WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Dredd

Raper Mata zatrzymany za posiadanie narkotyków. Marcin Matczak: dostałem telefon, że syn nie żyje

Dredd Pią Sty 28, 2022 1:37 pm

Dura lex sed lex!
=============
Awatar użytkownika
Gość

Re: Raper Mata zatrzymany za posiadanie narkotyków. Marcin Matczak: dostałem telefon, że syn nie żyje

Gość Pią Sty 28, 2022 1:42 pm

Ułoży o tym jakiś kawałek? Będzie nowa płyta?
Awatar użytkownika
Helmut Klopp

Re: Raper Mata zatrzymany za posiadanie narkotyków. Marcin Matczak: dostałem telefon, że syn nie żyje

Helmut Klopp Pią Sty 28, 2022 1:46 pm

Półtora grama trawki. Faktycznie posiadanie narkotyków po chµju fest.
Awatar użytkownika
Mordo Siuris

Mordo Siuris Pią Sty 28, 2022 2:26 pm

I oczywiście Pisdeira musi pierwszy otwierać japę, i się udzielać, chociaż nikt go o nic nie pytał.
Awatar użytkownika
Question Mark

Question Mark Pią Sty 28, 2022 2:47 pm

"Mordo Siuris" napisał(a): I oczywiście Pisdeira musi pierwszy otwierać japę, i się udzielać, chociaż nikt go o nic nie pytał.

A ciebie ktoś pytał? Hie?
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pią Sty 28, 2022 3:27 pm

A tak wirtualne go promowały... Warto było?
Awatar użytkownika
asdf

asdf Pią Sty 28, 2022 3:40 pm

Zamiast Maka będzie paka.
Awatar użytkownika
z klasą

z klasą Pią Sty 28, 2022 4:04 pm

"Helmut Klopp" napisał(a): Półtora grama trawki. Faktycznie posiadanie narkotyków po chµju fest.
> takie przepisy Tusk wprowadził z PO, ich słynna "ustawa antydopalaczowa"
Awatar użytkownika
z klasą

z klasą Pią Sty 28, 2022 4:05 pm

"" napisał(a): Ułoży o tym jakiś kawałek? Będzie nowa płyta?
> z pewnością rodzina Matczaków na tym zarobi, nowa książka taty też będzie ;-) a tak serio: dlaczego tym pisze portal poświęcony mediom?!?!?
Awatar użytkownika
420

420 Pią Sty 28, 2022 4:16 pm

Wstszonsajoncy news
Awatar użytkownika
Arek

Arek Pią Sty 28, 2022 4:36 pm

Artystów prawników .........i polityków prawo ma nieobowiazywać
To nasi nowi bogowie a my na Olimpię (bazar w WAWA)w niedzielę po zakupy
Awatar użytkownika
kasta

kasta Pią Sty 28, 2022 4:48 pm

Zapewne MATczak MATAczy w sprawie MATY?!?!?!?!??????!!!!!!!
Awatar użytkownika
mcWonStąd

mcWonStąd Pią Sty 28, 2022 4:56 pm

Już trzeci miesiąc nie zostawiłem ani złotówki w mc dzięki antyreklamie z nim, tak trzymać!
Awatar użytkownika
Bonet

Bonet Pią Sty 28, 2022 5:18 pm

Na ta mata srata tata, znany polski rapier
Awatar użytkownika
Piter39

Piter39 Pią Sty 28, 2022 5:22 pm

Jak to, nie rozumiecie maluczcy?? Przecież on "upalony" bronił demokracji, wolności słowa itp. ... Zaraz pewnie tatulek w mediach wszystko nam, nieoświeconym, wytłumaczy xD
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości