[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Nowy Świat zmaga się z kryzysem wizerunkowym. "Odejście Jedlińskiego to zły znak, cenzura zamiast debaty"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
qba

Re: Radio Nowy Świat zmaga się z kryzysem wizerunkowym. "Odejście Jedlińskiego to zły znak, cenzura zamiast debaty"

qba Śro Sie 12, 2020 1:35 pm

"Amman" napisał(a): "Margot" jest w trakcie procesu tranzycji. Oznacza to, że legalnie jest mężczyzną, ale faktycznie jest kobietą przechodzącą formalną zmianę do prawidłowej płci, z którą się utożsamia.

Czyli jest mężczyzną i tak miał obowiązek być nazwany.
Awatar użytkownika
twoja cenzura jest lepsza niż moja

Re: Radio Nowy Świat zmaga się z kryzysem wizerunkowym. "Odejście Jedlińskiego to zły znak, cenzura zamiast debaty"

twoja cenzura jest lepsza niż moja Śro Sie 12, 2020 1:39 pm

Płacić, słuchać i siedzieć cicho! Czekam na komentarze byłego prezesa, który jeszcze kilka dni temu spamował w komentarzach. Odwagi Panie Piotrze!
Awatar użytkownika
Chłop_ze_wsi

Chłop_ze_wsi Śro Sie 12, 2020 2:20 pm

"Sednem tej sprawy jest fakt, że "Margot" jest w trakcie procesu tranzycji. Oznacza to, że legalnie jest mężczyzną, ale faktycznie jest kobietą przechodzącą formalną zmianę do prawidłowej płci, z którą się utożsamia"

Nie jest w żadnym "procesie tranzycji" i nie przechodzi żadnej zmiany do kobiety, bo podobno jest "osobą niebinarną", czyli ani kobieta, ani mężczyzna. To są oczywiście piramidalne bzdury, ale jak widać osoby które uważają się za politycznie poprawne, też się w tym gubią. Gość używa zaimków męskich i żeńskich dowolnie, ale za użycie męskiego inni są wyrzucani z pracy. Imponujący poziom zidiocenia
Awatar użytkownika
maks

maks Śro Sie 12, 2020 2:23 pm

"gołąb" napisał(a): ... wczoraj usunąłem wsparcie na patronite . Przykre , ale gdy usłyszałem Zbigniewa zamachowskiego , a potem jego córkę , która przeszła eliminacje w konkursie młodych talentów(cóż za zbieg okoliczności ) , to stwierdziłem , że robi się dziwnie .

Jesoo...

"gołąb" napisał(a): Poranne dywagacje o tym kto woli na „ śniadanko” „ jajeczniczkę”, a kto „ kanapeczki z pomidorkami „ i kawusię z mleczkiem lub „jogurcik „ , bo pani prowadząca jest tego niezmiernie ciekawa , skłaniaja mnie do refleksji , że szkoda mojego czasu i pieniędzy .

Oj tam, oj tam...
Awatar użytkownika
Gino

Gino Śro Sie 12, 2020 2:26 pm

Czaban łkający nad rzekomym brakiem pluralizmu w RNŚ... Śmiechu warte, tak jak łkanie Dudusia i Pinokia nad brakiem demokracji na Białorusi...
Awatar użytkownika
MK

MK Śro Sie 12, 2020 2:26 pm

To jest bardzo proste.

Możesz się utożsamiać z maszyna do szycia i mi nic do tego - to jest Twoja wolność.

Ale nie możesz mnie zmusić do nazywania siebie maszyną do szycia. Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja.
Awatar użytkownika
sasa

sasa Śro Sie 12, 2020 2:26 pm

"Zbych" napisał(a): Zakładam, że o ile trójka jest pod formalnym zarządem tak NŚ jest pod zarządem kółka wzajemnej adoracji z Jethon na czele.

Toś teraz Hamerykę odkrył.
Awatar użytkownika
Czajnik

Czajnik Śro Sie 12, 2020 2:31 pm

":)" napisał(a): Płeć to nie rubryka w dowodzie - to zestaw cech fizycznych i psychicznych. Uznanie, że istnieją osoby posiadające zarówno cechy męskie, jak i żeńskie (interpłciowość), nie jest kwestią poprawności politycznej, tylko elementarnej wiedzy z zakresu medycyny.

A elementarna wiedza z zakresu medycyny nie mówi o tym, że facet staje się babą dopiero jak utnie sobie fujarę i będzie miał ulepioną waginę oraz odpowiedni wpis w dowodzie osobistym?

To pisałem ja - czajnik. Bo dziś utożsamiam się z czajnikiem
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Sie 12, 2020 2:32 pm

"A już teraz w Strefie Młodych Talentów... Maciej Orłoś". Dziękuję, postoję, nie skorzystam.
Awatar użytkownika
ELA

ELA Śro Sie 12, 2020 2:33 pm

"Amman" napisał(a): Przerażające są komentarze w stylu "zero tolerancji dla myślących inaczej", czy "hipokryci". Sednem tej sprawy jest fakt, że "Margot" jest w trakcie procesu tranzycji.

Jak dokona tego procesu to wtedy może być Margot, Sabiną czy Kinią. Na razie jest MICHAŁEM.
Awatar użytkownika
tadek

tadek Śro Sie 12, 2020 2:34 pm

"Kuba" napisał(a): "A już teraz w Strefie Młodych Talentów... Maciej Orłoś". Dziękuję, postoję, nie skorzystam.

To się nie dzieje naprawdę :-)))))))))))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
100

100 Śro Sie 12, 2020 2:36 pm

"Chłop_ze_wsi" napisał(a):
Nie jest w żadnym "procesie tranzycji" i nie przechodzi żadnej zmiany do kobiety, bo podobno jest "osobą niebinarną", czyli ani kobieta, ani mężczyzna. To są oczywiście piramidalne bzdury, ale jak widać osoby które uważają się za politycznie poprawne, też się w tym gubią. Gość używa zaimków męskich i żeńskich dowolnie, ale za użycie męskiego inni są wyrzucani z pracy. Imponujący poziom zidiocenia

100/100
Awatar użytkownika
Joanna O-J

Joanna O-J Śro Sie 12, 2020 2:57 pm

Zaskakująca duża ilość pisowskich trolli na tym forum.
Czy naprawdę o opinię należało pytać czabanskiego? Daruję sobie dalsze zapytanie ....
Awatar użytkownika
tak Joasiu

tak Joasiu Śro Sie 12, 2020 3:15 pm

"Joanna O-J" napisał(a): Zaskakująca duża ilość pisowskich trolli na tym forum.
Czy naprawdę o opinię należało pytać czabanskiego? Daruję sobie dalsze zapytanie ....

Jasne, jak ktoś krytykuje to zaraz troll i hejt.
Awatar użytkownika
imiennick

imiennick Śro Sie 12, 2020 3:38 pm

Po tym wszystkim Michał Sz. zwierzy się komuś w jakimś wywiadzie, że on jest całkiem normalny, a robiła to wszystko dla zgrywy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości