WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ed

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

ed Pią Kwi 07, 2017 10:10 am

"Prawda" napisał(a): Ziemkiewicz, firma Kruk (jeszcze) nie należy do Pisu i Twoich kolegów. Jest prywatna i może robić co chce. Deal with it.
Ale ma prawo ją bojkotować i wzywać do bojkotu. Udział firmy W.Kruk w promocji aborcji jest hipokryzją, w kontekscie produkcji przez nią obraczek slubnych i pamiatek chrztu. Sam nigdy tam już nic wiecej nie kupię.
Awatar użytkownika
Observer

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

Observer Pią Kwi 07, 2017 10:35 am

Zlikwidowałem u nich konto użytkownika. Nic więcej nie kupię u nich. Nie mam zamiaru sponsorować tego typu imprez.
Awatar użytkownika
Karusin

Karusin Pią Kwi 07, 2017 10:40 am

Dzięki Ziemkiewiczowi wiem gdzie przede wszystkim robić zakupy . Z paszczy ten człowiek zakupy robił może na odpuście . Pozwólmy każdemu grzeszyć na swój rachunek . Pozwólmy każdemu decydować o tym co jest grzechem .
Awatar użytkownika
Ale numer

Ale numer Pią Kwi 07, 2017 10:42 am

Ziemkiewicz czyta "Wysokie Obcasy". Super reklama dla tytułu.
Ostatnia płyta Natalii Przybysz jest przecudna. Tyle uczuć i miłości w każdym z utworów nie jest w stanie wyrazić cały korpus Ziemkiewiczów i mu podobnych.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pią Kwi 07, 2017 10:43 am

Dobra kpina z tymi nagrodami. Nie, nie głosowałem na pis i głosować na nich nie będę. Nie jestem też przeciwko aborcji, ale uważam, że są to sprawy tak intymne i mimo wszystko trudne, że nikt nie ma prawa sprowadzać tego do poziomu ścieku i promocji.
Awatar użytkownika
bby

bby Pią Kwi 07, 2017 10:55 am

Były badania na ten temat. Do takich bojkotów i tak wzywają głównie ludzie, którzy nie korzystają z tych usług. To tak, jak ja z pensją poniżej średniej krajowej wzywał do bojkotu marki Lamborghini... Typowe dla pisowców... Kazać innym robić tak, jak oni robią...
Awatar użytkownika
Darek

Darek Pią Kwi 07, 2017 10:59 am

Ja tam żadnego wezwania do bojkotu nie widzę, tylko wyrażenie swoich odczuć, z którymi się zgadzam. Brawo Ziemkiewicz!
Awatar użytkownika
em_es

em_es Pią Kwi 07, 2017 11:00 am

jakby była prywatna sprawa to by nie dawała o tym wywiadów i nie odbierała za to nagród. Wyszła na forum publiczne
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Kwi 07, 2017 11:01 am

"Marta" napisał(a): Pierwszy raz zgadzam się z panem Ziemkiewiczem. Tez jestem oburzona nagroda dla pani Przybysz. Na skrajnym lewactwie GW daleko nie zajedzie .

Ale na jakim lewactwie? Natalia przybysz nie dostała nagrody za usunięcie ciązy ale za to, że miała odwage w tym popier@@nym kraju głośno o tym owiedzieć, przyznać sie do tego. I w tym kontekscie w pełni zasłużyła na te nagrode.
Awatar użytkownika
takaja

takaja Pią Kwi 07, 2017 11:11 am

Nie Twoje ani nie nasze pieniądze, tylko pieniądze firmy W. Kruk trafiają tam, gdzie chce ich posiadacz. Pan nie sponsoruje W. Kruka tylko kupuje od firmy wyroby ze szlachetnych metali. Jest pan panie Ziemkiewicz konsumentem, nie wolontariuszem ani sponsorem firmy W. Kruk. Rozumie pan różnicę?
Awatar użytkownika
srthrtan

srthrtan Pią Kwi 07, 2017 11:13 am

"Prawda" napisał(a): Ziemkiewicz, firma Kruk (jeszcze) nie należy do Pisu i Twoich kolegów. Jest prywatna i może robić co chce. Deal with it.
nie moze robic co chce gdyz jest ograniczona prawem, po drugie ponosi konsekwencje swoich decyzji co ma wpływ na wizerunek firmy i decyzje zakupowe klientów
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pią Kwi 07, 2017 11:24 am

Ziemkiewicz to nie moja bajka, ale w wolnym kraju, każdy ma prawo oceniać i głośno o tym mówić
Awatar użytkownika
zenada

zenada Pią Kwi 07, 2017 11:45 am

"DW" napisał(a): Nieprzepadam za prawicowymi publicystami, ale w tym przypadku sie z nimi zgadzam. Ponowne promowanie tej tępej kobiety jest celowym eskalowaniem konfliktów. Daleko mi do PIS ale jeszcze dalej do aborcji na "mieszkaniowe" życzenie.

Sam jesteś tępakiem!
Awatar użytkownika
maja

maja Pią Kwi 07, 2017 11:48 am

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Ziemniakiewicz to ten rolnik płacący KRUS by oszukać państwo ??

Ponoć dziennnikarz ha ha ha;-)
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pią Kwi 07, 2017 11:49 am

Jakie rozpowszechnianie "nieprawdziwych informacji"? Przecież zasponsorowali tę hucpę. Też to zauważyłam i też rezygnuję z tej firmy... Angażowanie się w tak wątpliwe przedsięwzięcia jest niestety ryzykowne - kiedyś chyba dotknęło to Empik.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości