WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hehahy

Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. TOK FM wyprzedziło RMF FM

Hehahy Pon Lis 18, 2019 11:51 pm

No prosze. Ktoś tu cele dał
Czekamy na ogólnopolski wynik
Awatar użytkownika
Tom

Re: Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. TOK FM wyprzedziło RMF FM

Tom Wto Lis 19, 2019 12:22 am

Zetka jest coraz lepsza
Awatar użytkownika
Ras

Ras Wto Lis 19, 2019 12:53 am

Opłaciło się wyluskiwac prezenterów z rmfu.
Awatar użytkownika
RMFFM

RMFFM Wto Lis 19, 2019 1:29 am

Pic na wodę fotomontaż.
Awatar użytkownika
Bbg

Bbg Wto Lis 19, 2019 1:52 am

Badania radiowe robione metodą z 1864 roku (żart) są obrazą inteligencji każdego normalnego badacza rynku
Awatar użytkownika
Badacz

Badacz Wto Lis 19, 2019 3:11 am

"Bbg" napisał(a): Badania radiowe robione metodą z 1864 roku (żart) są obrazą inteligencji każdego normalnego badacza rynku

To akurat prawda. Ale utrzymywanie status quo opłaca się tym, którzy są w czołówce, bo zmiana metodologii (np. na radiometrię) rozwali dotychczasowy szereg w drobny mak. Podkreślmy to: badania radiowe są w tej chwili deklaratywne, ludzie kiepsko rozróżniają, czego słuchają.
A już ... porównujące kwartały do półrocznych fal przyprawiają mnie o poczucie współczucia zmieszanego z zażenowaniem.
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Lis 19, 2019 7:11 am

A ja mam pytanie z innej beczki, jak to jest, że w programach TVP udzielają się właśnie radia komercyjne np też z ZETką (bez żadnych wycieczek politycznych proszę).
Zatem instytucje te zamiast się wspierać w projektach wszelakich, zwłaszcza, że bawią się za państwowe wspierają prywatne biznesy.
Awatar użytkownika
Tyber

Tyber Wto Lis 19, 2019 7:26 am

Zetka akurat w ostatnim czasie mocno się poprawiła. Jakieś to bardziej poukładane się wydaje. Fajny poranek i popołudnie. Mają już z czym walczyć. Ciekawe, ciekawe...
Awatar użytkownika
Zet

Zet Wto Lis 19, 2019 8:24 am

Zetka wymiata ostatnimi czasy. Tak trzymac!
Awatar użytkownika
Prosze Panstwa!

Prosze Panstwa! Wto Lis 19, 2019 9:59 am

"Tyber" napisał(a): Zetka akurat w ostatnim czasie mocno się poprawiła. Jakieś to bardziej poukładane się wydaje. Fajny poranek i popołudnie. Mają już z czym walczyć. Ciekawe, ciekawe...

Mam wrazenie, że ci co mówia o paprawie ZETKI nie słuchaja jej tylko znaja z . mediów. W Zetce zmienili sie prowadzacy ... i tyle! Zmian merytorycznych nie ma! To bardzo kiepskie jakosciowo radio - pod kazdym wzgledem! To radio istnieje tylko teoretycznie :) i na moje oko niewiele sie zmieni w badaniach ........ mimo olbrzymich środków wsadzonych w make up!
Awatar użytkownika
cxZ

cxZ Wto Lis 19, 2019 5:26 pm

"Prosze Panstwa! " napisał(a):
"Tyber" napisał(a): Zetka akurat w ostatnim czasie mocno się poprawiła. Jakieś to bardziej poukładane się wydaje. Fajny poranek i popołudnie. Mają już z czym walczyć. Ciekawe, ciekawe...

Mam wrazenie, że ci co mówia o paprawie ZETKI nie słuchaja jej tylko znaja z . mediów. W Zetce zmienili sie prowadzacy ... i tyle! Zmian merytorycznych nie ma! To bardzo kiepskie jakosciowo radio - pod kazdym wzgledem! To radio istnieje tylko teoretycznie i na moje oko niewiele sie zmieni w badaniach ........ mimo olbrzymich środków wsadzonych w make up!

Ci co mówią tam pracują
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość