WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
do zarzygania to samo

Radio 357 zyskało 1,1 tys. patronów podczas „Polskiego Topu Wszechczasów”. „Chodziło o pomoc Ukrainie, nie o rekordy”

do zarzygania to samo Wto Maj 03, 2022 11:59 pm

Co za niespodzianka niesamowita. Obywatel GC i Maanam w pierwszej dziesiątce!!!! Tego jeszcze nie było.
Awatar użytkownika
Jack

Re: Radio 357 zyskało 1,1 tys. patronów podczas „Polskiego Topu Wszechczasów”. „Chodziło o pomoc Ukrainie, nie o rekordy”

Jack Śro Maj 04, 2022 12:21 am

Bo nie o rekordy chodzi a o serce. Do pomocy i dobrego radia. Szacunku do słuchaczy. Mały acz znaczący drobiazg. Dlatego ludzie chcą słuchać i patronować. Akcje charytatywne zawsze były mocną stroną Trójki. Właśnie, były...
Awatar użytkownika
Gelato

Re: Radio 357 zyskało 1,1 tys. patronów podczas „Polskiego Topu Wszechczasów”. „Chodziło o pomoc Ukrainie, nie o rekordy”

Gelato Śro Maj 04, 2022 1:01 am

Wow, tysiąc patronów! Szybko, niech CNN się o tym dowie i zrobi z tego "breaking news"!
Awatar użytkownika
Lionel Richie

Lionel Richie Śro Maj 04, 2022 1:02 am

W przyszłym roku w Topie Wszechczasów będzie moja piosenka po polsku. Tekst już zamówiłem u Olewicza.
Awatar użytkownika
Hejter wyrozumiały

Hejter wyrozumiały Śro Maj 04, 2022 1:30 am

Odbiorcy radia 357 po prostu słuchają tych piosenek raz na rok, taki zwyczaj. Ma to swój urok.
Awatar użytkownika
Grunger

Grunger Śro Maj 04, 2022 6:46 am

No tak Stelmi miał wyniki rozpisane od tygodni.
Awatar użytkownika
Mam nadzieję

Mam nadzieję Śro Maj 04, 2022 7:23 am

Po wynikach widać, że frustraci z konkurencji spać nie mogli i w nocy bzdury pletli, a potem do neta je wpisywali. Szacun dla 357!!!! A kolesie z tv republika i ekipa która rozwaliła trójkę, dalej niszczy co się da, czy to na Woronicza, czy na placu czy też przy myśliwieckiej.
Awatar użytkownika
Basia

Basia Śro Maj 04, 2022 7:43 am

Pieski Agusi już w akcji. Tak ciężko pogodzić się z faktem, że się służy nieudacznikom
Awatar użytkownika
Yego

Yego Śro Maj 04, 2022 7:55 am

To była bardzo fajna zabawa. I strzał w dziesiątkę z pomysłem o pomocy dla Ukrainy od nowych patronów.
Awatar użytkownika
abc

abc Śro Maj 04, 2022 7:59 am

"Gelato" napisał(a): Wow, tysiąc patronów! Szybko, niech CNN się o tym dowie i zrobi z tego "breaking news"!

O wiele wygodniej nie robić, nic a potem wypisywać brednie. Wskaż mi, kiciuś, stację radiową, która w ciągu 10. godzin zyskała tysiąc nowych patronów.
Awatar użytkownika
abc

abc Śro Maj 04, 2022 8:03 am

"do zarzygania to samo" napisał(a): Co za niespodzianka niesamowita. Obywatel GC i Maanam w pierwszej dziesiątce!!!! Tego jeszcze nie było.

No fakt, ja też czekałem na utwory Zenka , a tu nic z tego. Koszmar ! Żądamy więcej disco polo !!!
Awatar użytkownika
zuza

zuza Śro Maj 04, 2022 8:05 am

"Grunger" napisał(a): No tak Stelmi miał wyniki rozpisane od tygodni.

A niech ma i od roku. Dobrze było posłuchać polskich przebojów a na dodatek przybyło i patronów i pomocy dla Ukrainy. Brawo !
Awatar użytkownika
smutny

smutny Śro Maj 04, 2022 8:11 am

"do zarzygania to samo" napisał(a): Co za niespodzianka niesamowita. Obywatel GC i Maanam w pierwszej dziesiątce!!!! Tego jeszcze nie było.
\

Też liczyłem na ,,Majteczki w kropeczki", a tu kicha.
Awatar użytkownika
Natalia

Natalia Śro Maj 04, 2022 8:19 am

Głosowaliśmy i słuchaliśmy całą rodziną. Swięto polskiej muzyki
Awatar użytkownika
zdziwiony

zdziwiony Śro Maj 04, 2022 8:20 am

"Gelato" napisał(a): Wow, tysiąc patronów! Szybko, niech CNN się o tym dowie i zrobi z tego "breaking news"!

A nie zastanowił Cię dysonans tej informacji z informacją o kolejnych stratach w PR ? I to jest właśnie materiał do CNN!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości