[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radosław Sikorski odmawia płacenia abonamentu rtv z powodu „klauzuli sumienia”. „Mój sprzeciw wobec szczujni TVPiS"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Analityk

Radosław Sikorski odmawia płacenia abonamentu rtv z powodu „klauzuli sumienia”. „Mój sprzeciw wobec szczujni TVPiS"

Analityk Wto Wrz 29, 2020 7:42 am

Gość się kompromituje bez reszty. Karierowicz w każdym calu. Ciekawe czy by nie płacił abonamentu w Izraelu?
Awatar użytkownika
Łoś-Super Ktoś

Re: Radosław Sikorski odmawia płacenia abonamentu rtv z powodu „klauzuli sumienia”. „Mój sprzeciw wobec szczujni TVPiS"

Łoś-Super Ktoś Wto Wrz 29, 2020 7:57 am

A mnie klauzula sumienia nie pozwala słuchać pana Radzia Sikorskiego.
Awatar użytkownika
Zblazowany Makowiec

Re: Radosław Sikorski odmawia płacenia abonamentu rtv z powodu „klauzuli sumienia”. „Mój sprzeciw wobec szczujni TVPiS"

Zblazowany Makowiec Wto Wrz 29, 2020 8:26 am

Abonament jest opłatą "za posiadanie odbiornika". PRLowski wymysł - kara, że się coś posiada. Dlaczego nie zrobić podatku od mikrofalówki, od pralki, od żarówki, od drzwi do pokoju, od nowego swetra, itd.?

Chyba, że umawiamy się (co oczywiście za każdym razem jest oficjalnie zaprzeczone), że jest to opłata za media publiczne - wtedy faktycznie każdy robi deklarację pisemną, czy ogląda / słucha czy nie. Sygnał zakodować. Płacącym - odkodować. Ja nie płaczę, że nie mam Canal+ czy innych Netfliksów - nie płacę, nie oglądam. Wolny rynek. Narzucanie "jedynie słusznej telewizji rządowej" to anachronizm. Państwo (samorządy) posiada też służbę zdrowia - jak to funkcjonuje, wie każdy, kto miał nieszczęście zachorować...

A sam Sikorski to już zupełnie inny temat, niewarty komentowania. Radziowi pomyliły się adresy i koncepcje.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Wrz 29, 2020 9:06 am

Znacznie prościej jest nie posiadać odbiornika, przypominam, że będąc u władzy przez 8 lat mogliście sprzedać państwowe media i raz na zawsze skończyć z tą fikcją, ale ulegliście iluzji, że to można zmienić oraz bzdurom typu: misja, pluralizm i racja stanu. Są to zwykłe i kosztowne urojenia.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Wrz 29, 2020 10:02 am

Najlepszy pomysł co zrobić z abonamentem RTV to jest jego likwidacja i finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa i to był najlepszy pomysł ze wszystkich i mam nadzieję że teraz PiS zlikwiduje abonament RTV i byłby święty spokój z płacaniem za coś co posiadam czyli telewizor.
Awatar użytkownika
Czabański odpowiada za brak ustawy medialnej

Czabański odpowiada za brak ustawy medialnej Wto Wrz 29, 2020 10:34 am

Nie znam ani jednej młodej osoby , która wchodząc dziś w dorosłe życie i kupując telewizor poszła na pocztę i dobrowolnie zarejestrowała się do płacenia abonamentu rtv , abonament płacą ludzie starsi , którzy zarejestrowali telewizory za czasów komuny , każdego roku płacących abonament ubywa i wielkim niedopatrzeniem jest brak nowej ustawy medialnej , która nie powstała mimo że PiS wielokrotnie ją obiecywał a rządzi już 5 lat , Po to powołano Radę Mediów z doświadczonym ideowym towarzyszem Czabańskim z 13 letnim stażem w PZPR na czele , żeby ten chaos opanował a on nic tylko wiecie , rozumiecie towarzysze , ja to zrobię tylko dajcie mi ludzi i środki i tak w kółko.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Wto Wrz 29, 2020 11:00 am

Panie Radoslawie S. jak tak obserwuje troche lat to panskie sumienie sie mega wypaczylo.
Awatar użytkownika
Jass

Jass Wto Wrz 29, 2020 12:47 pm

A za rzutnik trzeba też płacić?🤔
Awatar użytkownika
ALEKSANDER

ALEKSANDER Wto Wrz 29, 2020 1:56 pm

Pan Sikorski się myli, mediami w Polsce rządzą ludzie mianowani przez polityków pochodzących z WOLNEGO WYBORU.
Tak to Polacy zdecydowali jaka chcą mieć KULTURĘ , KTO JĄ MA REPREZENTOWAĆ, KTO GŁOSIĆ.
Pan Sikorski tylko nie chce zaakceptować- co to znaczy być Prawdziwym Polakiem?
Doradzałbym uważne przyglądanie się co to jest i kto to jest SPOŁECZEŃSTWO POLSKIE w swojej WIĘKSZOŚCI.
Jakie ma TRADYCYJNE WARTOŚCI chroniące rodzinę:
Ostatnio popularne są STREFY WOLNE OD LGBTI,
Polska da Polaków.
wyprzedziły one niedawne :
Sortowanie ludzi o cechach animalnych obdarzonych genem zdrady..
Pan Sikorski Nigdy nie był w Licheniu i pewnie dlatego nie rozumie prawdziwej Polskiej kultury - warto pojechać aby naocznie przekonać się jak Polacy rozumieją Boga, Świat, Religie...
Nigdy dotychczas w Polsce nie było tak powszechnego zainteresowania sztuką- szczególnie Polacy stali sie kolekcjonerami portretu JANA III SOBIESKIEGO!
Awatar użytkownika
Tom

Tom Wto Wrz 29, 2020 2:18 pm

platfus,mąż applebaum i sumienie hahaha
Awatar użytkownika
BoBo

BoBo Wto Wrz 29, 2020 5:48 pm

"Zblazowany Makowiec" napisał(a): Abonament jest opłatą "za posiadanie odbiornika". PRLowski wymysł - kara, że się coś posiada. Dlaczego nie zrobić podatku od mikrofalówki, od pralki, od żarówki, od drzwi do pokoju, od nowego swetra, itd.?

Chyba, że umawiamy się (co oczywiście za każdym razem jest oficjalnie zaprzeczone), że jest to opłata za media publiczne - wtedy faktycznie każdy robi deklarację pisemną, czy ogląda / słucha czy nie. Sygnał zakodować. Płacącym - odkodować. Ja nie płaczę, że nie mam Canal+ czy innych Netfliksów - nie płacę, nie oglądam. Wolny rynek. Narzucanie "jedynie słusznej telewizji rządowej" to anachronizm. Państwo (samorządy) posiada też służbę zdrowia - jak to funkcjonuje, wie każdy, kto miał nieszczęście zachorować...

A sam Sikorski to już zupełnie inny temat, niewarty komentowania. Radziowi pomyliły się adresy i koncepcje.
Cichooo... jeszcze się kapną i dołożą! Podatek od deszczu już prawie jest...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Wrz 29, 2020 6:24 pm

Sam głosowałem na Radka bo jest z Bydgoszczy.
Awatar użytkownika
sepsz

sepsz Wto Wrz 29, 2020 6:40 pm

"Łoś-Super Ktoś" napisał(a): A mnie klauzula sumienia nie pozwala słuchać pana Radzia Sikorskiego.

Ale zmusza cię ktoś, łosiu?
Bo do bulenia na pisackie gadzinówki i owszem, przymuszają, nawet upomnienia wysyłają ;p
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Wto Wrz 29, 2020 7:00 pm

Dla znanego sknerusa każdy powód jest dobry, żeby czegoś nie zapłacić.
Awatar użytkownika
pikuś

pikuś Wto Wrz 29, 2020 7:19 pm

Proponuję z tego samego powodu odmówić płacenia podatków zasłaniając się klauzulą sumienia ,bo 500plus ,bo 2 mld na TVPis ,bo nagrody dla (p)osłów i ministrów ,bo .........................
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości