Malinowska, ale ja po prostu nie jestem hip-hopowa i trochę nie czuję klimatów, chociaż wiem, słyszałam, że to znacznie szerzej niż tylko hip-hop a i ten ponoć z tej wysokiej półki, no nie wiem może się przekonam, kucze... jeszcze Baasch i elektronika, i nocne płyty w całości, słuchałam Depeche Mode - Black Celebration i SBB - rewala...
Awatar użytkownika
Wojas

Wojas Pią Kwi 02, 2021 8:29 am

"Iza" napisał(a): Radio 357 - genialne, u mnie leci od rana do nocy, poranki z Marcinem Łukawskim i doktorem Rożkiem - Niedźwiecki, Strzyczkowski, Kaczkowski, mnóstwo młodej krwi a do tego ogromne zaskoczenia - Daria Zawiałow - jaka świetna audycja.. Organek, Zalewski, no i największe odkrycia to Marta Kula i Ola Budka - dziewczyny jesteście zarąbiste, jest jeszcze Marta Malinowska, ale ja po prostu nie jestem hip-hopowa i trochę nie czuję klimatów, chociaż wiem, słyszałam, że to znacznie szerzej niż tylko hip-hop a i ten ponoć z tej wysokiej półki, no nie wiem może się przekonam, kucze... jeszcze Baasch i elektronika, i nocne płyty w całości, słuchałam Depeche Mode - Black Celebration i SBB - rewala...

Posłuchaj we wtorki Dunaja jak grzmoci metalem od 22.00, gościu ma pojęcie... niszowo, mrocznie i soczyście, aż ubrania się same skąłdają do szuflad.... przy okazji pozdrawiam sąsiadów
Awatar użytkownika
Chrobry

Chrobry Pią Kwi 02, 2021 8:30 am

"Wojas" napisał(a):
"Iza" napisał(a): Radio 357 - genialne, u mnie leci od rana do nocy, poranki z Marcinem Łukawskim i doktorem Rożkiem - Niedźwiecki, Strzyczkowski, Kaczkowski, mnóstwo młodej krwi a do tego ogromne zaskoczenia - Daria Zawiałow - jaka świetna audycja.. Organek, Zalewski, no i największe odkrycia to Marta Kula i Ola Budka - dziewczyny jesteście zarąbiste, jest jeszcze Marta Malinowska, ale ja po prostu nie jestem hip-hopowa i trochę nie czuję klimatów, chociaż wiem, słyszałam, że to znacznie szerzej niż tylko hip-hop a i ten ponoć z tej wysokiej półki, no nie wiem może się przekonam, kucze... jeszcze Baasch i elektronika, i nocne płyty w całości, słuchałam Depeche Mode - Black Celebration i SBB - rewala...

Posłuchaj we wtorki Dunaja jak grzmoci metalem od 22.00, gościu ma pojęcie... niszowo, mrocznie i soczyście, aż ubrania się same skąłdają do szuflad.... przy okazji pozdrawiam sąsiadów

Łukasz Dunaj rządzi...!!! Konkretny łoskot
Awatar użytkownika
Jola

Jola Pią Kwi 02, 2021 9:07 am

T W A znowu nadaje
Brawo towarzysze i towarzyszki
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Kwi 02, 2021 9:20 am

Jestem zaskoczony jak dobrze to działa. R357 dopiero ruszyło, a już sprawia wrażenie jakby istniało od jakichś 59 lat ;-) Szalenie podoba mi się antenowy profesjonalizm wsparty niewymuszonym luzem. Czuć, że w zespole panuje świetna atmosfera, a tylko w takiej atmosferze powstają świetne pomysły. Dla przykładu wczorajsza "Wersja polska" z redaktorami mówiącymi po niemiecku, włosku, rosyjsku, francusku - rewelacja!
Awatar użytkownika
fff

fff Pią Kwi 02, 2021 9:23 am

Jak widać istnieje życie poza Trójką i dożywotnią gwarancją zatrudnienia na bezpiecznych i dość (a niekiedy bardzo) intratnych warunkach od Skarbu Państwa.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Pią Kwi 02, 2021 9:43 am

w wystroju wnetrza domiuja silnie akcenty koloru pomaranczowego!!!! A to jest kolor silnie laczony z iluminatami i cyfra "33" Bardzo ciekawa koncepcja wnetrza, bardzo....A jest tyle innych kolorow...
Awatar użytkownika
1234

1234 Pią Kwi 02, 2021 9:51 am

"fff" napisał(a): Jak widać istnieje życie poza Trójką i dożywotnią gwarancją zatrudnienia na bezpiecznych i dość (a niekiedy bardzo) intratnych warunkach od Skarbu Państwa.

I kto to mówi...
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Pią Kwi 02, 2021 10:10 am

Jak to ???? Przecież ta stacja miała upaść max. po 3 miesiącach nadawania, a tu nowe studio !!! 😳 I gdzie są ci pseudo mądrale wszystko wiedzący i na wszystkim się znający?
U
Awatar użytkownika
.yanka

.yanka Pią Kwi 02, 2021 10:26 am

w wystroju wnetrza domiuja silnie akcenty koloru pomaranczowego!!!! A to jest kolor silnie laczony z iluminatami i cyfra "33" Bardzo ciekawa koncepcja wnetrza, bardzo....A jest tyle innych kolorow...

gosc2021-04-02 09:430

Rozumiem, że lekarstwa jeszcze nie wzięte...🤔
Awatar użytkownika
Ubawiony

Ubawiony Pią Kwi 02, 2021 10:31 am

T W A znowu nadaje

Jola2021-04-02 09:0704

TWA? Ale tu, słoneczko jest mowa o R357 a nie o Trans World Airlines. Chyba pomyliłaś strony.
Awatar użytkownika
Romek

Romek Pią Kwi 02, 2021 10:33 am

T W A znowu nadaje

Jola2021-04-02 09:0704

TWA? Ale tu, słoneczko jest mowa o R357 a nie o Trans World Airlines. Chyba pomyliłaś strony.

Ubawiony2021-04-02 10:311

😃👍
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości