WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rumburak

Radio 357 rozbudowuje sieć korespondentów. Z Łodzi relacje przygotowuje Krzysztof Zimoch

Rumburak Nie Mar 27, 2022 10:47 pm

Polskie Radio tnie koszty, a R357 się rozwija. Przypadek? Nie sądzę...
Awatar użytkownika
Patron i Patronka

Re: Radio 357 rozbudowuje sieć korespondentów. Z Łodzi relacje przygotowuje Krzysztof Zimoch

Patron i Patronka Nie Mar 27, 2022 11:20 pm

Krok po kroku krok po kroczku Radio 357 się pięknie rozwija. Trzymamy kciuki
Awatar użytkownika
fd

Re: Radio 357 rozbudowuje sieć korespondentów. Z Łodzi relacje przygotowuje Krzysztof Zimoch

fd Pon Mar 28, 2022 12:41 am

Bzdury. Żadnego lokalu, nagrej se na kolanie na ławce w parku.
Awatar użytkownika
Rzenada Malinowska

Rzenada Malinowska Pon Mar 28, 2022 6:53 am

A w Trójce dalej zawodzi Ciechan. Ta jego audycja w sobotę to jeden do jednego Radio Złote Przeboje. Marnuje się chłop w Trójce. Powinien w radiu Karolina prowadzić z Janowskim koncert życzeń.
Awatar użytkownika
Usmy

Usmy Pon Mar 28, 2022 7:23 am

Ciechański, Łakomska, Migała i Kirmuć zrobili z radia prywatny folwark dla garstki słuchaczy. Czabańskiego (bo od niego wszystko się zaczęło) oddać do domu starców, a wymienioną reszte wywalić.
Awatar użytkownika
537

537 Pon Mar 28, 2022 7:59 am

"Rzenada Malinowska" napisał(a): A w Trójce dalej zawodzi Ciechan. Ta jego audycja w sobotę to jeden do jednego Radio Złote Przeboje. Marnuje się chłop w Trójce. Powinien w radiu Karolina prowadzić z Janowskim koncert życzeń.

A słyszałeś kiedyDebilu, AC/DC w Radiu Złote Przeboje?
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pon Mar 28, 2022 8:03 am

Kawałek po kawałku Radio 357 zastępuje Polskie Radio.
Jakoś mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie :-)
Awatar użytkownika
WaluŚ

WaluŚ Pon Mar 28, 2022 8:10 am

"537" napisał(a):
"Rzenada Malinowska" napisał(a): A w Trójce dalej zawodzi Ciechan. Ta jego audycja w sobotę to jeden do jednego Radio Złote Przeboje. Marnuje się chłop w Trójce. Powinien w radiu Karolina prowadzić z Janowskim koncert życzeń.

A słyszałeś kiedyDebilu, AC/DC w Radiu Złote Przeboje?

No w Trójce u Ciechana też ich nie usłyszysz :*
Awatar użytkownika
mania wielkości

mania wielkości Pon Mar 28, 2022 8:15 am

No i zaczęło się znowu ujadanie megalomanów z 357.
Awatar użytkownika
zdziwiony

zdziwiony Pon Mar 28, 2022 8:18 am

"mania wielkości" napisał(a): No i zaczęło się znowu ujadanie megalomanów z 357.

W którym miejscu ?
Awatar użytkownika
mania wielkości

mania wielkości Pon Mar 28, 2022 8:20 am

Wszędzie, pod każdym artykułem, każdym komentarzu pochwalnym radyjka 357. Peany aż do nieba.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pon Mar 28, 2022 8:49 am

"mania wielkości" napisał(a): Wszędzie, pod każdym artykułem, każdym komentarzu pochwalnym radyjka 357. Peany aż do nieba.

W dodatku (o zgrozo!!) te peany są w pełni uzasadnione :-)
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pon Mar 28, 2022 8:50 am

"mania wielkości" napisał(a): Wszędzie, pod każdym artykułem, każdym komentarzu pochwalnym radyjka 357. Peany aż do nieba.

W dodatku (o zgrozo!!) te peany są w pełni uzasadnione :-)
Awatar użytkownika
yego

yego Pon Mar 28, 2022 9:28 am

Ktoś tu ewidentnie cierpi na obsesję maniakalną. Poza tym zdanie jest niepoprawnie zbudowane i tym samym bez sensu. Czy nie powinno być-,,Wszędzie, pod każdym artykułem, same komentarze pochwalne o .........""?
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pon Mar 28, 2022 9:31 am

Bardzo przepraszam, ale co autor tego zdania miał na myśli ? Bo pisał to albo bot, albo niedouk.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nhimnylak oraz 14 gości