WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
uxc

Radio Eska z nowymi dżinglami. We „Wrzuć na luz” Karpiński i Pirowski za Deczkowskiego i Pawelca

uxc Czw Sie 29, 2019 9:52 am

Przeczuwam katastrofę
Awatar użytkownika
qaz

Re: Radio Eska z nowymi dżinglami. We „Wrzuć na luz” Karpiński i Pirowski za Deczkowskiego i Pawelca

qaz Czw Sie 29, 2019 10:04 am

Durna zmiana. Ciekawe na której antenie wkrótce pojawi się wywalony duet.
Awatar użytkownika
omm

Re: Radio Eska z nowymi dżinglami. We „Wrzuć na luz” Karpiński i Pirowski za Deczkowskiego i Pawelca

omm Czw Sie 29, 2019 10:10 am

i tak to jest, gdy trafi się dyrektor z przypadku, ale za to z kumplami, których trzeba obsadzić za cenę słuchalności. brawo!
Awatar użytkownika
mama

mama Czw Sie 29, 2019 10:48 am

Ne ma to jak zamienić dobrych na miernych, ale wiernych! buhahaha
Awatar użytkownika
zmiany

zmiany Czw Sie 29, 2019 10:59 am

W ESCE dość długo się nic nie zmieniało. I przyszedł taki czas - czas na zmiany. Wcale się nie dziwię, że dyrektor tak postąpił. Następuje zmiana pokoleniowa, natrualna kolej rzeczy....
Awatar użytkownika
dada

dada Czw Sie 29, 2019 11:10 am

Olgierd, to ty...?

"zmiany" napisał(a): W ESCE dość długo się nic nie zmieniało. I przyszedł taki czas - czas na zmiany. Wcale się nie dziwię, że dyrektor tak postąpił. Następuje zmiana pokoleniowa, natrualna kolej rzeczy....
Awatar użytkownika
wielki_pan

wielki_pan Czw Sie 29, 2019 11:13 am

Jaka tam zmiana pokoleniowa. chłopcy puszczali wieczorem disco i mamrotali bez sensu do mikrofonów. sorka, ale tego nie kupuję.

"zmiany" napisał(a): W ESCE dość długo się nic nie zmieniało. I przyszedł taki czas - czas na zmiany. Wcale się nie dziwię, że dyrektor tak postąpił. Następuje zmiana pokoleniowa, natrualna kolej rzeczy....
Awatar użytkownika
To ja

To ja Czw Sie 29, 2019 11:49 am

Pawelec w esce już się wypalił. Kiedyś jeden z lepszych prezenterów teraz nudny. Pamiętam czasy "Zjedz Pawelca na śniadanie" ale to ponad 10 lat temu. Co chodzi o Kasię Węsierską to fajna i ciepła osoba nawet da się to wyczuć słuchając jej w radiu chociaż ja miałem przyjemność osobiście z nią rozmawiać.
Awatar użytkownika
gg

gg Czw Sie 29, 2019 11:50 am

Kasiu... proszę...

"To ja" napisał(a): Pawelec w esce już się wypalił. Kiedyś jeden z lepszych prezenterów teraz nudny. Pamiętam czasy "Zjedz Pawelca na śniadanie" ale to ponad 10 lat temu. Co chodzi o Kasię Węsierską to fajna i ciepła osoba nawet da się to wyczuć słuchając jej w radiu chociaż ja miałem przyjemność osobiście z nią rozmawiać.
Awatar użytkownika
Ojciec twój jedyny

Ojciec twój jedyny Czw Sie 29, 2019 12:12 pm

Wyłącz komputer, wyjdź ze swojej kaciapy i zabierz na spacer swoje dwa zwoje;)

.
Awatar użytkownika
ArkM

ArkM Czw Sie 29, 2019 12:37 pm

Dlaczego Jan Pirowski jest tak promowany w Esce. Wie ktoś?
Awatar użytkownika
jojo

jojo Czw Sie 29, 2019 12:40 pm

to "odkrycie" ich programowego, więc nie liczy się jakość zmiany, a jedynie oddanie szefowi. będą płakć:)

"ArkM" napisał(a): Dlaczego Jan Pirowski jest tak promowany w Esce. Wie ktoś?
Awatar użytkownika
zuo

zuo Czw Sie 29, 2019 1:01 pm

tylko w esce potrafią zamienić dobrych na słabych.
Awatar użytkownika
lolol

lolol Czw Sie 29, 2019 3:53 pm

"jojo" napisał(a): to "odkrycie" ich programowego, więc nie liczy się jakość zmiany, a jedynie oddanie szefowi. będą płakć:)

spoko jest, w TTV daje radę, fajnie wygląda, nie rozumiem czego nie rozumiesz?
Awatar użytkownika
jojo

jojo Czw Sie 29, 2019 4:11 pm

"lolol" napisał(a):
"jojo" napisał(a): to "odkrycie" ich programowego, więc nie liczy się jakość zmiany, a jedynie oddanie szefowi. będą płakć:)

spoko jest, w TTV daje radę, fajnie wygląda, nie rozumiem czego nie rozumiesz?

telewizja to nie radio. daje radę czytać przygotowany tekst. drajw to jednak inna para kaloszy. chyba, że będzie nadal zapowiadał "artystów" z plejki eski, jak czynił to do tej pory. mam jednak wrażenie, że to za mało na drajw. i tak jak ktoś napisał: zamienili dobre na słabe.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości