WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jan

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk, firma w odpowiedzi grozi procesem. „Nie ugnę się”

jan Pią Kwi 07, 2017 8:10 am

Jego sprawa co i gdzie kupuje, natomiast rozumiem W Kruk - nie mozna bezkarnie przerabiac filmow reklamowych, korzystac z Logo i miec z tego beke. A co do Natalii Przybysz to tez jej sprawa, mamy wolny kraj....na razie.
Awatar użytkownika
Pator

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk, firma w odpowiedzi grozi procesem. „Nie ugnę się”

Pator Pią Kwi 07, 2017 8:19 am

Po wpisach tutaj widzę, ze wirtualnemedia to portal odwiedzany głównie przez miłujących "wolność" zwolenników aborcji na życzenie. Zapewne większość z nich płacze z powodu wyciętego drzewa na działce.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Pią Kwi 07, 2017 8:23 am

Już śmieszniej nie może być. Co na to żona, też bedzie bojkotować Ziemkiewicza.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Kwi 07, 2017 8:31 am

Na obecną chwilę w RP bojkoty konsumenckie miały (prawie) stuprocentową NIEskuteczność.

Za udane można było od biedy uznawać te, które nie stawały się reklamą marki.
Awatar użytkownika
prawnik

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

prawnik Pią Kwi 07, 2017 8:36 am

Na dodatek prowadzenie bojkotu konsumenckiego wśród grupy nie będącej konsumentami danego dobra jest jak marzenia o zestrzeleniu helikoptera bombami głębinowymi.
Awatar użytkownika
W74

Re: Rafał Ziemkiewicz zapowiada bojkot W. Kruk za sponsorowanie plebiscytu „Wysokich Obcasów”, firma grozi procesem

W74 Pią Kwi 07, 2017 8:40 am

Informuję firmę kruk- do waszych sklepów wiecej nie wejdę.
Awatar użytkownika
agat

agat Pią Kwi 07, 2017 8:41 am

"YKK" napisał(a): Skąpy cebulak z potrójnym podbródkiem kupił coś w Kruku? Ale tam przecież nie sprzedają alkoholu...
jak ty na to wpadłeś miernoto intelektualna?
Awatar użytkownika
Alekko

Alekko Pią Kwi 07, 2017 8:45 am

"DW" napisał(a): Nieprzepadam za prawicowymi publicystami, ale w tym przypadku sie z nimi zgadzam.

Nie chodzi o to by się z nim zgadzać czy też nie zgadzać.
Chodzi o to, że Ziemkiewicz koilportuje fałszywkę reklamy ze znakiem towarowym. I udaje głupiego, że nie wie, że to fałszywka.

Coś jak chłop na targu, który sprzedaje podrabiane perfumy ale udaje, że nie wie, że to podróbki, więc żywi przekonanie, że nie można go ukarać.
Awatar użytkownika
hd

hd Pią Kwi 07, 2017 8:52 am

To chyba dobrze. Zaoszczędzone pieniądze powinien zainwestować w dentystę, na co wskazuje zdjęcie.
Awatar użytkownika
umiarkowany i rozsądny

umiarkowany i rozsądny Pią Kwi 07, 2017 8:57 am

Faktycznie, reklama na poziomie lewicowej "GW". Nie dziwię się Ziemkiewiczowi. Ja na szczęście w W. Kruku nigdy nic nie kupiłem.
Awatar użytkownika
alex

alex Pią Kwi 07, 2017 9:15 am

Zapraszam do Próchnika patriotyczna Polsko
Awatar użytkownika
Marta

Marta Pią Kwi 07, 2017 9:23 am

Pierwszy raz zgadzam się z panem Ziemkiewiczem. Tez jestem oburzona nagroda dla pani Przybysz. Na skrajnym lewactwie GW daleko nie zajedzie .
Awatar użytkownika
JEDYNY

JEDYNY Pią Kwi 07, 2017 9:42 am

Już nie mam wątpliwości idę do W. KRUKA po prezenciki Wielkanocne. Podobno maja atrakcyjną nowa kolekcję. Nie jestem zwolennikiem aborcji, ale jestem przeciwnikiem chamstwa i obłudy.
Awatar użytkownika
Pani Danusia

Pani Danusia Pią Kwi 07, 2017 9:43 am

To słabe te prezenty były, skoro mu żona koszuli nie chce prasować.
Awatar użytkownika
obłuda

obłuda Pią Kwi 07, 2017 9:48 am

"Marta" napisał(a): Pierwszy raz zgadzam się z panem Ziemkiewiczem. Tez jestem oburzona nagroda dla pani Przybysz. Na skrajnym lewactwie GW daleko nie zajedzie .

O co obłudnicy macie pretensje do Natalii, że jest szczera. To jej brzemię, a wam gówno do tego. Takiej uczciwej szczerości życzę Ziemkiewiczowi, ale do tego trzeba być dziennikarzem a nie żałosnym karierowiczem.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości