[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
luska2502

Re: Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

luska2502 Pią Lis 01, 2019 2:18 pm

norbi w kole fortuny kapitalny jest bardzo otwarty, widac ze lubi ludzi podoba mi sie jak wita sie z rodzina uczestnikow i dziecmi pyta i slucha co mowia uczestnica jest bardzo wesoly i kontaktowy przy nim ozyla tez Iza
Awatar użytkownika
yadek

Re: Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

yadek Pon Gru 09, 2019 8:36 am

Norbi jako prowadzący to kompletne dno ,buzia mu się nie zamyka nadaje bez przerwy tak żę .trzeba wyłączyć głos w telewizorze !
Awatar użytkownika
Halina

Halina Wto Gru 17, 2019 5:48 pm

Chyba przestanę oglądać „.Kolo Fortuny” bo razi mnie prowadzącego ta jego gatka.. Nie potrzebnie tyle mówi. Draźni to wiele osób..Nie nadaje się do tego.Iza nadrabia jak może.Za to „ Jaka to melodia” oglądam bardzo chętnie ,prowadzący jest super.
Awatar użytkownika
Bet

Bet Śro Lut 19, 2020 6:51 pm

A ja uważam że Norbi lepiej prowadzi Koło Fortuny. Śpiewanie Rafała mnie denerwowało . Nawet Iza mi nie przeszkadza . Gdy prowadził melodię Janowski oglądałam teraz już Nie .
Awatar użytkownika
Julka

Julka Pią Lut 21, 2020 3:16 pm

Norbi kompletnie się nie nadaje, ciągłe zdrobnienia imion, nazw......... Porażka, teksty do dorosłych ludzi żenujące. Norbi Zbyt ekspresyjny, aż komiczny, dziki, śmieszny......... przeszkadza i rozprasza, komentarze bez sensu, bez taktu. Można żartować, nawet trzeba jak to w teleturnieju, ale jakoś na poziomie. Ja totalnie nie mogę skupić się na haśle, literze bo on wciąż musi wtrącać głupie zdania. Trochę powagi panie Norbi. Za dużo mówi i za szybko. Nawet spokojnie nie można pokręcić kołem, bo prowadzący analizuje kilkanaście sekund co by było gdyby był bankrut albo taka czy inna suma. Treści i sensu po prostu zero. Iza trochę uspokaja program, ma klasę i wyczucie w komentarzach.
Awatar użytkownika
chomar

chomar Wto Maj 12, 2020 3:34 pm

Według mnie powinno być na odwrót
Awatar użytkownika
BAZIA z Mazur

BAZIA z Mazur Pią Lis 13, 2020 8:03 pm

Koło Fortuny z Norbim to pomyłka.
Panie Norbi.
Moja cierpliwość się powoli wyczerpuje. Jest Pan strasznie denerwujący.
Pan w Kole Fortuny chce robić za gwiazdę. Zagłusza Pan myśli uczestników i telewidzów infantylnym gadaniem, podpowiadaniem uczestnikom, co mają zrobić, albo co Pan by zrobił na ich miejscu, zgaduje Pan, jaką sumę „wykręcą”, co zwykle się Panu nie udaje. Zadaje Pan pytania uczestnikom o ich zainteresowania, a następnie nie słucha ich , czy wręcz im przerywa. Udział w Kole Fortuny to ich czas, nie Pana. Pan jest tam tylko „statystą”. Prowadzący ma czuwać nad klimatem programu, a nie go demolować. Że też nikt Panu jeszcze do tej pory nie zwrócił uwagi.
Proszę nauczyć się milczeć….
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości