WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
patron

Re: Radio 357 z internetowym systemem do głosowania na Listę Piosenek357, niebawem koncert dla patronów

patron Pon Paź 18, 2021 12:46 pm

Nie ma takiego słowa "inklusywność" i chodziło raczej o *eyefinger* posłanki Lichockiej...
Awatar użytkownika
rts

Re: Radio 357 z internetowym systemem do głosowania na Listę Piosenek357, niebawem koncert dla patronów

rts Pon Paź 18, 2021 2:06 pm

Ciekawe, czy ta lista będzie miała takie akcje, jak: powtórna wrzutka utworu Adele do propozycji (tym razem wersja live, bo studyjna słabo pykła na liście) czy upchanie (w ciągu kilkunastu miesięcy) w propozycjach do listy prawie całej płyty Lany del Rey (no i reklama płyty w bloku reklamowym przed listą i w trakcie listy).
Awatar użytkownika
Bruno

Bruno Pon Paź 18, 2021 2:22 pm

"rts" napisał(a): Ciekawe, czy ta lista będzie miała takie akcje, jak: powtórna wrzutka utworu Adele do propozycji (tym razem wersja live, bo studyjna słabo pykła na liście) czy upchanie (w ciągu kilkunastu miesięcy) w propozycjach do listy prawie całej płyty Lany del Rey (no i reklama płyty w bloku reklamowym przed listą i w trakcie listy).

posłuchamy, zobaczymy, może będzie sukces, może klapa, znając profesjonalizm dziennikarzy Radia 357, dotąd nie zawodzili, ale oczywiście wszystko się okaże
Awatar użytkownika
8*

8* Pon Paź 18, 2021 2:55 pm

Czy ja dobrze rozumiem? Wydali "sześciocyfrową sumkę" na bezpieczny system do głosowania, mający uniemożliwiać nieuczciwe głosowanie z wielu kont. Po czym decydują, że jedynym zabezpieczeniem będzie możliwość głosowania tylko dla zweryfikowanych patronów? Czyli coś, co załatwiłby prosty skrypcik (logowanie+głosowanie+trochę statystyk), który przeciętnie zapracowany programista napisze w dwa tygodnie po godzinach? Kurczę, na bogato. RNŚ chyba tak bezczelnie nie szasta pieniędzmi od patronów.
Awatar użytkownika
Wacek

Wacek Pon Paź 18, 2021 3:02 pm

mogliby trochę mniej gadać, np. w piątek godz. 19.00, teoretycznie miała zacząć się Lista Piosenek, ale wpuścili jakiegoś gościa od wystaw dla niewidomych i pozwolili mu gadać prawie pół godziny, dziś włączam od rana i to samo - bla bla bla bla bla, hihihi i od czasu do czasu jakaś piosenka, z dniem dzisiejszym zakończyłem moje patronowanie 357, nie da się słuchać tego kółka gadających głów wzajemnej adoracji, rozczarowałem się
Awatar użytkownika
Adcd

Adcd Pon Paź 18, 2021 3:04 pm

Sekta Czekoladowego Orła im. Bolesława Komorowskiego - Fajnopolaków nadymana jak balonik . Nic nie znaczący w przestrzeni medialnej kanalik internetowy pokazywany jest jakby była gigantem medialnym i technologicznym. Z słuchalnością 8 tys. I to w porywach.

Rany, znowu to samo. Obłęd czy paranoja ? Ale i tak szkoda człowieka.
Awatar użytkownika
qba

qba Pon Paź 18, 2021 3:07 pm

Powiem krótko: jak w Polskim Radiu przestaną emitować reklamy to wracam do słuchania PR3. Radio 357 mnie rozczarowało. Teraz większość czasu spędzam słuchając Spotify.
Awatar użytkownika
iju

iju Pon Paź 18, 2021 3:25 pm

"wert" napisał(a): Sekta Czekoladowego Orła im. Bolesława Komorowskiego - Fajnopolaków nadymana jak balonik . Nic nie znaczący w przestrzeni medialnej kanalik internetowy pokazywany jest jakby była gigantem medialnym i technologicznym. Z słuchalnością 8 tys. I to w porywach.

A czy Mareczek ma pełnią władzę nad tym "głosowaniem"?
Awatar użytkownika
Dusia

Dusia Pon Paź 18, 2021 5:19 pm

Chyba nie…. Nie no raczej na pewno nie, nawet nie prowadzi na zmianę jak z Baronem…
Awatar użytkownika
f22

f22 Pon Paź 18, 2021 5:23 pm

A potem przyjdzie Bera z Gilem i będą wirusować.
Awatar użytkownika
???

??? Pon Paź 18, 2021 5:57 pm

"biały" napisał(a): A w tamtym tygodniu się serwer zes..ł i nie grali przed południem. Nie było niczego...

I co w związku z tym...?
Awatar użytkownika
QOTSA

QOTSA Pon Paź 18, 2021 11:24 pm

W punkt. Zrobiłem dokładnie to samo. Dostaje jeszcze kretyńskie mejle od patronite,ze radio wzajemnej adoracji 3przez5na7 będzie bez wsparcia.
Po co wspierac cos czego nei da sie sluchac? Mieli zrobic playliste i nie ma. Radio,ktore oszczednie gra muzyke,a jak zagra to dla starych pierdzielów.
#NieWartoWspierac

"Wacek" napisał(a): mogliby trochę mniej gadać, np. w piątek godz. 19.00, teoretycznie miała zacząć się Lista Piosenek, ale wpuścili jakiegoś gościa od wystaw dla niewidomych i pozwolili mu gadać prawie pół godziny, dziś włączam od rana i to samo - bla bla bla bla bla, hihihi i od czasu do czasu jakaś piosenka, z dniem dzisiejszym zakończyłem moje patronowanie 357, nie da się słuchać tego kółka gadających głów wzajemnej adoracji, rozczarowałem się
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pon Paź 18, 2021 11:26 pm

Wielkie rozczarowanie. Znów spółdzielnia Myśliwiecka. Bobrowiecka mówi za szybko, zapowiada tylko piosenki, Ścieżka dźwiękowa wielkie rozczarowanie. Bobrowiecka tylko netflixowy lansik. Weźcie jeszcze Andrusa, i dwie panie z pewnego radia i bedzie slokoj.
Awatar użytkownika
PrimalScream

PrimalScream Wto Paź 19, 2021 12:45 pm

Podoba mi sie jak pracownicy 357 objeżdżają swoich słuchaczy tutaj jesli oni nie zgodzą się z ich poglądem. Jedyną i bezwarunkową linią redakcyjną.
Albo jestescie na kolanach z fajnoredaktorkami albo wypad. Płać i morda na kłótke.
Tak sie nie robi radia. Słuchaczy się szanuje Szanowne Towarzystwo Wzajemnej Adoracji z 3/5/7
Idźcie do Diabła!

"grr..." napisał(a):
"kosheen" napisał(a): robi sie z tego znowu radio wzajemnej adoracji jak w Trojce. Nie ma tu inklusywnosci jest eksluzywność wzajemnej patronacji *face palm*

Napisz po polsku, może zrozumiem.
Awatar użytkownika
357

357 Wto Paź 19, 2021 1:42 pm

"PrimalScream" napisał(a): Podoba mi sie jak pracownicy 357 objeżdżają swoich słuchaczy tutaj jesli oni nie zgodzą się z ich poglądem. Jedyną i bezwarunkową linią redakcyjną.
Albo jestescie na kolanach z fajnoredaktorkami albo wypad. Płać i morda na kłótke.
.

O czym Ty gadasz ? Nie trzeba nawet za nic płacić by słuchać radia. Abonament jest potrzebny tylko dopiero gdy chcesz dostępu do podcastu czyli treści dodatkowych. Co Ci się w tym nie podoba ? Skoro radio nie ma reklam ani wpływu z podatku jak publiczne media to jak się ma utrzymać ?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości