[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Nowy Świat rusza 10 lipca

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zew

Radio Nowy Świat rusza 10 lipca

Zew Nie Cze 28, 2020 11:49 pm

No to zobaczymy jak dług dystans przemierzy nowe radio netowe. Dla mnie nie ma tam ani jednej osoby godnej uwagi szczególnej, czyli takiej ponad radiem.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Radio Nowy Świat rusza 10 lipca

Gość X Pon Cze 29, 2020 12:15 am

"Zew" napisał(a): No to zobaczymy jak dług dystans przemierzy nowe radio netowe. Dla mnie nie ma tam ani jednej osoby godnej uwagi szczególnej, czyli takiej ponad radiem.

Właśnie, że jest mnóstwo godnych osób: Mann, Jethon, Kydryński i wielu innych doświadczonych.
Awatar użytkownika
Hreq

Hreq Pon Cze 29, 2020 2:02 am

Z dużą sympatią dla wielu osób tam zaangażowanych szanse sukcesu radia internetowego oceniam na zero
Awatar użytkownika
olo

olo Pon Cze 29, 2020 9:44 am

"Gość X" napisał(a):
"Zew" napisał(a): No to zobaczymy jak dług dystans przemierzy nowe radio netowe. Dla mnie nie ma tam ani jednej osoby godnej uwagi szczególnej, czyli takiej ponad radiem.

Właśnie, że jest mnóstwo godnych osób: Mann, Jethon, Kydryński i wielu innych doświadczonych.

Sapiący, sepleniący i w pasemkach... brakuje redaktołki. To radio parytet?
Awatar użytkownika
Patron

Patron Pon Cze 29, 2020 11:23 am

Po co więc komentuje Pan temat, który Pana zupełnie nie obchodzi?
Awatar użytkownika
Patron

Patron Pon Cze 29, 2020 11:29 am

"olo" napisał(a):
"Gość X" napisał(a):

Sapiący, sepleniący i w pasemkach... brakuje redaktołki. To radio parytet?

Ale tak wszystkie "argumenty" na jeden komentarz? Czyli zostały tylko " emeryci" i "....ty ty?" A i jeszcze "oskubać" i i "frajer"..........Wiem, że wasza praca nudna i monotonna ale odrobinka inwencji mogłaby nieco pomóc....
Awatar użytkownika
Patron

Patron Pon Cze 29, 2020 12:43 pm

"Hreq" napisał(a): Z dużą sympatią dla wielu osób tam zaangażowanych szanse sukcesu radia internetowego oceniam na zero

Co oznacza w tym przypadku słowo sukces? Zebranie kwoty potrzebnej na start? 500% - sukces bezapelacyjny. Stworzenie w ciągu trzech miesięcy od zera siedziby, zespołu, ramówki? 90% ; wg mnie sukces bezapelacyjny. Pierwszego koncertu na antenie RNŚ słuchało 300 000 ludzi przy 24 850 wspierających finansowo Patronach. Sukces! Jak będzie nie oceniam, ale doświadczenie podszeptuje, że będzie sukces....
Awatar użytkownika
sanaan

sanaan Pon Cze 29, 2020 12:50 pm

Radio Emeryt. Kogo to może obchodzić?
Awatar użytkownika
Patron

Patron Pon Cze 29, 2020 1:28 pm

"sanaan" napisał(a): Radio Emeryt. Kogo to może obchodzić?

Ta dam!!!! Jest i " emeryt"! A obchodzi np. mnie. Naturalnie i Pana, skoro napisał Pan komentarz...
Awatar użytkownika
suseł

suseł Pon Cze 29, 2020 1:55 pm

Patron uważaj żeby ci żyłka nie pękła od komentowania wszystkich wpisów
RNŚ to takie Radio Maryja dla lemingów. Podstawa jest jedna - wyrwać kasę z oczadziałych.
z komsomolskim pozdrowieniem
Awatar użytkownika
Patron

Patron Pon Cze 29, 2020 2:32 pm

"suseł" napisał(a): Patron uważaj żeby ci żyłka nie pękła od komentowania wszystkich wpisów
RNŚ to takie Radio Maryja dla lemingów. Podstawa jest jedna - wyrwać kasę z oczadziałych.
z komsomolskim pozdrowieniem

I na koniec... obrażanie....Nie słucham RM trudno odnieść się do tego porównania. Natomiast bardzo interesuje mnie jakiego radia słucha nieoczadziały suseł?
Awatar użytkownika
patriot

patriot Pon Cze 29, 2020 6:30 pm

"Patron" napisał(a):
"Hreq" napisał(a): Z dużą sympatią dla wielu osób tam zaangażowanych szanse sukcesu radia internetowego oceniam na zero

Co oznacza w tym przypadku słowo sukces?

Utrzymanie na rynku minimum dwa lata.
To będzie sukces.
Wszystko inne co wymieniłeś, nim nie jest.
Awatar użytkownika
Patron

Patron Pon Cze 29, 2020 6:54 pm

Utrzymanie na rynku minimum dwa lata.
To będzie sukces.
Wszystko inne co wymieniłeś, nim nie jest.

Trudno mi się zgodzić z opinią, że powstanie radia w trzy miesiące nie jest sukcesem! Pan uważa inaczej, ok. Ja wierzę w ten projekt, Pan nie. Za minimum dwa lata zobaczymy....
Awatar użytkownika
erw

erw Pon Cze 29, 2020 7:52 pm

Fajną rzecz wymyślili - audcyje Manna będą z napisami, żeby zrozumieć jakie słowa wypowiada między sapaniem.
Awatar użytkownika
Mateusz

Mateusz Pon Cze 29, 2020 8:18 pm

Kiedy następne żebraniny?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości