[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 skrytykowane za audycję z Janem T. Grossem. „Krystalizujemy antenę, wyciągamy wnioski”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciek

Radio 357 skrytykowane za audycję z Janem T. Grossem. „Krystalizujemy antenę, wyciągamy wnioski”

Maciek Czw Sty 21, 2021 7:57 am

Szkoda, że zostaną. Najgorsza jakościowo i merytorycznie audycja. Stracona godzina w ramówce.
Awatar użytkownika
X

Re: Radio 357 skrytykowane za audycję z Janem T. Grossem. „Krystalizujemy antenę, wyciągamy wnioski”

X Czw Sty 21, 2021 8:16 am

Wpadka nr 1.
Awatar użytkownika
Parasooool

Re: Radio 357 skrytykowane za audycję z Janem T. Grossem. „Krystalizujemy antenę, wyciągamy wnioski”

Parasooool Czw Sty 21, 2021 8:39 am

Gross, co udowodnil m.in. Sumlinski, to czlowiek piszacy, aby sie sprzedalo. Wartosc merytoryczna jego publikacji znikoma. Polaryzowanie spoleczenstwa/sluchaczy byl tu przez redaktorow celowy? Szkoda na tę audycję czasu i atłasu.
Awatar użytkownika
Dori

Dori Czw Sty 21, 2021 8:42 am

Nie słuchałam, nie ocenię wartości merytorycznej tej audycji, ale... Drodzy Rodacy, świat jest różnorodny. Naprawdę warto posłuchać ludzi, z którymi się nie zgadzamy. Dla własnego dobra nawet. Jest Gross, jest Cejrowski. Gdybym Cejrowskiego nie posłuchała, to nawet nie wiedziałabym, dlaczego się z nim nie zgadzam. Chodzi mi o to, że radio wg mnie powinno czasami (zaznaczam: czasami) wychodzić poza wytyczone przez słuchaczy granice. W różnych kierunkach.
Awatar użytkownika
Racja

Racja Czw Sty 21, 2021 8:55 am

Gross powinien być persona non grata w polskich mediach. Wziąć go ewentualnie na dyskusję rzeczową i pokazać jego kłamstwa, ale to już było i nie ma potrzeby powtarzać
Awatar użytkownika
@ntoni

@ntoni Czw Sty 21, 2021 8:58 am

A ja nie widzę problemu, żeby wyłączyć radio na czas audycji P. Komasy i w tym czasie przesłuchać sobie jakieś zaległe premierowe wydawnictwo.
Ludzie - nie dajmy się zwariować! nie dostosujemy całego świata do siebie ale możemy dostosować siebie do świata.
Wolność pozwala mi dokonać wyboru czego słucham a nie mam zamiaru nikomu wolności bronić. P. Komasa ma swoją wolną audycję i niech rozmawia z kim chce o czym chce - słuchalność zweryfikuje te audycje i ich sens istnienia.
Awatar użytkownika
Baz

Baz Czw Sty 21, 2021 9:01 am

Stefana Michnika zaproście.
Awatar użytkownika
Historyk

Historyk Czw Sty 21, 2021 9:02 am

"Racja" napisał(a): Gross powinien być persona non grata w polskich mediach. Wziąć go ewentualnie na dyskusję rzeczową i pokazać jego kłamstwa, ale to już było i nie ma potrzeby powtarzać
Jakie kłamstwa? Jedwabne? Tak się składa, że znam temat. Żydzi spłonęli w stodole przy aktywnym udziale miejscowych. Jedwabne nie było zresztą jedyne.
Awatar użytkownika
Obywatel

Obywatel Czw Sty 21, 2021 9:05 am

Niestety. Już widac przechył w jedna stronę...........A miało byc obiektywnie. Szkoda. słucham od początku i kibicuję, ale...................
Awatar użytkownika
rafael

rafael Czw Sty 21, 2021 9:09 am

Kompromitacja to mało powiedziane, przecież ten typ pluje na Polskę i Polaków od dawna, brak mi słów oburzenia.
Awatar użytkownika
Historyk

Historyk Czw Sty 21, 2021 9:18 am

Awatar użytkownika
Ahmed

Ahmed Czw Sty 21, 2021 9:49 am

Bez przesady. To, że radio ma być apolityczne i neutralne światopoglądowo nie oznacza, że ma pokazywac tylko to co akurat słuchaczom pasuje. Powinno właśnie pokazywać różne strony, różne poglądy. Można sie z nimi zgadzać albo nie, ale to nie znaczy, że ich nie ma. To jest właśnie tolerancja o która tak wszyscy niby walczą. Przez waśnie polityczne Polacy przestali akceptować to wszystko, co akurat nie wpisuje sie w ich światopogląd. Może czas w końcu zacząć to zmieniać?
Awatar użytkownika
Pan Józek

Pan Józek Czw Sty 21, 2021 9:51 am

Ja wiedziałem, że tak będzie...
Awatar użytkownika
rafael

rafael Czw Sty 21, 2021 9:58 am

"Historyk" napisał(a):
"Racja" napisał(a): Gross powinien być persona non grata w polskich mediach. Wziąć go ewentualnie na dyskusję rzeczową i pokazać jego kłamstwa, ale to już było i nie ma potrzeby powtarzać
Jakie kłamstwa? Jedwabne? Tak się składa, że znam temat. Żydzi spłonęli w stodole przy aktywnym udziale miejscowych. Jedwabne nie było zresztą jedyne.

A skąd znasz skoro nie pozwolono zrobić ekshumacji, a poza tym nie chodzi tylko o Jedwabne, ten facet oskarża Polaków, że byli gorsi od tych "złych mężczyzn skazanych w Norymberdze", nie ma już Niemców, są tylko źli Polacy, o jego podłość chodzi.
Awatar użytkownika
Ted34

Ted34 Czw Sty 21, 2021 10:03 am

Niestety nietrafiony "gość". Zbyt wielu ludzi obraził swoimi pseudonaukowymi wywodami. Dla mnie to nie wpadka ale kompromitacja nowego ( bardzo fajnego zresztą ) radia. Trzymajcie się z dala od polityki a będzie OK. Nie idźcie w stronę RNŚ którego po prostu nie da nie słuchać tak bardzo jest przechylone w jedną stronę. Pozdrawia wasz patron.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości