WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Paulina_26

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

Paulina_26 Pią Kwi 07, 2017 7:59 pm

Nigdy już tam nic nie kupię i będę odradzała znajomym, oraz rodzinie. Brawo RAZ !
Awatar użytkownika
Yyy

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

Yyy Pią Kwi 07, 2017 10:08 pm

Nie kupuje w Kruku
Awatar użytkownika
Józef

Józef Pią Kwi 07, 2017 11:21 pm

"jm" napisał(a): i pomyśleć, że chciałem tu kupić brylant dla mojej ukochanej...

Tylko nie wiesz jak się wychodzi z pokoju bez klamek.
Awatar użytkownika
NazywamSięPunk

NazywamSięPunk Sob Kwi 08, 2017 9:09 am

Mali schizofreniczni ludzie wytwarzający idee niszczące biznes i gospodarkę powinni być odsunięci od zabierania głosu. Niestety w systemach PO PISu zawsze mamy dwie strony tą dobrą i tą złą. Mam gdzieś Wasze podziały i mam nadzieje że kiedyś Demokracja Bezpośrednia rozliczy WAS z Waszych Durnych Układów. Jak śpiewa Staszek :" Nie należę do mafii, nie należę do sekty ... Czy muzyka ma moc, tego nie wiem wcale. Spierdalać tępi mądrale! Idę prosto"
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Sob Kwi 08, 2017 11:13 am

nigdy już nie kupię nic w firmie kruk. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Amelia

Amelia Sob Kwi 08, 2017 1:06 pm

BRAWO PANIE ZIEMKIEWICZ!!! Jako kobieta jestem przeciwko skrajnej formie tzw "aborcji hedonistycznych", aborcje hedonistyczne- czyli takie ktore przeprowadza sie bo przeszkadzaja danej kobiecie w luksusowym stylu zycia, to zbrodnia, nie wiem, jak publicznie mzna promowac takie cos i nie byc pociagnietym do zadnej odpowiedzialnosci karnej. Przeciez to NIELUDZKIE. Własnie, zbliza sie okres komunii a tu taka firma z chwalebna przeszłoscia wspiera pania Przybysz, kobiete ktora przekroczyła granice miedzy wolnym wyborem a patologia. Bo to niestety juz patologia.
Awatar użytkownika
do Amekia

do Amekia Sob Kwi 08, 2017 6:09 pm

Jest tyle kobiet które dokonały aborcji że tego nie wiesz, nawet mogła być to Twoja mama, jej decyzja, miała prawo
Awatar użytkownika
BRAWO-R.Z.

BRAWO-R.Z. Nie Kwi 09, 2017 3:27 pm

Szanowny Panie Rafale, przekazuję wyrazy szacunku i uznania.
Ordynarne, grubiańskie, prostackie wypowiedzi przeciwko Panu dowodzą, że towarzystwo anty-PIS to margines społeczny i moralne dno.
Brawa dla Pana za odwagę bo ta druga strona jest nieobliczalna w atakach. Ja się tej gromady boję jak boję się każdego zwyrodnialca.
Awatar użytkownika
:D

:D Wto Kwi 11, 2017 12:39 pm

"W74" napisał(a): Informuję firmę kruk- do waszych sklepów wiecej nie wejdę.

Luzik, zamówimy mycie okien gdzie indziej.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Kwi 12, 2017 11:24 am

Ty, "nieugięty", spal się ze wstydu. Najlepiej przed siedzibą bojkotawej firmy.
Awatar użytkownika
Aleks

Aleks Pią Kwi 14, 2017 4:09 pm

"Marta" napisał(a): Pierwszy raz zgadzam się z panem Ziemkiewiczem. Tez jestem oburzona nagroda dla pani Przybysz. Na skrajnym lewactwie GW daleko nie zajedzie .

Przybysz została wyróżniona za odwagę, bo opowiedziała o aborcji w wywiadzie, mimo że doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że tacy jak ty będą ją teraz hejtować i wspierać tę internetową gównoburzę. Nikt jej nie dał nagrody za aborcję samą w sobie, która jest jej prywatną sprawą. Trzeba mieć jakąś wrażliwość i odrobinę rozumu, żeby skumać ten niuans.
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Cze 12, 2017 9:42 pm

Straszne ! Na pewno ogłoszą bankructwo !!!A czy napisał autor ile sztuk biżuterii kupował dotychczas w ostatnim tygodniu, miesiącu, roku , czy dziesięcioleciu ? A czy też już się dowiedział która z firm konkurencyjnych wspierała kampanię wyborczą SLD i de facto jest własnością WSI ?
Całe szczęście że chociaż tam będę wolny od "autora"
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Cze 12, 2017 9:43 pm

"DW" napisał(a): Nieprzepadam za prawicowymi publicystami, ale w tym przypadku sie z nimi zgadzam. Ponowne promowanie tej tępej kobiety jest celowym eskalowaniem konfliktów. Daleko mi do PIS ale jeszcze dalej do aborcji na "mieszkaniowe" życzenie.
ale bliżej do głupoty i tępoty
Awatar użytkownika
A może bon na aborcję gratis

A może bon na aborcję gratis Pią Mar 23, 2018 10:53 pm

Żenujący dobór osób reklamujących biżuterię. Kup pierścionek zaręczynowy to dostaniesz darmowy bon na aborcję. Nigdy już tam nic nie kupię.
Awatar użytkownika
Marta

Marta Nie Mar 25, 2018 5:22 pm

Panie Rafale od dziś jestem Pana absolutną fanką :) Dziękuję za "otwarcie oczu".
Zaś od "opluwaczy" bez moralności, propagatorów MORDOWANIA najbardziej niewinnych z ludzi: puknijcie się w głowę porządnie. Nie ma w rzeczywistości żadnych dobrych argumentów dla waszych poglądów. Nie ma bo nie może być dobrych argumentów z czysto ludzkiego punktu widzenia na usprawiedliwienie MORDERSTWA MALEŃKIEGO DZIECKA.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tlaffertytommc oraz 4 gości