[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Nowy Świat ruszyło z transmisjami wideo

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: Radio Nowy Świat ruszyło z transmisjami wideo

zwiadowca Nie Wrz 19, 2021 7:08 pm

Jestem patronem od samego początku i bie rozumiem po co wizja. Strona internetowa słaba, organizacja podkastów fatalna, RNS idzie w jakies wodotryski. Z resztą jakieś pół roku temu zmniejszyłem wsparcie do minimum, szumałem w RNS ducha Trójki, ale go nie znalazłem. Za to mam go w R357, które wsparłem niechętnie i nie od razu.
Awatar użytkownika
olo

olo Nie Wrz 19, 2021 7:17 pm

"zwiadowca" napisał(a): Jestem patronem od samego początku i bie rozumiem po co wizja. Strona internetowa słaba, organizacja podkastów fatalna, RNS idzie w jakies wodotryski. Z resztą jakieś pół roku temu zmniejszyłem wsparcie do minimum, szumałem w RNS ducha Trójki, ale go nie znalazłem. Za to mam go w R357, które wsparłem niechętnie i nie od razu.

Radio Bronek to giganci intelektu i urody - odpalę sobie aby panią Madzię i Wojtka podglądać :)
Awatar użytkownika
patron

patron Nie Wrz 19, 2021 7:57 pm

super!
Awatar użytkownika
K

K Nie Wrz 19, 2021 8:17 pm

"Schwarz Media PZPR" napisał(a): Proszę państwa, właściciele radia o znamiennej nazwie "Nowy Świat" zostali nagrani w budynku gospodarczym Pana Andrzeja z Łowicza. Z rozmów tych ludzi wynika, że planowane jest utworzenie programu "Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży". Program ten ma dotyczyć bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ma być prowadzony przez Piotra Najsztuba.

A Elżbieta Kruk, Bogdan Pęk czy Wipler to już zapomniało się ?
Awatar użytkownika
Schwarz Media PZPR

Schwarz Media PZPR Nie Wrz 19, 2021 9:15 pm

"K" napisał(a):
"Schwarz Media PZPR" napisał(a): Proszę państwa, właściciele radia o znamiennej nazwie "Nowy Świat" zostali nagrani w budynku gospodarczym Pana Andrzeja z Łowicza. Z rozmów tych ludzi wynika, że planowane jest utworzenie programu "Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży". Program ten ma dotyczyć bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ma być prowadzony przez Piotra Najsztuba.

A Elżbieta Kruk, Bogdan Pęk czy Wipler to już zapomniało się ?

Proszę pana, o kiju pan mówi. O kiju. Dowiedziałem się, że planowane jest stworzenie takiego programu i po prostu informuję o tym społeczeństwo. A pan to taki władca jest... O jakichś Pękach i Krukach mi pan opowiada...
Awatar użytkownika
Jędrek

Jędrek Nie Wrz 19, 2021 9:45 pm

"zwiadowca" napisał(a): Jestem patronem od samego początku i bie rozumiem po co wizja. Strona internetowa słaba, organizacja podkastów fatalna, RNS idzie w jakies wodotryski. Z resztą jakieś pół roku temu zmniejszyłem wsparcie do minimum, szumałem w RNS ducha Trójki, ale go nie znalazłem. Za to mam go w R357, które wsparłem niechętnie i nie od razu.

Wizję miało kiedyś Halo radio, wizja sprawdza się tylko przy typowym radio typu talk bo widać gości, a taki big brother to ja nie wiem czy jest potrzebny, chyba lepiej postawić na rozwój app-ki
Awatar użytkownika
Wer

Wer Nie Wrz 19, 2021 10:15 pm

NŚ nie idzie w dobrą stronę. Solidnej apki dalej nie ma, lewoskręt coraz większy.
Awatar użytkownika
Aborygen

Aborygen Nie Wrz 19, 2021 10:57 pm

A ja się zastanawiam czy to wtedy jeszcze jest radio jak jest wizja
Awatar użytkownika
Szymbart

Szymbart Nie Wrz 19, 2021 11:06 pm

To się zaczyna wizjonersko rozjeżdżać.

Pani Magda realizuje swoje parcie na szkło, choć ani wizji ani fonii nie ma sprzyjającej karierze na ekranie.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Wrz 20, 2021 12:17 am

I tak 357 było pierwsze w tym przypadku.
Awatar użytkownika
I po co

I po co Pon Wrz 20, 2021 12:31 am

Nie słucham tym bardziej nie będę ogladac
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Wrz 20, 2021 7:13 am

Serdecznie pozdrawiam twórców i odbiorców PR3 i inne stacje też.
Awatar użytkownika
jakubik

jakubik Pon Wrz 20, 2021 8:18 am

"Pawel" napisał(a): Serdecznie pozdrawiam twórców i odbiorców PR3 i inne stacje też.

Chyba powinno być- ...i innych stacji też.
Awatar użytkownika
zadowolona

zadowolona Pon Wrz 20, 2021 8:19 am

"olo" napisał(a):

Radio Bronek to giganci intelektu i urody - odpalę sobie aby panią Madzię i Wojtka podglądać

To super, dzięki Tobie będzie o jednego patrona więcej.
Awatar użytkownika
aldona

aldona Pon Wrz 20, 2021 8:24 am

Dlaczego słuchacze uparcie szukają ,,ducha Trójki" w RNŚ ? Przecież to radio od początku deklarowało, że z Trójką nie ma nic wspólnego, w przeciwieństwie do R357.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości