WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kris

Radio Rekord w Kielcach już gra. We wtorek zaprasza słuchaczy na dzień otwarty

Kris Wto Lis 15, 2022 7:30 am

Rodzime radio a dlaczego kolorystyka w ukraińskich barwach???Kpina jakaś.
Awatar użytkownika
Ale

Re: Radio Rekord w Kielcach już gra. We wtorek zaprasza słuchaczy na dzień otwarty

Ale Wto Lis 15, 2022 8:24 am

Czemu w skarżysku słabo odbiera radio rekord Kielce i rekord radom.
Awatar użytkownika
Hubert

Re: Radio Rekord w Kielcach już gra. We wtorek zaprasza słuchaczy na dzień otwarty

Hubert Wto Lis 15, 2022 8:39 am

Fajnie się słucha Radia Rekord Kielce teraz czekam na Radio Fama Kielce
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Wto Lis 15, 2022 10:28 am

Bardzo dobrze przygotowany program i świetna muzyka. Tylu perełek z lat 80/90 to nie słyszałem nigdzie. Piękne smaczki Eurodance i nie tylko. Widać że ktoś kumaty odpowiada za playlistę. Będzie numer 1 w Kielcach.
Awatar użytkownika
8*

8* Wto Lis 15, 2022 12:58 pm

Wczoraj na otwarciu poseł jedynie słusznej partii, dziś wojewoda. Dobór gości jak w TVP. Odwdzięczanie się za koncesję idzie pełną parą. :)
Awatar użytkownika
Marco

Marco Wto Lis 15, 2022 1:49 pm

Czy Rekord Kielce nie miał grać z mocą 5 kw,a moc jaką podaje Wikipedia to 1 kw
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Lis 15, 2022 8:28 pm

"Kris" napisał(a): Rodzime radio a dlaczego kolorystyka w ukraińskich barwach???Kpina jakaś.
walnij się głowę ruski trollu
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Wto Lis 15, 2022 8:55 pm

Rodzime Radio? Chyba Przaśne radio. Disco polo, gnioty muzyczne i ciągle jakieś przerwy w nadawaniu.. Famo wróć!!!!!!!
Awatar użytkownika
max

max Wto Lis 15, 2022 9:12 pm

"Słuchacz " napisał(a): Rodzime Radio? Chyba Przaśne radio. Disco polo, gnioty muzyczne i ciągle jakieś przerwy w nadawaniu.. Famo wróć!!!!!!!
Po jednym dniu masz już takie rewelacje? to wyłącz radio, leki weź w podwójnej dawce i czekaj na Famę
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Wto Lis 15, 2022 9:51 pm

Tak, po jednym dniu już wiem że to gniot. Ale co się dziwisz! Jak pani z Ostrowca mówi: tu będziemy robić wam dobrze... To ja już nie wiem? Radio to czy agencja towarzyska? ;)
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Wto Lis 15, 2022 9:51 pm

Tak, po jednym dniu już wiem że to gniot. Ale co się dziwisz! Jak pani z Ostrowca mówi: tu będziemy robić wam dobrze... To ja już nie wiem? Radio to czy agencja towarzyska? ;)
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Lis 15, 2022 11:23 pm

"Słuchacz " napisał(a): Tak, po jednym dniu już wiem że to gniot. Ale co się dziwisz! Jak pani z Ostrowca mówi: tu będziemy robić wam dobrze... To ja już nie wiem? Radio to czy agencja towarzyska?
Jesteś koleś walnięty. Nie dość, że walnięty to jeszcze zwykły zboczony cham.
Awatar użytkownika
Romano

Romano Pon Gru 05, 2022 1:31 am

W Kielcach będzie więcej stacji lokalnych niż w samej Łodzi!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości