WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jonasz

Re: Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

Jonasz Pią Lip 19, 2019 9:26 am

Janowski taki profesjonalny a żona wynegocjowala mu cotygodniowy program w niszowym tv pulsie. Prawda jest taka że Janowski to relikt przeszłości, mimo, że facet ma wysokie mniemanie o sobie.
Awatar użytkownika
Heniek

Re: Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

Heniek Pią Lip 19, 2019 9:27 am

"marketer" napisał(a): Zepsuł Koło fortuny Brzozowski że nie dało się tego oglądać. W ogóle nie pasujący człowiek do prowadzenia programów rozr.

2, a w zimowe niedziele czasem niemal 3 mln widzów to zepsucie programu? Dla mnie zmiana na minus, Brzozowski był doskonałym prowadzącym, świetnie się ich oglądało z Izą. Oby tylko Norbi tylko nadmiernie nie pajacował.
Awatar użytkownika
kamila mika

kamila mika Pią Lip 19, 2019 9:33 am

Rewolucja w TVP to by była jakby Wiadomości zrobiły obiektywny reportaż 😂
Awatar użytkownika
Radosław Zaborek

Radosław Zaborek Pią Lip 19, 2019 9:35 am

Takich wymian nie ma nawet w lidze NBA, offseason wygrany przez Jacka Kurskiego w cuglach. Kwestia tylko czy Iza Krzan zostanie wolnym agentem, czy podpisze super maxa.
Awatar użytkownika
Aba

Aba Pią Lip 19, 2019 9:42 am

"kamila mika" napisał(a): Rewolucja w TVP to by była jakby Wiadomości zrobiły obiektywny reportaż 😂

Jeśli nie oglądasz to skąd wiesz, że nie ma? A jeśli oglądasz i ci się nie podoba to po co oglądasz?
Awatar użytkownika
Q

Q Pią Lip 19, 2019 9:47 am

Nie wierzę co czytam. Te pochwalne peany na cześć Brzozowskiego? Przecież to drewno do kwadratu. Norbi jest przynajmniej naturalny i ma w sobie showmana.
Czy zamiana dobra? W mijej opinii oba formaty są conajmnie średnie, więc prowadzący nie mają pola do popisu.
Awatar użytkownika
Jak

Jak Pią Lip 19, 2019 9:48 am

"gośc" napisał(a): o ile wybór Rafała brzozowskiego to bardzo trafiony wybór bo on był blisko jakiej to melodii w roku 2016 i on wrzeście jest tym prowadzącym o tyle wybór norbiego jest tragiczny co prawda umie śpiewać ale ten piosenkarz nawet nie potrafi zakręcić kołem a nawet ja się boje ze z Iza nie znajdzie kontraktu i to żadnego powiem tak bardzo dobra zmiana w jakiej to melodii zdecydowanie zła w kole fortuny ale i tak będę oglądać oba teleturnieje ale sadzę ze to Bedzie ostatni sezon koła fortuny a widzów Bedzie mniej bo tylko 1.09 a jaka to melodia 1.52
. A ja uważam dokładnie odwrotnie, Norbi to spoko gość z inteligentnym poczuciem humoru, a. Brzozowski robi to, czego NIGDY żaden prowadzący nie powinien robić, bo wypada jak Chajzer i inni wodzireje z serii: patrzcie jaki jestem zajebisty, jakie to śmieszne jest, jak tu super atmosfera, czekedaut. MIZDRZY SIĘ, wiec jak dla mnie może spadać
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 10:02 am

"grey" napisał(a): Dziś 1 kwietnia?
zdecydowanie nie dzisiaj mamy piątek 19 lipca a 1 kwiecień był 3 miesiące temu
Awatar użytkownika
jhgjhg

jhgjhg Pią Lip 19, 2019 10:14 am

a ja uważam ze to dobry pomysl z ta zmiana!
Awatar użytkownika
toni

toni Pią Lip 19, 2019 10:18 am

To kurew...ki strzelił sobie w stopę i kolano.Koniec z oglądaniem koła fortuny.
Awatar użytkownika
Bsrt

Bsrt Pią Lip 19, 2019 11:19 am

Skończy się tak, że oglądalność Koła spadnie, a oglądalność jakiej to melodii nie wzrośnie.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 11:38 am

kompromitacja wstyd i hańbą w wykonaniu widzów telewizji polskiej bardzo złe zagłosowaliście miało być inaczej z 2 do 13 miało być 22 do 17 tak nie jest kompromitujecie się sami odwróćmy to z 5 do 23 ma by 50 do 33 trzeba oglądać TVP i dlatego apeluje do całej polski oglądajcie razem ze MMA TVP dołaczecie się do mnie bo ja jako widz uwielbiam TVP a wy tego nie docencie to wasza porażka widzowie popełnili aż 720 błędów na waszym koncie wstyd drodzy widzowie wstyd dlaczego widzowie popełnili fatalne błędy? bo zabrakło asekuracji z waszej strony a do tego nie słuchacie pana prezesa jak można obrazić pana prezesa od września cała polska ogląda TVP razem ze mną będę jako widz pilnował i jeszcze jedno nie chce wysokiego wyniku tylko ja chce mały wynik a nie bardzo duży tylko mały tak typu 1 do 2 albo 2 do 3
Awatar użytkownika
Sebek

Sebek Pią Lip 19, 2019 11:38 am

TVP idzie już na psy wszyscy niedługo odchodzą TVP bo Kurski rządzi masakra już nie oglądam TVP
Awatar użytkownika
Zonek43

Zonek43 Pią Lip 19, 2019 11:39 am

Na Wspólnej przed całe Lato 20:15 TVN
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 11:42 am

"Sebek" napisał(a): TVP idzie już na psy wszyscy niedługo odchodzą TVP bo Kurski rządzi masakra już nie oglądam TVP
nieprawda pis wygra wybory bo ma bardzo duzą przewagę nad po także nikt nie odchodzi z TVP a pan Jacek kurski zostaje na stanowisku także możesz spać spokojniej
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości