[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Gdańsk mimo większych wpływów z abonamentu i rekompensaty. Pierwszy raz w historii ze stratą

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aha

Re: Radio Gdańsk mimo większych wpływów z abonamentu i rekompensaty. Pierwszy raz w historii ze stratą

aha Czw Lip 09, 2020 2:41 pm

"Dzida" napisał(a): : pogromca żytków Sielatycki (zresztą kumpel Naliwajka, co widać na fejsbuku)

No, proszę. Pobożny Jacuś Naliwajek...
Awatar użytkownika
SAS

Re: Radio Gdańsk mimo większych wpływów z abonamentu i rekompensaty. Pierwszy raz w historii ze stratą

SAS Czw Lip 09, 2020 5:33 pm

"logika" napisał(a):
"DeDe" napisał(a): Sumienia nie macie, łotry. Ilu z was w tym czasie dostało wreszcie umowy o pracę po latach na honorariach? Ilu z was odbyło profesjonalne szkolenie radiowe? Ilu zdobyło karty mikrofonowe? Czy któreś z was nie ma nowiutkiego komputera? Czy ktoś zarabia mniej, czy tyle samo niż w roku poprzednim? A nowa redakcja i studio w Słupsku? Nowe programy: słupski, kaszubski, angielski w DAB-ie? Remont studia koncertowego? Remont całej techniki? Nowe konsolety w S-1 i S-2?

No tak, za chmieleckiego nastąpił taki niesamowity rozwój. Wcześniej radio z kamieniołomu nadawało. Nie było etatów, studia i nie zarabiało na siebie.

Zarabiało na Królową Miodu i podopiecznych. Nie pytaj o nazwiska, bo to dobrzy dziennikarze... Ale dlaczego "swoi" są dobrzy, a inni nie?
Awatar użytkownika
DeDe

DeDe Czw Lip 09, 2020 5:39 pm

"Fijał" napisał(a):
"DeDe" napisał(a): Sumienia nie macie, łotry. Ilu z was w tym czasie dostało wreszcie umowy o pracę po latach na honorariach? Ilu z was odbyło profesjonalne szkolenie radiowe? Ilu zdobyło karty mikrofonowe? Czy któreś z was nie ma nowiutkiego komputera? Czy ktoś zarabia mniej, czy tyle samo niż w roku poprzednim? A nowa redakcja i studio w Słupsku? Nowe programy: słupski, kaszubski, angielski w DAB-ie? Remont studia koncertowego? Remont całej techniki? Nowe konsolety w S-1 i S-2?

Ćwoku, RG rozwinęło się niesamowicie od lat 90 i jakoś nigdy nie zanotowało straty. Bo zarządzanie polega na zrównoważonym rozwoju w ramach posiadanych zasobów. Ale takie młotki z PiSu jak Ty nie mają o tym pojęcia.

Ćwoku, ty też z Białegostoku?
Awatar użytkownika
DLAWAS

DLAWAS Czw Lip 09, 2020 6:15 pm

"Kobniec" napisał(a): Mój koniec! Proszę ujawnić nam wszystkim umowę Kubiaka. Za jaką kasę on robi ten smród?

I jeszcze pozostaje pytanie o jego wykształcenie, bo to przecież nowy prezes... Obahj go namaścił. A sam też ciężko pracuje (donosy na kolegów).
Awatar użytkownika
Wiki

Wiki Czw Lip 09, 2020 6:18 pm

"Kobniec" napisał(a): Mój koniec! Proszę ujawnić nam wszystkim umowę Kubiaka. Za jaką kasę on robi ten smród?

Smród nieustannie kojarzy mi się z Naliwajkiem... Jakoś tak nie trzymał moczu, czy coś...
Awatar użytkownika
Pies andaluzyjski

Pies andaluzyjski Pią Lip 10, 2020 10:39 am

"DLAWAS" napisał(a):

I jeszcze pozostaje pytanie o jego wykształcenie, bo to przecież nowy prezes... Obahj go namaścił. A sam też ciężko pracuje (donosy na kolegów).

Phi, Naliwajek też nie miał dyplomu a wszedł do zarządu
Awatar użytkownika
Suka

Suka Pią Lip 10, 2020 11:02 am

"Pies andaluzyjski" napisał(a):
"DLAWAS" napisał(a):

Phi, Naliwajek też nie miał dyplomu a wszedł do zarządu

Ale miał "krycie" u Hojarskiej. Tym z Samoobrony nawet nie wypadało mieć więcej szkół niż Lepper... Pies im mordy lizał.
Awatar użytkownika
janinka

janinka Pią Lip 10, 2020 12:56 pm

"Wiki" napisał(a):

Smród nieustannie kojarzy mi się z Naliwajkiem... Jakoś tak nie trzymał moczu, czy coś...

To specyficzny człowiek (tak to należy określić, nie chcąc używać inwektyw). Milusi taki, a pozory tak strasznie mylą...................
Awatar użytkownika
(już) Nie słucham!

(już) Nie słucham! Sob Lip 11, 2020 4:38 pm

Nie ma takiego radia, którego by pis nie zatopił. Lawa propagandy, kasa i następny do odprawy.
Awatar użytkownika
obligo

obligo Nie Lip 12, 2020 7:48 pm

"janinka" napisał(a):
"Wiki" napisał(a):

To specyficzny człowiek (tak to należy określić, nie chcąc używać inwektyw). Milusi taki, a pozory tak strasznie mylą...................

On razem z liżącą tyłki platfusom i Wałęsie Michajłow robili niezłą propgandę swoim kolesiom. Teraz u korytka inna opcja, która robi to samo na swoje kopyto, tyle że bez zachowania pozorów.
Awatar użytkownika
Do Fijała i reszty

Do Fijała i reszty Wto Lip 14, 2020 4:25 pm

Wiem, że wielu znakomitych dziennikarzy i menadżerów wyszło z Radia Gdańsk w Polskę i świat. To jest wartość - cokolwiek się zdarzy. Lub zdarzyło. Proszę, nie róbcie nam krzywdy. Wasze wpisy tutaj i kolejne komentarze niszczą naszą tożsamość. Wiarę - w cud! Wy - już w centralnych radiach i telewizjach rozwijacie swoje kariery. A my - chcemy do was. Też stać nas na to, żeby pogadać o życiu. To, co tutaj czytam, blokuje mnie osobiście... Jak mam podać w Wa-wie swoje CV? Komukolwiek...
Awatar użytkownika
alicja

alicja Wto Lip 14, 2020 7:42 pm

"Do Fijała i reszty" napisał(a): Wiem, że wielu znakomitych dziennikarzy i menadżerów wyszło z Radia Gdańsk w Polskę i świat. To jest wartość - cokolwiek się zdarzy. Lub zdarzyło. Proszę, nie róbcie nam krzywdy. Wasze wpisy tutaj i kolejne komentarze niszczą naszą tożsamość. Wiarę - w cud! Wy - już w centralnych radiach i telewizjach rozwijacie swoje kariery. A my - chcemy do was. Też stać nas na to, żeby pogadać o życiu. To, co tutaj czytam, blokuje mnie osobiście... Jak mam podać w Wa-wie swoje CV? Komukolwiek...

Jesoo, co za bełkot.
Awatar użytkownika
Felek

Felek Śro Lip 15, 2020 9:48 am

"alicja" napisał(a):
"Do Fijała i reszty" napisał(a): Wiem, że wielu znakomitych dziennikarzy i menadżerów wyszło z Radia Gdańsk w Polskę i świat. To jest wartość - cokolwiek się zdarzy. Lub zdarzyło. Proszę, nie róbcie nam krzywdy. Wasze wpisy tutaj i kolejne komentarze niszczą naszą tożsamość. Wiarę - w cud! Wy - już w centralnych radiach i telewizjach rozwijacie swoje kariery. A my - chcemy do was. Też stać nas na to, żeby pogadać o życiu. To, co tutaj czytam, blokuje mnie osobiście... Jak mam podać w Wa-wie swoje CV? Komukolwiek...

Jesoo, co za bełkot.

Rzeczywiście. Dno dna. A wyniki? W zeszłym miesiącu na dziewiątej pozycji... W tym już na jedenastej! Nie ma o czym gadać. Nie ma czego słuchać. Czytać - nie warto. Dno dna.
Awatar użytkownika
o!

o! Śro Lip 15, 2020 10:44 am

"Felek" napisał(a):
"alicja" napisał(a):

Jesoo, co za bełkot.

Rzeczywiście. Dno dna. A wyniki? W zeszłym miesiącu na dziewiątej pozycji... W tym już na jedenastej! Nie ma o czym gadać. Nie ma czego słuchać. Czytać - nie warto. Dno dna.

I nie ma kasy
Awatar użytkownika
Kontrola NIK i prokurator do Radia Gdańsk

Kontrola NIK i prokurator do Radia Gdańsk Pią Lip 24, 2020 5:41 pm

Kiedy kontrola NIK u prezesa i księgowej? 2.85 straty to jest brak kontroli i prokurator powinien wkroczyć. Zarząd i dyrekcja do zwolnienia chyba nie ma się nad czym zastanawiać.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości