WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MARKETER

Radio ZET wstrzymało emisję piosenek Michaela Jacksona, Agora i ZPR Media to rozważają

MARKETER Pią Mar 08, 2019 7:07 am

Brawo radio zet!
Awatar użytkownika
Bdfj

Re: Radio ZET wstrzymało emisję piosenek Michaela Jacksona, Agora i ZPR Media to rozważają

Bdfj Pią Mar 08, 2019 7:09 am

Tak bardzo nie włączę już tego radia.
Awatar użytkownika
ciekawy

Re: Radio ZET wstrzymało emisję piosenek Michaela Jacksona, Agora i ZPR Media to rozważają

ciekawy Pią Mar 08, 2019 7:23 am

Czy R. Kelly jest dalej grany?
Awatar użytkownika
To ino ja

To ino ja Pią Mar 08, 2019 7:30 am

Czyli, Majka Jeżowska miała rację śpiewając.
"Wszystkie dzieci nasze są:
Kasia, Michael, Małgosia, John,
Na serca dnie mają swój dom,
Uchyl im serce jak drzwi.…"
Awatar użytkownika
jarek k. pierwsze człowiek w Poslce

jarek k. pierwsze człowiek w Poslce Pią Mar 08, 2019 7:31 am

Eee...dajcie spokój..
Awatar użytkownika
rudi

rudi Pią Mar 08, 2019 7:31 am

To jakby jeszcze Roxette odłożyli do archiwum, to byłoby naprawdę postępowo.
Awatar użytkownika
lody

lody Pią Mar 08, 2019 7:31 am

słusznie. Nikomu nie wolno pozwolić na niszczenie drugiego człowieka
Awatar użytkownika
tlk

tlk Pią Mar 08, 2019 8:10 am

Kiedy filmy Polańskiego?
Awatar użytkownika
Kuba25

Re: Radio ZET wstrzymało emisję piosenek Michaela Jacksona. Agora i ZPR Media to rozważają

Kuba25 Pią Mar 08, 2019 8:20 am

Brawo Zetka !!!
Awatar użytkownika
Maciej Kościelny

Re: Radio ZET wstrzymało emisję piosenek Michaela Jacksona. Agora i ZPR Media to rozważają

Maciej Kościelny Pią Mar 08, 2019 8:34 am

Hahahahaha, turlam się pod stołem ze śmiechu po przeczytaniu tego, co powiedział Wojciech Jagielski. Stek bzdur i bredni ubrany w piękne słowa. Naprawdę dawno się tak nie uśmiałem. Nie granie piosenek nieżyjącego artysty za karę bo był pedofilem. Serio? Hahahahaha, ciekawe co na to Michael?

Frediego też powinni nie grać bo był dewiantem, hahahahaha.
Tyle w temacie!
Awatar użytkownika
Maślany serek

Maślany serek Pią Mar 08, 2019 8:38 am

I dobrze bo nigdy nie przepadałem za Jacksonem i nie wiem z kąd ten jego fenomen. Zwykły piosenkarz, miał kilka dobrych piosenek, a reszta to była nudna papka byle czego. Sam gość dziwny wyglądał jak baba.
Awatar użytkownika
Arturro

Arturro Pią Mar 08, 2019 8:57 am

Czyli wycofujemy z rynku wszystkie albumy powiązane z JP2 bo już wiadomo, że chronił pedofili z KK?
Co prawda nie było procesu, nic nikomu nie udowodniono, nikogo nie skazano, ale przecież na podstawie oczywistej wiedzy, posiadanej przez tego czy innego dziennikarza, można ot tak, bez wyroku...
Awatar użytkownika
gej

gej Pią Mar 08, 2019 8:58 am

O sypianiu z dziećmi w jednym łóżku mówił otwarcie, wszyscy wiedzieli, temat zamiatano pod dywan. Przez lata. A teraz się ocknęli.
Awatar użytkownika
zigi

zigi Pią Mar 08, 2019 8:58 am

Hehe, i tak mieli w playliście góra dwa numery.
Koniec końców „ucierpi” fonograficzny moloch i słuchacze stacji, bo adresat tej wielkiej zemsty przecież nie żyje.
Z perspektywy interesu Zetki też kiepski ruch- znacie kogoś, kto przełącza radio, kiedy leci w nim piosenka MJ? 🙂
Awatar użytkownika
A tak dla jaj

A tak dla jaj Pią Mar 08, 2019 9:14 am

Grajcie tylko Jacksona :D
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości