WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
...

Radio 357 przekroczyło próg 700 tys. miesięcznych wpłat

... Śro Paź 27, 2021 7:56 am

Gratulacje! Koncert świetny, jak za starych czasów wiadomego studia wiadomego imienia.
Awatar użytkownika
borro

Re: Radio 357 przekroczyło próg 700 tys. miesięcznych wpłat

borro Śro Paź 27, 2021 8:03 am

Dzień dobry,
Mam wielką prośbę do fanów R357 i RNŚ:
Za chwilę zleci się pod ten artykuł banda opłacanych trolli (trollów?) i będzie nas prowokować czekoladowymi orłami, berami, żebraniem, i co im tam jeszcze podpowiedzą Błagam, ignorujcie ich. Nie karmcie, nie dajcie się sprowokować, nie odpowiadajcie. Oni nie chcą merytorycznej dyskusji, tylko zamętu. Nie dajmy im tego. Ani pod tym, ani pod innymi artykułami o R357 i RNŚ.
Miłego dnia.
Awatar użytkownika
ijateż

ijateż Śro Paź 27, 2021 8:10 am

"borro" napisał(a): Dzień dobry,
Za chwilę zleci się pod ten artykuł banda opłacanych trolli (trollów?) i będzie nas prowokować czekoladowymi orłami, berami, żebraniem, i co im tam jeszcze podpowiedzą Błagam, ignorujcie ich. Nie karmcie, nie dajcie się sprowokować, nie odpowiadajcie. Oni nie chcą merytorycznej dyskusji, tylko zamętu. Nie dajmy im tego. Ani pod tym, ani pod innymi artykułami o R357 i RNŚ.
Miłego dnia.

Popieram.
Awatar użytkownika
3ever

3ever Śro Paź 27, 2021 8:19 am

A mnie to G obchodzi i tak zostałem z Trójką.
Awatar użytkownika
Y.A.C.

Y.A.C. Śro Paź 27, 2021 8:30 am

To nie żadne trole,.
Agniecha się nudzi przy porannej kawie i wypisuje głupty ;)
Awatar użytkownika
byku

byku Śro Paź 27, 2021 8:31 am

Wcale mnie to nie dziwi. R357 to najlepsze radio w Polsce. Jego popularność rośnie, słuchaczy i patronów będzie przybywać. Nie jest to szybki proces ale stały. Wyrobiony, osłuchany odbiorca z pewnymi wymaganiami wreszcie ma cos dla siebie. Do tego ludzie powoli sie uczą, ze dobry towar kosztuje, a gdy nie płacisz to sam jesteś towarem vide słuchasz setki reklam, a w R357 ich nie ma
Awatar użytkownika
onna

onna Śro Paź 27, 2021 8:34 am

"3ever" napisał(a): A mnie to G obchodzi i tak zostałem z Trójką.

Jakie radio, taka kultura.
Awatar użytkownika
ala

ala Śro Paź 27, 2021 8:37 am

Gratulacje, i dla R357 i dla patronów-słuchaczy.
Awatar użytkownika
xD

xD Śro Paź 27, 2021 8:37 am

"onna" napisał(a):
"3ever" napisał(a): A mnie to G obchodzi i tak zostałem z Trójką.

Jakie radio, taka kultura.

Dokładnie :) PS. Wczorajszy koncert bardzo dobry :) i śmiało mogę powiedzieć, że mamy dwa radia, które zachowują pion i poziom :)
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Śro Paź 27, 2021 8:53 am

Zamiast trolli lizuski (czyt. Pracownicy i rodziny nowych stacji). Za dużo wazeliny i lukru jak dla mnie.
Awatar użytkownika
irek

irek Śro Paź 27, 2021 8:55 am

"borro" napisał(a): Dzień dobry,
Popieram!
Jestem patronem R357 i RNŚ, nie mam zamiaru tego zmieniać, a dziennikarze tych stacji niejednokrotnie pokazywali że nie ma między nimi konfliktu.
Miłego dnia.
Awatar użytkownika
do Stefana

do Stefana Śro Paź 27, 2021 9:18 am

"Stefan" napisał(a): Zamiast trolli lizuski (czyt. Pracownicy i rodziny nowych stacji). Za dużo wazeliny i lukru jak dla mnie.

Nie mierz wszystkich swoja miarą.
Awatar użytkownika
qba

qba Śro Paź 27, 2021 9:18 am

W internecie o R357 tylko dobrze albo wcale. O Trójce odwrotnie tj. tylko źle albo wcale.
Jak skrytykujesz 357, a napiszesz, że ci się jakaś audycja w Trójce podoba to cię zjadą tak, że odechce się komentowania.
Obiektywnie rzecz biorąc: żadnej ze stacji nie daję rady słuchać non stop. W każdej za to można znaleźć audycje wartościowe jak i te, które najzwyczajniej męczą.
Awatar użytkownika
Beza

Beza Śro Paź 27, 2021 9:21 am

"do Stefana" napisał(a):
"Stefan" napisał(a): Zamiast trolli lizuski (czyt. Pracownicy i rodziny nowych stacji). Za dużo wazeliny i lukru jak dla mnie.

Nie mierz wszystkich swoja miarą.

Co to jest ,,troll lizuska"? A nie powinno być ,,zamiast trolii, lizyski'? Brak przecinka sprawia, że zdanie jest bez sensu.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Śro Paź 27, 2021 9:23 am

Stefan, brawo Ty!
Dokładnie jest tak jak piszesz, Czuć redaktorkami na odległość.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości