WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Melo

Radio Gra liderem w Toruniu. Duży awans Meloradia

Melo Śro Mar 06, 2019 10:58 pm

Melo moje ulubione 😁
Awatar użytkownika
Znawca

Re: Radio Gra liderem w Toruniu. Duży awans Meloradia

Znawca Czw Mar 07, 2019 11:26 am

Melo ostatnio strasznie obniżyło poziom serwisów informacyjnych z Torunia, szkoda
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Czw Mar 07, 2019 1:06 pm

Fakt marnie się słucha Melo w Toruniu ostatnio
Awatar użytkownika
Melo

Melo Czw Mar 07, 2019 1:39 pm

Ja tam słucham w Bielsku I nie narzekam 👍
Awatar użytkownika
Melo

Melo Czw Mar 07, 2019 1:40 pm

Dlaczego nie ma wynikow sluchalnosci z Bielska
Awatar użytkownika
abc

abc Czw Mar 07, 2019 2:03 pm

"Melo" napisał(a): Dlaczego nie ma wynikow sluchalnosci z Bielska

Może nie ma tam aż tylu redakcji lokalnych żeby robić badania?
Awatar użytkownika
Rita

Rita Czw Mar 07, 2019 8:27 pm

"Znawca " napisał(a): Melo ostatnio strasznie obniżyło poziom serwisów informacyjnych z Torunia, szkoda
Obniżyło??? Chyba podwyższyło, przecież siedem razy tego samego materiału jak do niedawna już nie ma i rozmowy są w końcu o czymś! Oby tak dalej, a hejterzy niech się zajmą swoją pracą
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Pią Mar 08, 2019 10:16 am

Polecam RMF Classic, bo ostatnio Zetka gra jak Eska, RMF nudny tak samo jak Meloradio. A jeśli chodzi o polskie przeboje to tylko Radio Wawa
Awatar użytkownika
Znawca

Znawca Pią Mar 08, 2019 10:20 am

"Rita" napisał(a):
"Znawca " napisał(a): Melo ostatnio strasznie obniżyło poziom serwisów informacyjnych z Torunia, szkoda
Obniżyło??? Chyba podwyższyło, przecież siedem razy tego samego materiału jak do niedawna już nie ma i rozmowy są w końcu o czymś! Oby tak dalej, a hejterzy niech się zajmą swoją pracą

Nie wiem o jakie rozmowy Ci chodzi, ja mam na myśli serwisy informacyjne, które są ostatnio gorszej jakości i nie tak urozmaicone. Kto słucha ten wie...
Awatar użytkownika
Wera

Wera Pią Mar 08, 2019 10:35 pm

Haha, Kaczor pewnie wkurzony bo w jego Rydzykowie i Maryja i Polskie Radio dołuje a PiK niedługo wynik = błędowi statystycznemu. Agora przejęła Eurozet to lepiej nie będzie już...
Awatar użytkownika
Pinky

Pinky Nie Mar 10, 2019 9:29 pm

Wcale mnie to nie dziwi. Wystarczy spojrzeć na facebookowy profil Meloradia. Same emerytki. A wazelina i przelukrowanie jakie od nich płynie jest takie, że śmiało można stwierdzić "rzygam tęczą". Ojciec Dyrektor zabiera, a tu można zawsze dostać jakąś pierdółkę z logiem stacji za darmo. Emerytki zwąchały temat. Dla mnie to radio nic sobą nie prezentuje, bo jest po prostu nudne. Na plus tylko audycja Andrzeja Sołtysika. Wróżbita w radiu to jakaś paranoja. No i Kayah i jej przemyślenia
Awatar użytkownika
Eve

Eve Śro Mar 20, 2019 12:56 pm

"Znawca" napisał(a):
"Rita" napisał(a):

Nie wiem o jakie rozmowy Ci chodzi, ja mam na myśli serwisy informacyjne, które są ostatnio gorszej jakości i nie tak urozmaicone. Kto słucha ten wie...

Serwisy gorszej jakości to już były, teraz widać, że przygotowuje je człowiek, który zna się na swojej robocie
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości