[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Nowy Świat zmaga się z kryzysem wizerunkowym. "Odejście Jedlińskiego to zły znak, cenzura zamiast debaty"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fakty, nie fantazje

Re: Radio Nowy Świat zmaga się z kryzysem wizerunkowym. "Odejście Jedlińskiego to zły znak, cenzura zamiast debaty"

Fakty, nie fantazje Czw Sie 13, 2020 5:47 pm

"Amman" napisał(a): Przerażające są komentarze w stylu "zero tolerancji dla myślących inaczej", czy "hipokryci". Sednem tej sprawy jest fakt, że "Margot" jest w trakcie procesu tranzycji. Oznacza to, że legalnie jest mężczyzną, ale faktycznie jest kobietą przechodzącą formalną zmianę do prawidłowej płci, z którą się utożsamia. Tu nie ma wiele do rozumienia-prawo prawem, ale szacunek szacunkiem. Pan Jedliński zachowywał się oburzająco, bo po prostu brak mu było zwykłego szacunku do osoby, o której się wypowiadał. To nie cenzura moi drodzy, to odsuwanie ludzi, którzy nie hołdują wartościom humanitarnym. Cały czas jest to wolność.

Dopóki ktoś nie jest kobietą, to dziennikarz ma obowiązek pisać o nim jako o mężczyźnie, czyli podawać fakty, a nie zamiast faktów pisać to co być może się wydarzy (a może wcale nie).
Awatar użytkownika
kasik

Re: Radio Nowy Świat zmaga się z kryzysem wizerunkowym. "Odejście Jedlińskiego to zły znak, cenzura zamiast debaty"

kasik Czw Sie 13, 2020 8:19 pm

"Robert" napisał(a): Ratujmy Radio Nowy Świat

jakaś zbiórka będzie na portlau :D??
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Sie 13, 2020 11:23 pm

Szkoda, że Sosnowski pod tym wszystkim się podpisuje - taki inteligentny facet. Wkurza mnie przeciwstawianie inteligencja vs. nietolerancja. Że jak inteligentny to musi mieć poglądy lewackie, a jak prawak to na pewno głupi jak but. Szukam mediów dla ludzi myślących ale o poglądach raczej konserwatywnych. Dlatego dobrze, że jest np. TVP Kultura czy radiowa Dwójka.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Sie 13, 2020 11:33 pm

"Oleg" napisał(a): A co będzie jak ruchy LGBT przejmą władze ?

Jak to co? Zapanuje powszechna szczęśliwość, tolerancja i wolność słowa.
I oczywiście każdy kto tylko zechce będzie mógł wylecieć z roboty.
Awatar użytkownika
Lol

Lol Pią Sie 14, 2020 11:30 am

To właśnie te osoby załatwiły Trójkę. teraz niszczą nowy produkt
Awatar użytkownika
adrian

adrian Sob Sie 15, 2020 7:13 pm

Nie dotyczą już mnie "newsy" związane z radiem Nowy Świat. Po tej aferze wyłączyłem to radio i usunąłem z ulubionych. Nie włączyłem i nie włączę. Czekałem na to radio z utęsknieniem, nie mogłem się doczekać, bo ubóstwiałem od wielu lat osoby, które pojawły się na jego czele. Jako nastolatek kochałem Trójkę, w dużej mierze, ze względu na redaktor naczelną. Mając 15 lat uwielbiałem Pana Sosnowskiego w wieczornej Trójce. Jednak czara goryczy przelała się. Skoro Pani Jethon i Pan Sosnowski i kilka innych ludzi, dla mnie idoli.. na faceta każę mówić baba to coś jest nie tak.. Moi idole patrzą na faceta i nazywają go babą. To nie jest normalne. Cieszyłem się ze Nowy Świat nie zdziczał, że Pan Jedliński nazywał faceta facetem a nie babą! I skoro o to robi się szum, żeby faceta, który zachowuje się jak facet, wygląda jak facet nazywać babą, to ludzie.. pytam gdzie my żyjemy? Czy jak ja będę mówił o sobie że czuje się jak czajnik bezprzewodowy, ktoś nazwie mnie nadal facetem to Pani Jethon i Pan Sosnowski znów wkroczą do akcji i będą kazali rozstrzelać wszystkich, którzy widzą we mnie faceta? A kulką nie dostaną tylko ci, którzy będą o mnie mówić czajnik bezprzewodowy? Tyle lat ubóstwienia, tyle lat postrzegania tych osób jako idoli i nagle wszystko zniszczyli, wszystko trafił szlag. Nie chce już utożsamiać się z ludźmi, którzy nie rozrozniaja faceta od baby, faceta każą nazywac babą... Nowy Świat już od parunastu dni beze mnie.. I zawsze jak pomyślę o Nowym Świecie od razu przypomina mi się to zdarzenie i już mi ego radia nie brakuje... Adrian
Awatar użytkownika
no no

no no Sob Sie 15, 2020 11:41 pm

czy takim Margot- podobnym będzie przysługiwała emerytura w wieku 60 czy 65 ?
Awatar użytkownika
Umiar

Umiar Pon Sie 17, 2020 12:50 pm

Prawda zawsze wyjdzie na JAW. Zawsze. Przegięcie lewactwa z Radykalnym LGBT i „Poprawnością” polityczną narzucaną metodami siłowymi doprowadzi do ich upadku. Zalecam UMIAR, najtrudniejsza postawa w dzisiejszej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pon Sie 17, 2020 6:30 pm

A może by zmienić nazwę na Sami Swoi a jako jingiel np. refren z Orła cień?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości