WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
BeiZik

Re: Radio 357 ucieka Radiu Nowy Świat. "Te same początki, zupełnie inna dynamika rozwoju"

BeiZik Śro Paź 20, 2021 11:38 am

"viv" napisał(a): R357 powiela pomysły Trójii, większość to wręcz kalka.

Trudno nie powielić Stelmacha, Strzyczkowskiego, Łukawskiego czy Niedźwieckiego jeśli się ma ich na swoim pokładzie.
Awatar użytkownika
Gaweł

Re: Radio 357 ucieka Radiu Nowy Świat. "Te same początki, zupełnie inna dynamika rozwoju"

Gaweł Śro Paź 20, 2021 11:48 am

"Pawel" napisał(a): Nie słucham 357 ani RNS.

To po co czytasz ten artykuł i dajesz tutaj swój komentarz :*
Awatar użytkownika
8*

8* Śro Paź 20, 2021 11:54 am

Taaa... 357 "rzuca się tam, gdzie jest nowe", i dlatego ramówka wygląda jak żywcem zerżnięta z Trójki. RNŚ "siedzi okrakiem" i dlatego od początku postanowiono na zupełnie nowe głosy i audycje. ..., nie wiem, skąd bierzecie tych komentatorów, ale błagam: niech to będzie ktoś, kto faktycznie "siedzi" w temacie radia. A nie wie o nim tyle, ile gdzieś przeczytał...
Awatar użytkownika
8*

8* Śro Paź 20, 2021 12:01 pm

Co do różnic w liczbie patronów i wpłacanych kwot: wiadomo, że inaczej finansuje się stację radiową, a inaczej sektę. ;)
Awatar użytkownika
Nurt

Nurt Śro Paź 20, 2021 12:04 pm

Tak się składa, że obecnie Trójka zaczyna powielać pomysły 357 - vide : Nasza tonacja
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Śro Paź 20, 2021 12:14 pm

Jak czytam tylko komentarze na ... to po nich wiem, że radyjko 3 57 jest najlepsze. TU
nic złego im się nie może stać.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Śro Paź 20, 2021 12:17 pm

Nie słucham żadnej internetowej stacyjki.
Awatar użytkownika
Darek

Darek Śro Paź 20, 2021 12:18 pm

"Kr" napisał(a): A dla mnie największa wartość z tego wyścigu jest pokazanie ze można tworzyć wysokiej jakości media bez koncesji, częstotliwości i reklam. Kto by 5 lat temu pomyślał ze będziemy mieć prawdziwe radio które nadają wyłącznie przez internet.

A takie Tok FM niby ma koncesję, ale poza miastami wojewódzkimi nie można go odbierać w ten sposób. Ja w zasadzie o zawsze słucham ich głównie przez Internet.
Awatar użytkownika
zdziwiony

zdziwiony Śro Paź 20, 2021 12:21 pm

"Dru" napisał(a): Kto w ogole pozwolil pani Magdzie tym wszystkim rządzić? Moze chociaz patroni wysla ją na intensywne szkolenie i budowania relacji z udzmi.
Mam wrazenie, ze MJ wciaz mysli, ze jest dyrektorka Trojki.

To będąc reaktorem naczelnym , nie może rządzić? To co by tam miała robić?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Paź 20, 2021 12:22 pm

357 bardziej popularne od RNŚ. Większość dawnej Trójki wygrywa z protoplastą po rozpadzie starej Trójki.
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Śro Paź 20, 2021 12:23 pm

"Asia" napisał(a): Na szczescie slucham Trojki i problemy radiowych lemingow sa mi naprawde obojetne. 🤡🎃🤡

Też bym chętnie posłuchała Trójki, tylko nie mogę jej nigdzie znaleźć.
Awatar użytkownika
korek

korek Śro Paź 20, 2021 12:25 pm

,,Słucham Trójki od jej powstania, jeśli ktoś pyta jaki będzie koniec R357 i RNS, to odpowiadam - stopniowe wymieranie wraz z widzami...
Fajnie, ale nikt tu nie pyta, jaki będzie koniec tych stacji i raczej nikogo nie obchodzą pseudo -spekulacje o przyszłości obu stacji.
Awatar użytkownika
?????

????? Śro Paź 20, 2021 12:28 pm

"Gość X" napisał(a): 357 bardziej popularne od RNŚ. Większość dawnej Trójki wygrywa z protoplastą po rozpadzie starej Trójki.

Bez sensu. Przecież to R357 jest protoplastą dawnej Trójki. To ta stacja wygrywa sama z sobą?
Awatar użytkownika
Witek

Witek Śro Paź 20, 2021 12:33 pm

"Pawel" napisał(a): Nie słucham 357 ani RNS.

Nie musisz słuchać. Nie musisz także płacić na utrzymanie Radia 357 czy też Radia Nowy Świat. A na tzw Polskie Radio czy słuchasz czy też nie słuchasz płacić musisz!
Awatar użytkownika
wyznawca

wyznawca Śro Paź 20, 2021 12:39 pm

"8*" napisał(a): Co do różnic w liczbie patronów i wpłacanych kwot: wiadomo, że inaczej finansuje się stację radiową, a inaczej sektę.

A ja właśnie jestem w tej sekcie, sekcie wyznawców jazzu, soulu, rocka, bluesa, nu jazuu, trip hopa, metalu, elektro, r&b...........
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości