[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radiowa Trójka z wizerunkową kampanią „Nie odwracamy kota ogonem” (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
.

Radiowa Trójka z wizerunkową kampanią „Nie odwracamy kota ogonem” (wideo)

. Nie Sie 29, 2021 9:33 pm

Państwowa przechowalnia pokrak i tyle
Awatar użytkownika
Janek

Re: Radiowa Trójka z wizerunkową kampanią „Nie odwracamy kota ogonem” (wideo)

Janek Nie Sie 29, 2021 9:52 pm

To wręcz przeciwnie niż Jarosław.
Awatar użytkownika
Analityk mediowy

Analityk mediowy Nie Sie 29, 2021 9:53 pm

Podobno projekt tej kampanii to dzieło Kamińskiej, która przytuliła 5 cyfrową sumkę za to.
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Nie Sie 29, 2021 9:59 pm

I pomyśleć, że jeszcze niedawno, gdy Trójkę tworzyli Ludzie nie musiano specjalnych kampanii robić a słuchalność była ponad czterokrotnie wyższa...
Awatar użytkownika
filemon

filemon Nie Sie 29, 2021 10:14 pm

Chodzi o odwracanie kota Jarosława? No wiadomo, nie odważyliby się…
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Nie Sie 29, 2021 10:19 pm

I tak kłamią.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Nie Sie 29, 2021 10:48 pm

Ciechan jest już wszędzie, teraz w nagrodę za osiągnięcie dna słuchalności został głosem Trójki … żenua
Awatar użytkownika
Olaf

Olaf Nie Sie 29, 2021 10:51 pm

Okropny spot. W normalnych czasach nieemisyjny.
Awatar użytkownika
Merlin

Merlin Pon Sie 30, 2021 12:32 am

A ja spotu nie słuchałem, bo się bałem co tam mogę usłyszeć. A tak w ogóle faktycznie lepiej przestać już się interesować anteną, gdyż stacja już jest tak zniszczona, że szanse są mniej niż zero, że się odbuduje. Od ponad roku nawet minuty nie słuchałem jej. Raz jadąc autem wskoczyła mi na chwilę. Nie wiedziałem, że to 3, był nadawany serwis sportowy. Myślałem, że to jakieś lokalne radio, bo co chwilę czytający sport się mylił a po chwili zaprosił na kolejny sport w Trójce za kilka godzin i byłem zaskoczony niesamowitą amatorszczyzną czytającego. Wśród około 10 znajomych, którzy kiedyś słuchali 3 nie ma nawet jednego obecnego słuchacza więc poważnie teraz piszę dziwi mnie, że ta antena ma 1.9 procent słuchalności, bo programowo jest tak źle, że nawet Suski nie mógł tego dobrze ocenić. Mam pomysł na większą słuchalność :niech każdy głosujący na PiS, gdy zadzwoni do nich telefon jakiej stacji słuchają zamiast Vox FM mówi, że 3 a jak będzie badanie uliczne to na wszelki wypadek niech ma koszulkę 3 gdzieś pod ręką lub na sobie. Będzie większa słuchalność od RMF.
Awatar użytkownika
trujkowe darcie kota

trujkowe darcie kota Pon Sie 30, 2021 12:56 am

Ja bym tego trujkowego kota Kamińskiej za ogon wyszarpała😁 Piniadze wyrzucone w błoto!
Awatar użytkownika
dfg

dfg Pon Sie 30, 2021 5:24 am

A kto tego słucha ?
Awatar użytkownika
...

Re: Radiowa Trójka z wizerunkową kampanią „Nie odwracamy kota ogonem”

... Pon Sie 30, 2021 6:51 am

To brzmi jak życiowe motto tej pani z biura prasowego, która na kolejne pytania o brak rzetelnosci i cenzurę odpowiada, że Polskie Radio nie udziela wyjaśnień.
Awatar użytkownika
Samara

Samara Pon Sie 30, 2021 8:11 am

Nikt przyzwoity już nie słucha PR3 - widać to po słuchalności Radia 357, RNŚ czy newonce.radio
Awatar użytkownika
dół

dół Pon Sie 30, 2021 8:11 am

Po każdym pomyśle sygnowanym przez panią prezes, wyniki Pr3 pikują w dół.
Awatar użytkownika
allan

allan Pon Sie 30, 2021 8:16 am

Czy w tym spocie będzie miejsce dla pani Lichockiej i jej palca?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości