WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mikki

Radio Katowice z nowy logotypem i stroną internetową

Mikki Pią Mar 22, 2019 12:13 pm

Kto się na takie rzeczy zgodził? Kolejny rok mają ogromną stratę i fundują sobie kolejne niekonieczne wydatki. Prezes chce się pokazać, jako ten pan na włościach? A co! Stać go na swoje logo.
Awatar użytkownika
Neo

Re: Radio Katowice z nowy logotypem i stroną internetową

Neo Pią Mar 22, 2019 12:57 pm

I bardzo fajnie, podoba mi się taka zmiana w pierwszy dzień wiosny. Co prawda nie słucham Radia Katowice, bo nie moje klimaty, ale fajnie, że coś zmieniają.
Awatar użytkownika
tttt

tttt Pią Mar 22, 2019 5:57 pm

A informacja o samorozwiązaniu się Solidarności w Radiu Katowice? 20 związkowców zdecydowało, że chcą być dłużej przystawką władzy i rozwiązali komórkę zakładową.
Awatar użytkownika
janek

janek Pią Mar 22, 2019 10:45 pm

jeśli na antenie nadal będzie takie muzeum, jak teraz, a na playliście bezmyślna mieszanka plastikowych hitów z eski i kartoflanej klasyki jakby żywcem wziętej z radiowej jedynki sprzed 30 lat, to słuchalność wkrótce spadnie poniżej 2%. lokalne radio z taką historią i potencjałem musi celować w wynik 6-7%, wszystko poniżej to jest wstyd i hańba. radio katowice umrze wraz z ostatnim słuchaczem, czyli już wkrótce.
Awatar użytkownika
Radiomaniak

Radiomaniak Czw Maj 02, 2019 11:52 pm

"Mikki" napisał(a): Kto się na takie rzeczy zgodził? Kolejny rok mają ogromną stratę i fundują sobie kolejne niekonieczne wydatki. Prezes chce się pokazać, jako ten pan na włościach? A co! Stać go na swoje logo.

Skąd informacja o stracie?? Śmiem twierdzić, że trolling, bo wyniki finansowe - do których każdy ma dostęp - wskazują na coś zupełnie innego. Pierwszy raz od lat.

P.S. Żeby była jasność - piszę tylko o wynikach słuchalności, ot taki sposób walki z pisaniem co wpadnie do głowy. Proszę nie podciągać mojej wypowiedzi pod nic innego i nie nadinterpretować.
Awatar użytkownika
Radiomaniak

Radiomaniak Czw Maj 02, 2019 11:53 pm

"Radiomaniak" napisał(a):
"Mikki" napisał(a): Kto się na takie rzeczy zgodził? Kolejny rok mają ogromną stratę i fundują sobie kolejne niekonieczne wydatki. Prezes chce się pokazać, jako ten pan na włościach? A co! Stać go na swoje logo.

Skąd informacja o stracie?? Śmiem twierdzić, że trolling, bo wyniki finansowe - do których każdy ma dostęp - wskazują na coś zupełnie innego. Pierwszy raz od lat.

edit: "wynikach finansowych"

P.S. Żeby była jasność - piszę tylko o wynikach słuchalności, ot taki sposób walki z pisaniem co wpadnie do głowy. Proszę nie podciągać mojej wypowiedzi pod nic innego i nie nadinterpretować.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości