[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Nowy Świat nadal zbiera od internautów więcej niż Radio 357, ale maleją wpłaty comiesięczne

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
animowany

Radio Nowy Świat nadal zbiera od internautów więcej niż Radio 357, ale maleją wpłaty comiesięczne

animowany Sob Lut 13, 2021 9:02 am

Liczenie wyłącznie na patronów to zaklinanie rzeczywistości. Odejścia patronów nie są równoznaczne z słuchalnością. Bo tak to nie działa. Patroni pomogli rozkręcić radio, ale słuchać może każdy. Nie da się zrobić ambitnego radia bez reklam. Jak patroni odejdą kto będzie finansował takie radio?
Awatar użytkownika
Nie da się

Re: Radio Nowy Świat nadal zbiera od internautów więcej niż Radio 357, ale maleją wpłaty comiesięczne

Nie da się Sob Lut 13, 2021 9:08 am

manipulować. To w Radio 357 była audycja z Tomaszem Grossem.
Awatar użytkownika
Oczekiwanie

Re: Radio Nowy Świat nadal zbiera od internautów więcej niż Radio 357, ale maleją wpłaty comiesięczne

Oczekiwanie Sob Lut 13, 2021 9:26 am

apolityczności od stacji w której pierwsze skrzypce gra red. Strzyczkowski, mający Trujce zasługi dla d.zmiany jest niepoważne.
Awatar użytkownika
Filek

Filek Sob Lut 13, 2021 9:52 am

Żebractwo do potęgi szóstej...
Awatar użytkownika
rrr

rrr Sob Lut 13, 2021 9:55 am

absolutnie się nie zgadzam, ale to jest właśnie cenne w demokracji, że każdy słucha i może płacić na to co mu odpowiada kto chce słucha trujki, a kto chce to radio Nowy Świat lub 357 - rynek i słuchacze zdecydują o dalszym rozwoju
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Sob Lut 13, 2021 10:09 am

Radio 357 o wiele lepsze niż Nowy Świat. Lepsi dziennikarze i bardziej wiarygodni.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Sob Lut 13, 2021 10:10 am

1. Słucham na codzień RNŚ i czuję z rej stacji powiew świeżości. Młodzi radiowcy dają siłę stacji. W zasadzie mam wrażenie że "dziadersi " są tylko dodatkiem. Lubię audycje Agnieszki Lipki czy Andruszkiewicza. Porycki jako popołudniowiec jest super, Niebudek w południe jest ciekawy bo wielorakość tematów zaskakuje. Spektrum gości też. A teraz odkrycia prócz młodzieży. Zamach to nr 1. Poniedzielski nr 2. W niedzielę radio gra non stop. Słuchamy z dziećmi. Starszy już mówi : teraz Pann Mann.... To co jest przechyłem polit.i mnie nie odpowiada zwyczajnie teżpozwala kontrolować czy występuje w czaszce umiejętność samodzielnego myślenia. Jestem patronem tego radia i będę je wspierał tak długo jak będę miał na to możliwości. W zasadzie to jestem zwolennikiem utrwalania niszowości RNŚ. Jeśli to będzie radio dla każdego to będzie dla nikogo. Tego jestem pewien.
Awatar użytkownika
Kola

Kola Sob Lut 13, 2021 10:25 am

Żebrające radiowęzły jeszcze funkcjonują?
Awatar użytkownika
Michał

Michał Sob Lut 13, 2021 11:50 am

Ja jestem zdecydowanie zaskoczony na plus Radiem 357 i zdecydowanie na minus Radiem Nowy Świat. Do słuchania RNŚ sam siebie zmuszałem a 357 nie chce się wyłączać. Dobrze jednak, że są obydwie stacje - każdy wybierze sobie to co mu bardziej pasuje. Niech obydwie grają jak najdłużej.
Awatar użytkownika
Jur

Jur Sob Lut 13, 2021 11:50 am

Może by tak autor artykułu przyłożył się bardziej do pisania i nie mylił dwóch stacji?
Awatar użytkownika
Politruk

Politruk Sob Lut 13, 2021 12:07 pm

Poproszę więcej 276 w 357. ;)
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Sob Lut 13, 2021 12:11 pm

Wspieram obie stacje, częściej słucham R357, ale w RNS jest kilka absolutnie mistrzowskich audycji. Odnoszę też wrażenie, że Nowy Świat odszedł od trójkowych wzorców i... wielu słuchaczom to odpowiada! Bardzo mnie to cieszy choć sam wole stuprocentowo trójkowy klimat R357 :-)
Awatar użytkownika
Vapor

Vapor Sob Lut 13, 2021 12:17 pm

Czy musicie pisać w koło Macieju tylko o tych dwóch radiach? Ze inni zbierają mniej? King Crimson tez ma mniejsze dochody niż np. Madonna.
Awatar użytkownika
Patronobustacji

Patronobustacji Sob Lut 13, 2021 12:23 pm

Pan Kurasinski ekspert of CF? nie odrobił lekcji i wypowiada się na tematy o których niema pojęcia wystarczyło sprawdzić grupy na FB i zobaczyc ze jest mase ludzi na grupie dla wspierających obie stacje.
Awatar użytkownika
Asd

Asd Sob Lut 13, 2021 12:33 pm

Dobrze, że NŚ odeszło sporo od wzorców Trójki. Niektóre audycje młodych faktycznie perełki. Nie twierdzę, że 357 jest złe. One są inne i dobrze i niech grają dalej.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości