WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wesołych!

Radio 357 po raz drugi nagrywa swoją wersję „Karpia” i zapowiada świąteczne licytacje

Wesołych! Pon Gru 06, 2021 8:15 am

Bo karp to skarb;)
Awatar użytkownika
Maryś

Re: Radio 357 po raz drugi nagrywa swoją wersję „Karpia” i zapowiada świąteczne licytacje

Maryś Pon Gru 06, 2021 9:46 am

Dystans, dowcip, inteligencja i świetna muzyka, a do tego reportaże i publicystyka międzynarodowa - i to jest radio :). Wspaniałe uczucie pomagać i budować ten projekt od samego początku, patrzeć jak z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej i więcej. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i redakcję
Awatar użytkownika

Re: Radio 357 po raz drugi nagrywa swoją wersję „Karpia” i zapowiada świąteczne licytacje

top Pon Gru 06, 2021 9:48 am

Ja próbuję od tygodnia zagłosować na Top Wszech-czasów - chociaż można wybrać 35 utworów to wystrzeliwuję się już przy literce D... ostatnio doszedłem do J
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Pon Gru 06, 2021 9:50 am

"top" napisał(a): Ja próbuję od tygodnia zagłosować na Top Wszech-czasów - chociaż można wybrać 35 utworów to wystrzeliwuję się już przy literce D... ostatnio doszedłem do J

Dlatego trzeba użyć klucza - po jednym utworze z każdej litery alfabetu - potem dokładki, ale najlepsza w tym wszystkim jest społeczność słuchaczy - powstały już playlisty ze wszystkim piosenkami z zestawu na Spotify i innych - świetne do słuchania na co dzień, polecam, bo to naprawdę niesamowity zestaw utworów - ok 1400. hasło Top Radia 357
Awatar użytkownika
Anka

Anka Pon Gru 06, 2021 9:55 am

"Hubert" napisał(a):
"top" napisał(a): Ja próbuję od tygodnia zagłosować na Top Wszech-czasów - chociaż można wybrać 35 utworów to wystrzeliwuję się już przy literce D... ostatnio doszedłem do J

Dlatego trzeba użyć klucza - po jednym utworze z każdej litery alfabetu - potem dokładki, ale najlepsza w tym wszystkim jest społeczność słuchaczy - powstały już playlisty ze wszystkim piosenkami z zestawu na Spotify i innych - świetne do słuchania na co dzień, polecam, bo to naprawdę niesamowity zestaw utworów - ok 1400. hasło Top Radia 357

ale nie wszystkie mają wszystkie utwory - polecam ten zestaw z 1379 utworami -

https://open.spotify.com/playlist/3Vbv9 ... 5947ac4718

, jest najpełniejszy i nie ma na wydłużonych wersji np Tabullar Bells i Insomni
Awatar użytkownika
kacha

kacha Pon Gru 06, 2021 10:15 am

Top Wszech-czasów to jedno, ale bardziej polecam Listę cotygodniową - też jest zestaw na Spoti - rewelacja, wszystko to czego słucha świat, a czego nie usłyszycie w innych stacjach - naprawdę rewela wizytówka muzyczna tego radia - jak wiele nieznanych rzeczy i jak dobrych
Awatar użytkownika
Dede

Dede Pon Gru 06, 2021 10:16 am

Dzisiaj poniedziałek - Kiribati i Cool Kid of Jazz - dwie fantastico audycje
Awatar użytkownika
Hihih

Hihih Pon Gru 06, 2021 10:21 am

A Kamińskiej ość w gardle. O dobrze 🤭🤪😂
Awatar użytkownika
byku

byku Pon Gru 06, 2021 10:22 am

Serce rośnie jak się patrzy jak R357 wypatronione
Awatar użytkownika
gilu

gilu Pon Gru 06, 2021 10:27 am

Gilu ! Powirusujmy ! I wstaw go do poczekalni bo inaczej się nie pozbędziemy
Awatar użytkownika
Kiedyś słuchałem Trójeczki

Kiedyś słuchałem Trójeczki Pon Gru 06, 2021 10:43 am

"Hihih" napisał(a): A Kamińskiej ość w gardle. O dobrze 🤭🤪😂

Nie ma co kobiety "ruszać". Miał zniszczyć. Zniszczyła.
Awatar użytkownika
używam chusteczek do nosa. nie mam gila

używam chusteczek do nosa. nie mam gila Pon Gru 06, 2021 10:48 am

"gilu" napisał(a): Gilu ! Powirusujmy ! I wstaw go do poczekalni bo inaczej się nie pozbędziemy[/quote
gilu. To może warto rozwinąć myśl.
"Powirusujmy"... ciekawe słowo. Czy to można określić neologizmem?
Awatar użytkownika
żenada

żenada Pon Gru 06, 2021 11:23 am

"gilu" napisał(a): Gilu ! Powirusujmy ! I wstaw go do poczekalni bo inaczej się nie pozbędziemy

Eee, to już staje się nudne. Nie ma nic żenującego, jak opowiadający ten sam dowcip, sam się z niego śmieje.
Awatar użytkownika
humanista

humanista Pon Gru 06, 2021 11:23 am

"używam chusteczek do nosa. nie mam gila" napisał(a):
"gilu" napisał(a): Gilu ! Powirusujmy ! I wstaw go do poczekalni bo inaczej się nie pozbędziemy[/quote
gilu. To może warto rozwinąć myśl.
"Powirusujmy"... ciekawe słowo. Czy to można określić neologizmem?

To pytanie do p. Kłosińskiej.
Awatar użytkownika
elcia

elcia Pon Gru 06, 2021 11:51 am

A ja cały czas nie słucham tego.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości