[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Raper Mata w „Patoreakcji” atakuje TVP i Jacka Kurskiego. „Media PiSowskie chciałyby zająć się Matą-seniorem”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Raper Mata w „Patoreakcji” atakuje TVP i Jacka Kurskiego. „Media PiSowskie chciałyby zająć się Matą-seniorem”

Pawel Śro Mar 31, 2021 6:47 am

Raperze Mata ty buraku uważaj żeby Ciebie ktoś nie zaatakował.
Awatar użytkownika
Dominik

Re: Raper Mata w „Patoreakcji” ostro o TVP i Jacku Kurskim

Dominik Śro Mar 31, 2021 7:40 am

Jak widać, płatni komentatorzy wcześnie wstają, więc już zaczynają hejtować. Prawda jednak jest taka, że Mata jest inteligentnym przedstawicielem najmłodszego pokolenia i pokazuje jego poglądy na różne sprawy.
Awatar użytkownika
Ullla

Ullla Śro Mar 31, 2021 7:41 am

Ten szczyl to jakaś lewacka patologia! To słownictwo...dno dna!
Awatar użytkownika
Uncle Bob

Uncle Bob Śro Mar 31, 2021 7:50 am

Po co reklamować takiego prostaka? Normalnie liberalna odpowiedź na wynurzenia Jabłonowskiego vel Olszańskiego
Awatar użytkownika
Boom

Boom Śro Mar 31, 2021 8:05 am

Kolejne bananowe dziecko udaje, że zna zycie ulicy, a to lamus zwykły i tyle...
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Mar 31, 2021 8:16 am

A czego to dziecko się spodziewało? Myślało, że nagra sobie pseudoutwór obrażający wszystkich wkoło, ociekający wulgaryzmami i wszyscy będą mu bić brawo?. Była akcja i była potem reakcja w TVP. Taka widać polityka Kalego. Jak sam obrażał wszystkich wkoło to było cacy ale jak skrytykowali jego "twórczość" w TVP to nagle jest szok i niedowierzanie. Młody człowieku coś za coś. Życie to nie bajka. Śpiewasz, że TVP dojeżdża Ci rodzinę? Sam osobiście nie zauważyłem by tak się działo, ale zanim nagrasz coś kolejnego głupiego, to się 100 razy zastanów,.
Awatar użytkownika
jacek

jacek Śro Mar 31, 2021 8:22 am

Brawo Mata. W tvp pękną im zwoje mózgowe od zastanawiania się co zrobić. Pewnie wszystkie komcie są od redaktorów, których w nocy zerwano aby przygotować odpowiedź. Było hot16challenge, zróbmy tvpchallenge.
Awatar użytkownika
zz

zz Śro Mar 31, 2021 8:32 am

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
Awatar użytkownika
Uk bat

Uk bat Śro Mar 31, 2021 8:45 am

Ostre,prawdziwe,W punkt
Awatar użytkownika
Rurju

Rurju Śro Mar 31, 2021 8:53 am

I po co promujecie taką patologię?
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Mar 31, 2021 8:54 am

Rap świetny, muzyka też ale tekst narcystyczny.
Awatar użytkownika
jac

Re: Raper Mata w „Patoreakcji” ostro o TVP i Jacku Kurskim. "Odpowiadam kolesiowi, który mnie zdissował"

jac Śro Mar 31, 2021 9:00 am

Porażający niski poziom informacji na tym portalu, zadaje się , że poziom użytkowników tiktoka.
Kto to jest Mata? Jak patologia może być wzorem inteligencji?
Awatar użytkownika
piekosz

Re: Raper Mata w „Patoreakcji” ostro o TVP i Jacku Kurskim. "Odpowiadam kolesiowi, który mnie zdissował"

piekosz Śro Mar 31, 2021 9:37 am

świetne
Awatar użytkownika
SYN DISA

SYN DISA Śro Mar 31, 2021 10:31 am

"Pawel" napisał(a): Raperze Mata ty buraku uważaj żeby Ciebie ktoś nie zaatakował.
това беше заплаха ??
Awatar użytkownika
Jakość SD jest kultowa, a nie jakieś tam HD

Jakość SD jest kultowa, a nie jakieś tam HD Śro Mar 31, 2021 10:39 am

LEWACTWO W AKCJI !!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości