WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mamo ja to prawie ty

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

mamo ja to prawie ty Pią Kwi 07, 2017 4:45 pm

powiem przykrą rzecz kobietom daleko oj daleko. może nie tak wszystkim. ale ta przewaga jest nazbyt znacząca. blisko im środowiskom mniejszościowym akurat płci przeciwnej. nie chodzi o sam fakt ale o jego otoczkę.
nie to że to jest niesmaczne. przygłupowate jest
Awatar użytkownika
GROM

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

GROM Pią Kwi 07, 2017 4:52 pm

"Wojciech" napisał(a):
"Prawda" napisał(a): Ziemkiewicz, firma Kruk (jeszcze) nie należy do Pisu i Twoich kolegów. Jest prywatna i może robić co chce. Deal with it.

Ziemkiewicz jeszcze nie należy do Ciebie i może robić to co chce. Deal with it.

MOŻE ROBIĆ CO CHCE BO NALEŻY DO RASY PANÓW
Awatar użytkownika
GROM

GROM Pią Kwi 07, 2017 4:54 pm

"Johnny Dee" napisał(a): Poziom opluwaczy Ziemkiewicza jak zwykle nie zaskakuje a potwierdza stereotypy.

POZIOM KRYTYKÓW ZIEMKIEWICZA JEST O NIEBO WYŻSZY NIŻ SAMEGO OPULWATORA
Awatar użytkownika
rasa równych

rasa równych Pią Kwi 07, 2017 4:58 pm

na niewolnikach taka firma się opiera. czytaj pot krew i łzy. co tam w obrocie? nie mam żony to nie kupuję.
Awatar użytkownika

Pią Kwi 07, 2017 5:02 pm

pszczółki są. cielaczki. firmujecie złote myśli pani bohaterki więc warto wprowadzić w życie. dużo książek masz a jakich? załatwmy tanio i szybko i bardzo głośno. oj głośno
Awatar użytkownika
słuchaj

słuchaj Pią Kwi 07, 2017 5:15 pm

zgadnij czyja żona się odchudza czyli po polach gania? Ziemkiewicz tak to jest jak w TVP rodzinami się pracuje. zwalniają też w pakiecie i o ile mąż się zakotwiczył o tyle żona dryfuje
Awatar użytkownika
tropik

tropik Pią Kwi 07, 2017 5:17 pm

to takie niby postępowe działanie na przekór zdrowemu rozsądkowi, euro wizę wygrywa transwestyta, a konkurs wysokich obcasów kobieta co uśmierciła własne dziecko i aby podnieść się po tym wszystkim część odpowiedzialności moralnej przerzuca na wszystkich, otóż nie ! nie uśmiercę ślimaka, który przechodzi ścieżkę w moim ogrodzie, o dziecku nie wspomnę. Jest ona winną śmierci z premedytacją poczętego życia i pogardzam taką osobą, bo zrobiła to mimo, że miała inne możliwości , byle nie zabijać ! A ci co ją wspierają niech na chwilę pomyślą o tym, że ktoś mógłby im zabrać własne dzieci ! różnica tylko taka, że jedne dzieci widać a inne nie , bo są jeszcze w łonie matki...odrażająca kobieta i grono hipokrytów obok niej ..żałosne...
Awatar użytkownika
tropik

tropik Pią Kwi 07, 2017 5:18 pm

masz rację tam nie sprzedają alkoholu, lej se po pół !!!
Awatar użytkownika
pewno

pewno Pią Kwi 07, 2017 5:23 pm

nawet muchę ratuję. brzęczy więc nie chcę żeby cierpiała. tam może ciąży nie było nawet. ciąża urojona. takie grono. modnie to są. będzie modnie inaczej i ich nie zobaczysz.
Awatar użytkownika
palmy

palmy Pią Kwi 07, 2017 5:24 pm

alkoholu się nie kupuje. alkohol się ma.
Awatar użytkownika
kończymy

kończymy Pią Kwi 07, 2017 5:28 pm

się wnosi i wynosi. ale z tą żoną odsyłam do Gazety P.
Awatar użytkownika
stansfield

stansfield Pią Kwi 07, 2017 6:05 pm

Wyborców jego idola nie stać na zakupy w Kruku, więc po co ta cała heca? Inna sprawa, że to wybitny hipokryta okradający państwo Polskie udając, że jest rolnikiem, byle by hajs temu dziadowi się zgadzał. Ciekaw jestem, kto zatrudni tego politruka, gdy po PiSie będzie kiedyś tylko wspomnienie.
Awatar użytkownika
i

i Pią Kwi 07, 2017 6:40 pm

tu się mylisz. czy stać? można mieć wszystko i nie tak teoretycznie. kwestia poglądów. niektórzy są całkowicie z nich wyprani.
rolnikiem jesteś Ziemkiewicz? kury ganiasz? mnie kogut pogonił. meksykański był stąd te poglądy.
Awatar użytkownika
as

as Pią Kwi 07, 2017 7:17 pm

"W74" napisał(a): Informuję firmę kruk- do waszych sklepów wiecej nie wejdę.
a ja wręcz przeciwnie
Awatar użytkownika
nick

nick Pią Kwi 07, 2017 7:25 pm

Ziemkiewicz powinien skupić się na pisaniu fantastyki, choć teraz bym go nie czytał. Jak to możliwe, że twórca s-f czyli jakby nie patrzeć futurysta stał się taką prawicową konserwą?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości