[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 rusza z publicystyką. "Stawiamy na różnorodność tematyczną"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anna

Radio 357 rusza z publicystyką. "Stawiamy na różnorodność tematyczną"

Anna Śro Sty 20, 2021 7:58 am

Dlaczego red. Zozun prowadzi wszystkie popoludniówki? Nie ma różnorodności a maniera red. Zozunia na tak długą metę odstręcza. Uwielbiam jak prowadzi PAT.
Awatar użytkownika
blurppp

Re: Radio 357 rusza z publicystyką. "Stawiamy na różnorodność tematyczną"

blurppp Śro Sty 20, 2021 9:11 am

"Anna" napisał(a): Dlaczego red. Zozun prowadzi wszystkie popoludniówki? Nie ma różnorodności a maniera red. Zozunia na tak długą metę odstręcza. Uwielbiam jak prowadzi PAT.

Panowie umówieni są na cykl tygodniowy
Awatar użytkownika
Szeryf

Szeryf Śro Sty 20, 2021 9:47 am

Zozun jest pretensjonalny jak dla mnie.
Awatar użytkownika
kinderr

kinderr Śro Sty 20, 2021 9:52 am

Zozuń generalnie jest kiepski jak chodzi o prowadzenie dłuższych bloków.
Awatar użytkownika
Jerzyk

Jerzyk Śro Sty 20, 2021 9:55 am

"Szeryf" napisał(a): Zozun jest pretensjonalny jak dla mnie.

A to jest ten od związków zawodowych?
Awatar użytkownika
Zac

Zac Śro Sty 20, 2021 10:16 am

stawiamy na różnorodność tematyczną i jednostronność polityczną (jak w stanie wojennym nas nauczono)
Awatar użytkownika
Eliizjum

Eliizjum Śro Sty 20, 2021 10:34 am

Nie można napisać nic złego na ten kanalik internetowy, tych co z Trójki zrobili wojującą radiostację KOD zakończoną prowokacją z podłożeniem świni w kampanii prezydenckiej - marnej piosenki Kazika na 1 miejsce listy przebojów?
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Śro Sty 20, 2021 11:30 am

Ja kilku rzeczy nie rozumiem. Czy audycja o wychowaniu nie powinna być rano w weekend, a nie w tygodniu? Mnie to nie interesuje, więc radia nie włączę. A rodzice raczej funkcjonują od rana, więc wtedy w weekend jest czas na ten program. Nie rozumiem też grafiki. Kiedy był koncert na pożegnanie LP3? Nadal nie funkcjonują podcasty, więc cel niezrealizowany. Niektóre piosenki powtarzają się zbyt często i szkoda, że Kieruj się na południe nie jest stricte muzyczny. Najfajniej słucha się Marka. Nie znoszę maniery i egzaltacji w głosie Stelki i Oli Budki. A dziś ciągle się śmieje Michał Gąsiorowski. Czemu? Poza tym wiele elementów jest super
Awatar użytkownika
Maniok

Maniok Śro Sty 20, 2021 12:00 pm

Zaprzysiężenie Prezydenta USA, aresztowanie Nawalnego, silne skutki Brexitu, światowy kryzysy koranawirusowy, kryzys szczepionkowy a Radio 3po3 zapowiada ważne tematy na marzec. No, no! I serwisy informacyjne nawet kiedyś będą. Dostajecie ponad pół miliona miesięcznie i ramówka kończy się o 19.00. Trochę porażka.
Awatar użytkownika
lala

lala Śro Sty 20, 2021 12:11 pm

0,5 mln miesięcznie, czyli gdyby nawet płacili 50 osobom, to wychodzi po 10 tysięcy miesięcznie na osobę. A pracuje 10, czyli.... Dobra robota! Każdy by chciał za jedna dwie audycje w tygodniu. I to jaki słaby poziom Budek, Ciechańskich itd
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Sty 20, 2021 12:40 pm

Krytykują choć nawet nie słuchali..
O szczepionkach, polityce, Trumpie było w brud u Zozunia. Muzyka też ok. Można się czepiać Stelki czy Budki, ale porównajcie to z próbnymi lotami w rns. Dla mnie największą wartością jest brak reklam.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Śro Sty 20, 2021 12:45 pm

Dzień dobry. W końcu oczekiwane poszerzenie programu stacji. Czekam z niecierpliwością na dzisiejszy program pani Obszańskiej. Mam nadzieję, że wszyscy a zwłaszcza krytykujący istnienie Radia 357 i Radia Nowy Świat także będą przy głośnikach. Bo przecież nie będą opierali się tylko na "przekazach dnia". Miłego słuchania. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
~~El Conductor

~~El Conductor Śro Sty 20, 2021 12:50 pm

Cieszyłem się na to radio ale radość prysła... Muzyka nie moje klimaty większość to pop a nawet bym powiedział że umpsa umpsa dziś był wywiad z niejaką Sarsą. Nie chcę ciągle przełączać a tutaj się nie da na dłuższą metę. Szkoda że nie ma więcej klimatów ala Pan Piotr Kaczkowski, Gitarą i Piórem, czy MO (takie jak było kiedyś) Michała Owczarka ale widzę że to "nevrátí se to"
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Śro Sty 20, 2021 1:03 pm

Czy nie można mieć krytycznego zdania? Ja akurat słucham non stop 357. Nie jestem zwolenniczką obecnej trójki. Ale nie mogę znieść egzaltacji Stelki i Budki. Nie można o wszystkim mówić, że jest wspaniale, wyjątkowe.
Awatar użytkownika
Sasa

Sasa Śro Sty 20, 2021 1:27 pm

Wymiencie proszę rano lukawskiego.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości