WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fan ciszek

Re: Radio 357 ucieka Radiu Nowy Świat. "Te same początki, zupełnie inna dynamika rozwoju"

fan ciszek Czw Paź 21, 2021 12:52 pm

"Ojej" napisał(a): Ten koncert dla ekipy Listy przebojów to podziękowanie dla Pana Marka za ustawianie wg widzimisię kolejności utworów na liście przebojów?
To jest tak żenujące, że...

Trzepnij się w łeb... że zacytuję klasyka
Awatar użytkownika
Słuchacz

Re: Radio 357 ucieka Radiu Nowy Świat. "Te same początki, zupełnie inna dynamika rozwoju"

Słuchacz Czw Paź 21, 2021 1:09 pm

Domowe radia internetowe wyglądają tak samo jak te "tradycyjne" i obsługa ich nie jest skomplikowana. A co do podłączenia w samochodzie to faktycznie jest to trochę irytujace , ale powoli samochodowe radia interentowe będą też wypeirać te tradycyjne
Awatar użytkownika
Lena

Lena Czw Paź 21, 2021 1:35 pm

"Ojej" napisał(a): Ten koncert dla ekipy Listy przebojów to podziękowanie dla Pana Marka za ustawianie wg widzimisię kolejności utworów na liście przebojów?

Żenujący to jest Twój komentarz
Awatar użytkownika
prawda

prawda Czw Paź 21, 2021 1:38 pm

Pani lady botoks udało się ulepić mózgi kilku pojętnym i podatnym na jej bolszewickie metody wciskania ludziom kitu, widać, że też dałeś się ulepić. Ktokolwiek słuchał listy przebojów Trójki i Niedźwiedzia nigdy nie uwierzy w te brednie, może poza zwyrolem Jakimowiczem. Jest jakaś granica sku.....ństwa
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Paź 21, 2021 1:59 pm

"Marta" napisał(a): Obie stacje dziadowskie, do zakopania...

Jeden już próbował zaorać ........
Awatar użytkownika
333

333 Czw Paź 21, 2021 3:05 pm

"ja" napisał(a): Wywalcie na zbity pysk Jethon to wwam się zmieni dynamika.

Te radiowęzły to takie Trójki stanu wojennego. Brakuje Moni oraz tej od kotów i mamy walkę o papier toaletowy
Awatar użytkownika
Zastanawiam się nad tym

Zastanawiam się nad tym Czw Paź 21, 2021 5:42 pm

Co u licha ci wszyscy ludzie robili?
Z jednej trójki powstały 3 rozgłośnie. Czy to był typowy przerost zatrudnienia?
Awatar użytkownika
kokos

kokos Czw Paź 21, 2021 7:11 pm

Największym problemem RNŚ jet to, że jest to "radio na wojnie". Opowiedziało się po jednej ideologicznej stronie barykady i zaczyna płacić za to cenę. Życie okazuje się jak mawiał Marek Hłasko nie być ani czarne ani białe lecz jest w odcieniu szarości. Radio 357 podobnie jak Raport Rosiaka są obiektywne. Nie dały się wciągnąć w rozgrywki polityczno ideologiczne. Jest przede wszystkim muzyczne i publicystyczne bez narzucania słuchaczowi jedynie słusznej wizji świata. 357 jest wyważonym członkiem domowej rodziny który ma własne poglądy a nie ideologicznym agitatorem.
Awatar użytkownika
tp

tp Czw Paź 21, 2021 8:57 pm

off topic do ...: moglibyście usunąć ten piździk po prawej stronie ekranu w wersji mobilnej bo strasznie wq... przeszkadza znaczy.
Awatar użytkownika
444

444 Pią Paź 22, 2021 3:11 am

"byku" napisał(a):
"ggg" napisał(a):
"Sześćdziesięciolatka" napisał(a):
Podłączam telefon kabelkiem do radia samochodowego. I po problemie. Czasami nie ma zasięgu ale podobnie fale Trójki czasami też "znikały". Nie widzę żadnego problemu.

I oczywiście internet w telefonie masz za darmo.

Jak masz w abonamencie 80-100 giga to nie ma problemu, a dzis tyle to ma większość abonamentów 5g

Nie mam w ogóle internetu w telefonie. Od radia mam radio.
Awatar użytkownika
doto

doto Pią Paź 22, 2021 3:14 am

"danusia" napisał(a):
I oczywiście internet w telefonie masz za darmo.

A za radio w samochodzie płącisz abonament? Nie? A powinieneś... lepiej sprawdź

Mam zatem zlikwidować radio w aucie? Żeby słuchać radia przez telefon? Paradne.
Płacę abonament i mam radio w aucie. Jeśli nie ma w nim jakichś stacji, to nie mój problem.
Awatar użytkownika
f22

f22 Pią Paź 22, 2021 3:17 am

"tak jest" napisał(a):
"hmm" napisał(a): Niedlugo oba radyjka przejda do lamusa

Chciałbyś

Ja bym nie chciał, ale wszystko na całym świecie zmierza do tego, że radio staje się przeżytkiem.
Emeryci i co nimi będą w ciągu 15-20 lat jeszcze to ciągną. Młodym wystarcza spotify w smartfonie. I tylko nielicznym zależy na słuchaniu pitolenia prezenterów, albo ekspertów
wszelkiej maści. Reportaże, słuchowiska itp. to też co przytłaczającej części młodzieży
kompletnie nie interesuje.

Tak więc kwestia czasu...
Awatar użytkownika
żęnada

żęnada Pią Paź 22, 2021 3:18 am

To ja podziękowania PiSu dla Macierewicza za raport smoleński.
Awatar użytkownika
sidor

sidor Pią Paź 22, 2021 3:20 am

"prawda" napisał(a):
Pani lady botoks udało się ulepić mózgi kilku pojętnym i podatnym na jej bolszewickie metody wciskania ludziom kitu, widać, że też dałeś się ulepić. Ktokolwiek słuchał listy przebojów Trójki i Niedźwiedzia nigdy nie uwierzy w te brednie, może poza zwyrolem Jakimowiczem. Jest jakaś granica sku.....ństwa

To nie kościół i kwestia wiary odpada. Są dowody na te macholejczki i Bera dlatego schował rzyć do spiżarni, gdzie trzyma te swoje podgrzybki z ryneczku.
Awatar użytkownika
stann

stann Pią Paź 22, 2021 11:33 am

"333" napisał(a):
"ja" napisał(a): Wywalcie na zbity pysk Jethon to wwam się zmieni dynamika.

Te radiowęzły to takie Trójki stanu wojennego. Brakuje Moni oraz tej od kotów i mamy walkę o papier toaletowy

Oj, Twój stan umysłu chyba też zatrzymał się w okresie stanu wojennego....
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości