WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adrian

Rafał Ziemkiewicz: w Londynie zostałem opluty w zastępstwie wszystkich Polaków, będę walczył

Adrian Pią Paź 08, 2021 6:11 am

Żaden Polak nie czuje się Ziemkiewiczem. Co za megalomania tego pana...
Awatar użytkownika
Perła

Re: Rafał Ziemkiewicz: w Londynie zostałem opluty w zastępstwie wszystkich Polaków, będę walczył

Perła Pią Paź 08, 2021 6:12 am

Ja tylko poproszę, żeby pan RAZ w moim imieniu o nic nie walczył!
Awatar użytkownika
123

Re: Rafał Ziemkiewicz: w Londynie zostałem opluty w zastępstwie wszystkich Polaków, będę walczył

123 Pią Paź 08, 2021 6:16 am

Prosze jaki wszechpolak. Nie w moim imieniu, cwaniaku.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pią Paź 08, 2021 6:16 am

Mów za siebie arogancki ćwierćinteligencie.
Awatar użytkownika
ik

ik Pią Paź 08, 2021 6:25 am

ciekawe ilu polakow cie poprze
Awatar użytkownika
Nina

Nina Pią Paź 08, 2021 6:49 am

Nawet jeśli ktoś nie podziela poglądów Ziemkiewicza powinien zrozumieć, że system, w którym wystarczy nieudokumentowane pomówienie, by uznać kogoś za przestępcę, w przyszłości dotknie nas wszystkich.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pią Paź 08, 2021 7:03 am

Ależ hejt tu się wylewa. A ja popieram Ziemkiewicza! Ciekawe jaki byłby hałas w Europie, gdyby to polski rząd zadecydował, że pewnych osób np. o poglądach skrajnie lewicowych nie wpuści do Polski.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Pią Paź 08, 2021 7:24 am

GB mnie nie znieważyła nie wpuszczając Ziemkiewicza, Ziemkiewicz mnie znieważa uzurpując sobie prawo głosu w imieniu wszystkich Polaków.
Awatar użytkownika
Obywatel

Obywatel Pią Paź 08, 2021 7:27 am

nieprawdopodobny wręcz arogant i mitoman, gość, który na podwórku podawał piłke do autu ma miec tu za mnie coś do powiedzenia, wun
Awatar użytkownika
pisas

pisas Pią Paź 08, 2021 7:35 am

super, plujesz jadem cały czas. napluto i tobie. miłe
Awatar użytkownika
tyle

tyle Pią Paź 08, 2021 7:37 am

"miś społeczny" napisał(a): Ależ hejt tu się wylewa. A ja popieram Ziemkiewicza! Ciekawe jaki byłby hałas w Europie, gdyby to polski rząd zadecydował, że pewnych osób np. o poglądach skrajnie lewicowych nie wpuści do Polski.

mielenie ozorem, podczas gdy nazizm Kartoflewicza jest rzecza oczywistą
Awatar użytkownika
Mieczu

Mieczu Pią Paź 08, 2021 7:40 am

Jaki hejt? Że ludzie z nerwami mówią żeby nie wypowiadał się w ich imieniu? Się wylewa, rzeczywiście.
Awatar użytkownika
kabaret

kabaret Pią Paź 08, 2021 7:51 am

Ziemkiewicz jeszcze chce, żeby mu sfinansować proces. Na biednego nie trafiło!
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pią Paź 08, 2021 8:15 am

Ten świniak to co najwyżej w błocie może walczyć o ostatniego kartofla w zagrodzie.
Awatar użytkownika
Off

Off Pią Paź 08, 2021 8:16 am

Jakie ego:) ale racja, ja bym ciebie nawet nie opluł. Walcz. Może kiedyś...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości