[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Nowy Świat ma ruszyć 26 czerwca. Michał Nogaś dołączy do zespołu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Moja myśl

Radio Nowy Świat ma ruszyć 26 czerwca. Michał Nogaś dołączy do zespołu

Moja myśl Śro Cze 03, 2020 6:03 am

Od roku w samochodzie słucham tylko Spotify. Oduczyłem się słuchać radia. Co więcej kiedy słyszę gadanie w radiu zaczynam mieć schizy jakbym słyszał jakieś głosy ;) Ale na serio. Nie musi nikt do mnie gadać, nie musi nikt nic mi sprzedawać, nie musi mi grać muzyka, która podoba się redaktorowi, nie muszę słuchać hide parków z Mirkami tirowcami, Januszami piekarzami, Lucynami i Waldkami. Nie słyszę kolesi z opozycji a tym bardziej rządzących nie słucham prognozy pogody dotyczącej miasta 500 km ode mnie i nie słucham o wypadku w górach kiedy jestem nad morzem. Jestem ja, moje auto, moja muzyka, moje myśli, mój AZYL.
Awatar użytkownika
śmieeeszne

Re: Radio Nowy Świat ma ruszyć 26 czerwca. Michał Nogaś dołączy do zespołu

śmieeeszne Śro Cze 03, 2020 6:25 am

śmieszne są te złogi. po raz kolejny... ale życzę owocnych 6-8 miesięcy zabawy w radio i zgaszenia światła swojej medialnej aktywności
Awatar użytkownika
BIS

BIS Śro Cze 03, 2020 6:58 am

Liczę na listę przebojów z pozostałymi kandydatami na prezydenta :) pani Magda z panem Bosakiem a pan Marek z Andrzejem lub Robertem :)
Awatar użytkownika
emil

emil Śro Cze 03, 2020 7:07 am

Pobawią się za cudzą forsę jakiś czas a potem pójdą z torbami. Nie potrafią zarabiać tylko robić szum w eterze. Straszny fetor.
Awatar użytkownika
Anna49

Anna49 Śro Cze 03, 2020 7:25 am

Na jakiej fali w radiu.... muszę babcię przeszkolic;)
Awatar użytkownika
animowany

animowany Śro Cze 03, 2020 7:42 am

Znowu ten Mann. A mialo nie byc polityki w radiu.
Awatar użytkownika
ale beka

ale beka Śro Cze 03, 2020 7:42 am

"Moja myśl" napisał(a): Od roku w samochodzie słucham tylko Spotify. Oduczyłem się słuchać radia. Co więcej kiedy słyszę gadanie w radiu zaczynam mieć schizy jakbym słyszał jakieś głosy Ale na serio. Nie musi nikt do mnie gadać, nie musi nikt nic mi sprzedawać, nie musi mi grać muzyka, która podoba się redaktorowi, nie muszę słuchać hide parków z Mirkami tirowcami, Januszami piekarzami, Lucynami i Waldkami. Nie słyszę kolesi z opozycji a tym bardziej rządzących nie słucham prognozy pogody dotyczącej miasta 500 km ode mnie i nie słucham o wypadku w górach kiedy jestem nad morzem. Jestem ja, moje auto, moja muzyka, moje myśli, mój AZYL.

Dzidziuś nie wie pewnie do dziś, że od lat można sobie własną muzykę włączyć na kilka sposobów. Dzidziuś zna tylko spotify i ogłasza to światu jak połamany kałamarz.
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Śro Cze 03, 2020 7:43 am

Życzę sukcesu. Warto.
Awatar użytkownika
Dzidziuś

Dzidziuś Śro Cze 03, 2020 7:49 am

"ale beka" napisał(a):
"Moja myśl" napisał(a): Od roku w samochodzie słucham tylko Spotify. Oduczyłem się słuchać radia. Co więcej kiedy słyszę gadanie w radiu zaczynam mieć schizy jakbym słyszał jakieś głosy Ale na serio. Nie musi nikt do mnie gadać, nie musi nikt nic mi sprzedawać, nie musi mi grać muzyka, która podoba się redaktorowi, nie muszę słuchać hide parków z Mirkami tirowcami, Januszami piekarzami, Lucynami i Waldkami. Nie słyszę kolesi z opozycji a tym bardziej rządzących nie słucham prognozy pogody dotyczącej miasta 500 km ode mnie i nie słucham o wypadku w górach kiedy jestem nad morzem. Jestem ja, moje auto, moja muzyka, moje myśli, mój AZYL.

Dzidziuś nie wie pewnie do dziś, że od lat można sobie własną muzykę włączyć na kilka sposobów. Dzidziuś zna tylko spotify i ogłasza to światu jak połamany kałamarz.

Pisałem o sobie nie o Tobie DZIADIU / BABCIU
Awatar użytkownika
obserwatorekonomiczny

obserwatorekonomiczny Śro Cze 03, 2020 8:03 am

Jedyny pozytyw jest taki, że wytrzepią z kasy Januszu polityki.
Awatar użytkownika
xD

xD Śro Cze 03, 2020 8:15 am

Będzie dobrze, jeszcze się ludzią zdziwią, że radio będzie działać i mieć się dobrze :) a za przykład niech posłuży działalność radiospacji, od początku pandemii "poszli w internetowye eter" i funkcjonują i to dobrze po dzień dzisiejszy :)
Awatar użytkownika
śmieeeszne

śmieeeszne Śro Cze 03, 2020 8:24 am

Kapitał zakładowy 5000; udziały po 500 złotych. co za żałosne parówy
Awatar użytkownika
Kino

Kino Śro Cze 03, 2020 8:28 am

A do Senatu poszedł ratować Trójkę? Raczej wydrenować.
Awatar użytkownika
MdM

MdM Śro Cze 03, 2020 8:36 am

"animowany" napisał(a): Znowu ten Mann. A mialo nie byc polityki w radiu.
Niestety ale Mann Wojciech, swoje lata ma i się nie zmieni. Ile 40-50 lat siedzi w radyjku? Niestety, ale nie jest wstanie dać sobie tak zwyczajnie luz i odejść na zasłużona emeryturę i pisać pamiętniki i jedynie od czasu do czasu udzielać jakiego małego wywiadu. Wojciechu Manie czy naprawdę nie dostrzegasz że świat mediów się totalnie zmienił i zmienia? Ludzie młodzi już od dawna mają swoje kanały w necie i im totalnie wisi jakiś tam program 3 jakiś tam Mann, jakiś tam Niedźwiecki, jakaś tam Jethon czy jacyś tam jeszcze inni dziennikarze z minionej epoki w sile wieku czy wręcz podstarzali. Do kogo chcecie snuć swoje smętne teksty ? Do emerytów ? Oczywiście nie mamy nic do ludzi w podeszłym wieku, ale do licha czy wy ludzie w sile wieku nie możecie zrozumieć że świat się zmienia i to bardzo? A wy co chcecie tworzyć radyjko z przed 30...40 lat ?
Awatar użytkownika
Ano

Ano Śro Cze 03, 2020 8:42 am

"MdM" napisał(a):
"animowany" napisał(a): Znowu ten Mann. A mialo nie byc polityki w radiu.
Niestety ale Mann Wojciech, swoje lata ma i się nie zmieni. Ile 40-50 lat siedzi w radyjku? Niestety, ale nie jest wstanie dać sobie tak zwyczajnie luz i odejść na zasłużona emeryturę i pisać pamiętniki i jedynie od czasu do czasu udzielać jakiego małego wywiadu. Wojciechu Manie czy naprawdę nie dostrzegasz że świat mediów się totalnie zmienił i zmienia? Ludzie młodzi już od dawna mają swoje kanały w necie i im totalnie wisi jakiś tam program 3 jakiś tam Mann, jakiś tam Niedźwiecki, jakaś tam Jethon czy jacyś tam jeszcze inni dziennikarze z minionej epoki w sile wieku czy wręcz podstarzali. Do kogo chcecie snuć swoje smętne teksty ? Do emerytów ? Oczywiście nie mamy nic do ludzi w podeszłym wieku, ale do licha czy wy ludzie w sile wieku nie możecie zrozumieć że świat się zmienia i to bardzo? A wy co chcecie tworzyć radyjko z przed 30...40 lat ?
Emeryci nie słuchają w internecie... zasięg ograniczony będzie jednak i to ich dobije...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości