WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bosh

Radio ZET nowym liderem słuchalności w Warszawie. Radio Pogoda w dół

Bosh Pon Mar 16, 2020 11:41 pm

Rok do roku - owszem, wzrost
W porównaniu do poprzedniego półrocza -spadek.

A teraz niech ktos mi wytłumaczy sens mieszania w komunikacji wyników półrocznych z kwartalnymi? Teraz podajecie, ze liderem jest zet (na podstawie 6 miesięcznego okresu), a za chwile bedzie info, ze Tok, na podstawie kwartału. To jest kompletne masło maślane. Pomijając juz fakt, ze to nie jest żadne badanie sluchalnosci, tylko znajomosci marki!!!
Awatar użytkownika
finka

Re: Radio ZET nowym liderem słuchalności w Warszawie. Radio Pogoda w dół

finka Pon Mar 16, 2020 11:59 pm

"Bosh" napisał(a): Rok do roku - owszem, wzrost

A teraz niech ktos mi wytłumaczy sens mieszania w komunikacji wyników półrocznych z kwartalnymi? Teraz podajecie, ze liderem jest zet (na podstawie 6 miesięcznego okresu), a za chwile bedzie info, ze Tok, na podstawie kwartału. To jest kompletne masło maślane. Pomijając juz fakt, ze to nie jest żadne badanie sluchalnosci, tylko znajomosci marki!!!
Awatar użytkownika
finka

finka Wto Mar 17, 2020 12:01 am

"finka" napisał(a):
"Bosh" napisał(a): Rok do roku - owszem, wzrost

Uups, podwójne klikniecie :)
To nie jest znajomość marki (którą sie liczy w zasięgach, czyli w tysiącach słuchaczy) tylko udział w rynku, liczony w procentach.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Wto Mar 17, 2020 8:36 am

Porażka RMF-u.
Awatar użytkownika
Byniu

Byniu Wto Mar 17, 2020 8:50 am

Rmf nie ma pomysłu na siebie, jest nudne i nigdy nie dorówna Zetce. No chyba że tymi dzbanami co słuchają rmf fm co twierdzą że ich radio jest wyjątkowe bo emituje najdłuższe reklamy w eterze, każde wejście to wyślij swoje imię no i w kółko tą samą muzykę
Awatar użytkownika
kiop

kiop Wto Mar 17, 2020 11:44 am

"Tomasz" napisał(a): Porażka RMF-u.

O jakiej porażce mówimy. W mieście "matka" dla Zetki w Warszawie różnica tylko dwóch procent, a największy konkurent RMF to stacja drugiego wyboru. To jest porażka? Proszę prześledzić jak sobie radzi Zetka w mieście "matka" dla RMF to może Pan zrozumie, że słowo porażka brzmi trochę dziwnie. Już nie wspominam o pozostałych dużych miastach jak plasują się wyniki.
Awatar użytkownika
EskaROCKFun

EskaROCKFun Czw Mar 26, 2020 9:06 am

EskaRock pójdzie w górę,bo wróciła Pani redaktor Agnieszka Szkuta wraz z Wiktorem Brzozowskim świetnie się słucha rano a później też fajnie.Fajna młoda ekipa grająca dobrą muze i informacje też na wysokim poziomie.Tylko w górę.
Awatar użytkownika
EskaROCKFun

EskaROCKFun Czw Mar 26, 2020 9:12 am

EskaRock pójdzie w górę,bo wróciła Pani redaktor Agnieszka Szkuta wraz z Wiktorem Brzozowskim świetnie się słucha rano a później też fajnie.Fajna młoda ekipa grająca dobrą muze i informacje też na wysokim poziomie.Tylko w górę.Jeżeli chodzi o inne stacje rockowe to na każdej wraz z moją grają w kółko to samo,ale nie tylko rockowe,bo na wszystkich jest wkoło ta sama muzyka.Ostatnio słuchałem RockRadio jakiś czas,ale też się nudzi po jakimś czasie,a teraz na tej stacji co pół godziny jest Koronawirus Raport. Ile można słuchać o tym wirusie,ja rozumiem,że sytuacja poważna.Ja się chyba zaraziłem od słuchania tego 24h/7. Antyradio gra dziwną muzykę,która mi nie odpowiada.A na EsceRock jest jeszcze wyjątkowo mało reklam.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości