WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
P9

Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. RMF FM wypadło z podium

P9 Nie Gru 15, 2019 8:39 pm

Wow, czyżby Jedynka ostro w górę ? O.o
Awatar użytkownika
M

Re: Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. RMF FM wypadło z podium

M Nie Gru 15, 2019 9:14 pm

Vox jak nie zmieni playlisty to padna calkiem,w krakowie maja ledwo 2,8 tu nie wiele wiecej ale jak sie w kolko gra to samo to nic dziwnego,jest tyle mega kawalkow tanecznych I starszych a tu na okraglo jedno I to samo tluczone
Awatar użytkownika
PRK

PRK Nie Gru 15, 2019 9:14 pm

Piotr Kobalczyk dyrektor programowy Radia Koszalin zwolniony z pracy decyzją prezesa Piotra Ostrowskiego. W naszym regionie to spore wydarzenie.
Awatar użytkownika
Byniu

Byniu Nie Gru 15, 2019 10:10 pm

Eremef efem gro same hity i zdobywo szczyty. U nas na wsi wszyscy go słuchomy
Awatar użytkownika
K2101

K2101 Nie Gru 15, 2019 10:14 pm

Trójka wyżej niż RMF.
Ja mam nadzieję, że PR odwróci spadkową tendencję swoich stacji. Do tego potrzeba zmniejszenia ilosci polityki w PR3. Natomiast należy także przywrócić Czwórkę na FM.
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Nie Gru 15, 2019 11:58 pm

Radio Wnet bez progresji, przynajmniej w tym badaniu. Jak na radio z takim ciekawym programem to z 3% powinno byc, poza tym to warszawska antena, i za to w Wawie powinien byc bunus. Dzis po 17 był arcyciekawy program z Krzysztofem Karoniem.
Awatar użytkownika
Radio

Radio Pon Gru 16, 2019 4:39 am

Półroczna fala, jasne.
A za moment będziecie trąbić o kwartalnej, w której wyniki są kompletnie inne i która w tej branzy jest najistotniejsza.
Ta metodologia jest przestarzała, to w ogole nie jest badanie słuchalności, ludzie!
Awatar użytkownika
Zyn

Zyn Pon Gru 16, 2019 9:15 am

RMF z Ziemkiewiczem i Mazurkiem na pokladzie nie dla Warszawy.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Gru 16, 2019 10:48 am

Dlaczego tak jest ?
Pan Olbratowski wali takie suchary że słuchać się tego nie chce
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Gru 16, 2019 11:29 am

W ostatnią niedzielę Radio Zet tak podniecało się wizytą Donalda Tuska, że niestety musiałem zmienić stację. Szkoda, że Zetka jest aż tak stronnicza bo całkiem fajnie się ich słucha, ale od tego ciągłego uwielbiania PO i nieustającej krytyki PiS aż uszy więdną.
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Pon Gru 16, 2019 11:38 am

rmf i zet w latach 90-tych to były ciekawe anteny, niewiedzialem czego sluchac był taki dylemat urodzaju. teraz to jest dno i dwa metry mułu. Juz koncowka lat 90 to tak sformatowano te radia ze dluzej niz godzine nie dalo sie rady tego sluchac.
Awatar użytkownika
RafaNadal1

RafaNadal1 Pon Gru 16, 2019 2:35 pm

Ja do niedawna słuchałem EskaROCK, ale jak słyszę te same utwory to mi sie odechciało.Rmfmaxx to już całkiem dno,niestety muszę tego radia słuchać, bo nie ja to ustawiam. Dlatego zaczełem słuchać internetowego i przez aplikacje Open.fm
Awatar użytkownika
Patty

Patty Wto Gru 31, 2019 9:42 am

"K2101" napisał(a): Trójka wyżej niż RMF.
Ja mam nadzieję, że PR odwróci spadkową tendencję swoich stacji. Do tego potrzeba zmniejszenia ilosci polityki w PR3. Natomiast należy także przywrócić Czwórkę na FM.

Podpisuję się obiema rękami. Czwórko, wracaj z DABowego wygnania!
Awatar użytkownika
Patty

Patty Wto Gru 31, 2019 9:50 am

"3cityBOY" napisał(a): rmf i zet w latach 90-tych to były ciekawe anteny, niewiedzialem czego sluchac był taki dylemat urodzaju. teraz to jest dno i dwa metry mułu. Juz koncowka lat 90 to tak sformatowano te radia ze dluzej niz godzine nie dalo sie rady tego sluchac.

To już nie wróci. RMFowi opłaca się obecny stan. Jest liderem, masom to odpowiada, zarabia najwięcej na reklamach - tyle wystarczy. Powinniśmy porzucić naiwność i uświadomić sobie wreszcie, że nikt nie tworzy radia (ponosząc przy tym ogromne koszty) tylko po to, żeby słuchaczom umilić czas i np. dać im ambitną treść. RMF, Zetka, Eska to nie charytatywne instytucje kulturalne. Radio, szczególnie komercyjne, to biznes. Firma. Przedsiębiorstwo. Zwał, jak zwał. Ono MUSI generować zysk.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości