WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Re: Rafał Ziemkiewicz: w Londynie zostałem opluty w zastępstwie wszystkich Polaków, będę walczył

Marcin Pią Paź 08, 2021 12:00 pm

Aż żałuję że i unas na granicy nie został zawrócony...
Awatar użytkownika
twej

Re: Rafał Ziemkiewicz: w Londynie zostałem opluty w zastępstwie wszystkich Polaków, będę walczył

twej Pią Paź 08, 2021 12:09 pm

Panie Rafale, szkoda, że tam pana nie zatrzymali na dłużej, tak gdzieś w lesie przy granicy, bez leków, z małym dzieckiem na rękach, taka zwyczajna ludzka dobroć chrześcijańska że pana nie spotkała tam jak te biedne dzieci które rząd tak wychwlanay przez pana wysyła nocą.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Paź 08, 2021 12:19 pm

Przyjdz do mnie ziemkiewicz to ci napluje w twoj paskudny pisi pysk
Awatar użytkownika
HAHA

HAHA Pią Paź 08, 2021 1:10 pm

źałosny on jest i niech się w moim imieniu nie wypowiada.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pią Paź 08, 2021 2:04 pm

"miś społeczny" napisał(a): Ależ hejt tu się wylewa. A ja popieram Ziemkiewicza! Ciekawe jaki byłby hałas w Europie, gdyby to polski rząd zadecydował, że pewnych osób np. o poglądach skrajnie lewicowych nie wpuści do Polski.

Rozróżnij hejt od krytyki - to, że coś ci się nie podoba, nie oznacza, że to hejt. Ja tu hejtu nie widzę, a jedynie słuszne podkreślenie megalomanii Ziemkiewicza poparte niechęcią do bycia przez tego jegomościa "reprezentowanym". Jego urażono, to niech walczy o siebie, a nie o Polaków, których większości sam nienawidzi, bo nie są mu politycznie po drodze.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pią Paź 08, 2021 2:09 pm

"Stal" napisał(a):
"Gość" napisał(a): O rety ile tu chamstwa i nienawiści.
Skąd to się bierze?

To jest lewacka kultura i tolerancja wobec osób o innych poglądach. I tak jest lepiej niż za komuny bo teraz tylko krzyczą, a wówczas zabijali lub więzili przeciwników.

Niech zgadnę, jesteś jednym z tych bohaterów, którzy w imię walki z komuną i systemem głosowali na PIS albo - co gorsza - Kukiza? Człowieku - Polacy nie dzielą się na lewaków i prawaków tylko na tych, którzy chcą żyć po swojemu i tych, którzy chcą układać życie innym. Zgadnij w której grupie są tacy jak Ty czy Ziemkiewicz :)
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Paź 08, 2021 2:19 pm

A ja w imieniu wszystkich Polaków......... gratuluję brytyjskim granicznikom przytomności umysłu. Tak trzymać...nie wpuszczać zarazy do siebie.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Pią Paź 08, 2021 2:20 pm

"Nazywam się Milijon - bo za miliony kocham i cierpię katusze" - Tworki zapraszają.
Awatar użytkownika
prawy i sprawiedliwy

prawy i sprawiedliwy Pią Paź 08, 2021 2:30 pm

Masz szczęście,że Ci na łeb nie na rzygali!Patrząc na Ciebie większość Polaków dostaje odruchu wymiotnego!!!
Awatar użytkownika
jalapeño

jalapeño Pią Paź 08, 2021 3:35 pm

Chyba w zastępstwie "Polaków" postPZPR
Awatar użytkownika
Sandstorm

Sandstorm Pią Paź 08, 2021 3:45 pm

"Nina" napisał(a): Nawet jeśli ktoś nie podziela poglądów Ziemkiewicza powinien zrozumieć, że system, w którym wystarczy nieudokumentowane pomówienie, by uznać kogoś za przestępcę, w przyszłości dotknie nas wszystkich.

W tym klimacie pomówień obecna władza i jej akolici czują się świetnie. To raz. Dwa pan Ziemkiewicz nie gryzie się w język, więc jest co dokumentować.
Awatar użytkownika
lol

lol Pią Paź 08, 2021 4:22 pm

Megalomania level hard. Śmieszny człowieczek.
Awatar użytkownika
Oburzony

Oburzony Pią Paź 08, 2021 6:20 pm

Wypraszam sobie! Żaden Ziemkiewicz nie będzie się wypowiadał w moim imieniu! W Londynie został opluty tylko Ziemkiewicz, nie Polacy. Brawo Angole!
Awatar użytkownika
Kumpel

Kumpel Pią Paź 08, 2021 6:48 pm

Na biednego nie wygląda. Stać go na studia córki w Oxfordzie.
Jeśli chce się bawić w obrońcę wszystkich Polakòw i boksować z Angolami, powinien samemu sfinansować sobie tę przyjemność... :- /
Awatar użytkownika
Yahoo

Yahoo Pią Paź 08, 2021 6:54 pm

„Rozróżnij hejt od krytyki - to, że coś ci się nie podoba, nie oznacza, że to hejt. Ja tu hejtu nie widzę”

Czyli nazywanie innych per sukinsyn, sk****syn, pie*****ny, c**j, i inne epitety rozumiem, że jest krytyką.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości