WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Helena

Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. TOK FM wyprzedziło RMF FM, na ostatnim miejscu Radio Wnet

Helena Nie Paź 20, 2019 8:38 pm

Jak Kozyra zarządzał Radiem Zet to w Warszawie żadna stacja nie miała do nich startu. Dziś blisko Tok Fm. Szkoda
Awatar użytkownika
aha

Re: Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. TOK FM wyprzedziło RMF FM, na ostatnim miejscu Radio Wnet

aha Nie Paź 20, 2019 9:33 pm

wszystkie stacje zpr ze spadkiem
Awatar użytkownika
Kix

Re: Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. TOK FM wyprzedziło RMF FM, na ostatnim miejscu Radio Wnet

Kix Nie Paź 20, 2019 10:57 pm

"aha" napisał(a): wszystkie stacje zpr ze spadkiem

A w Eurozecie odwrotnie. Nie licząc Chilli :) I to całkiem ładnie - Melo +1 pkt. proc, Plus + 0,8 pkt, Zetka +0,5 pkt,, Anty +0,2 pkt.
Awatar użytkownika
omm

omm Pon Paź 21, 2019 7:38 am

Oooo, esce leci w dół... Smuteczek... Czyżby new derektor i jego eksperymenty antenowe cosik nie wypaliły :)))) Pan Zbigniew nie lubi spadeczków:)
Awatar użytkownika
fm

fm Pon Paź 21, 2019 7:39 am

Zmiany nie wypaliły:)

"aha" napisał(a): wszystkie stacje zpr ze spadkiem
Awatar użytkownika
Dave

Dave Pon Paź 21, 2019 9:08 am

Warszawa to inny świat, niekoniecznie lepszy. Nie dość, że tłumnie głosują na KO to jeszcze słuchają takiej propagandy jak TOk Fm. Trochę, żal mi tych ludzi, ale no cóż mamy demokracje i każdy może słuchać to co lubi.
Awatar użytkownika
Warszawa do Dave’a

Warszawa do Dave’a Pon Paź 21, 2019 10:26 am

Każdy może słuchać TEGO, co lubi
TO można ewentualnieIe słyszeć.
Odmiana orzez przypadki. Gramatyka akurat nie jest zarezerwowana dla warszawskich wykształciuchów.
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Pon Paź 21, 2019 4:20 pm

"Dave" napisał(a): Warszawa to inny świat, niekoniecznie lepszy. Nie dość, że tłumnie głosują na KO to jeszcze słuchają takiej propagandy jak TOk Fm. Trochę, żal mi tych ludzi, ale no cóż mamy demokracje i każdy może słuchać to co lubi.

A mi jest Ciebie żal że jesteś taki betonowy włącz KURWIZJĘ I POLSKIE RADIO tam sama prawda całą dobę...miłego poniedziałku...
Awatar użytkownika
\˚ㄥ˚\

\˚ㄥ˚\ Pon Paź 21, 2019 5:17 pm

W Polskim Radiu tylko o PiSie jak to buduje polska wersję państwa dobrobytu, wizyty polityków PiSu i jak to totalna opozycja jest zła. Ile można słuchać i budzi podejrzenie co chcą ukryć.
Ludzie szukaja w radiu muzyki a nie polityki. W Jedynce tej coraz mniej i kiepskiej jakości
Awatar użytkownika
\˚ㄥ˚\

\˚ㄥ˚\ Pon Paź 21, 2019 5:17 pm

W Polskim Radiu tylko o PiSie jak to buduje polska wersję państwa dobrobytu, wizyty polityków PiSu i jak to totalna opozycja jest zła. Ile można słuchać i budzi podejrzenie co chcą ukryć.
Ludzie szukaja w radiu muzyki a nie polityki. W Jedynce tej coraz mniej i kiepskiej jakości
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Paź 21, 2019 7:12 pm

"Dave" napisał(a): Warszawa to inny świat, niekoniecznie lepszy. Nie dość, że tłumnie głosują na KO to jeszcze słuchają takiej propagandy jak TOk Fm. Trochę, żal mi tych ludzi, ale no cóż mamy demokracje i każdy może słuchać to co lubi.

Zgadzam się Warszawa jest inna niż pozostałe miasta takie jak moje czy twoje miasto. Ale czy wszyscy głosują na Koalicję Obywatelską to raczej nie. Są inni co głosują na PiS czy też Lewicę itp. Każdy ma prawo głosować na partię bliska sercu , każdy ma prawo słuchać tok fm czy radio zet lub rmf fm.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Paź 21, 2019 7:14 pm

Raczej zanosi się na krótki żywot radia wnet. Mimo tego że ruszy ze swoim nadawaniem w kolejnych miastach , ale wątpię czy takie radio przetrwa na lata.
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Pon Paź 21, 2019 9:10 pm

Wnet przetrwa. Z takim programem, i planami na pewno.
Awatar użytkownika
Dave

Dave Pon Paź 21, 2019 10:08 pm

"Słuchacz" napisał(a):

A mi jest Ciebie żal że jesteś taki betonowy włącz KURWIZJĘ I POLSKIE RADIO tam sama prawda całą dobę...miłego poniedziałku...

Uderz w stół.... Czy w swojej wypowiedzi napisałem coś o TVP czy Polski Radiu?
Awatar użytkownika
Kaja

Kaja Wto Paź 22, 2019 3:21 pm

MUZO FM idzie jak burza
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość