WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pio 1985

Rebranding nc+ na Platformę CANAL+ to naturalna zmiana, uspójni wizerunek i marketing

Pio 1985 Pią Lip 19, 2019 7:38 am

Jeżeli rezygnują z nazwy nc+ to konsekwentnie powinni również zrezygnować z nazwy nsport+.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Rebranding nc+ na Platformę CANAL+ to naturalna zmiana, uspójni wizerunek i marketing

Gie Pią Lip 19, 2019 8:10 am

A co z ofertami nc+ na kartę? Też przejdą zmiany?
Awatar użytkownika
Tolek

Re: Rebranding nc+ na Platformę CANAL+ to naturalna zmiana, uspójni wizerunek i marketing

Tolek Pią Lip 19, 2019 8:32 am

Tak powinno być od zawsze. Wydali miliony na marki, które potem zmieniali. Każda nowa ekipa za sterami chciała się wykazać.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Lip 19, 2019 9:23 am

nc + nie rezygnuje kanał nsport , nie masz nic wspólnego że zmiany firmą a kanałem dowiedziałem się od konsultanta.
Awatar użytkownika
Jeszcze raz

Jeszcze raz Pią Lip 19, 2019 10:46 am

Rebranding - doskonały, stary, sprawdzony sposób na wyprowadzanie kasy z polskich oddziałów. Czy tego nei da się jakoś zastopować? A przynajmniej nie wyrażać takiego entuzjazmu?
Awatar użytkownika
See

See Pią Lip 19, 2019 11:40 am

Jak zamtuz bankrutuje to zmienia się personel a nie szyld
Awatar użytkownika
User

User Pią Lip 19, 2019 2:15 pm

Tomasz Hilt, co ten facet gada??? Czy znakomita wiekszosc tych „ekspertów” wypowiedziała sie tylko po to, zeby cokolwiek powiedziec?
Awatar użytkownika
Do Pana Marcina

Do Pana Marcina Pią Lip 19, 2019 3:04 pm

Panie Ekspercie, Pan spojrzy jakie korzyści dla rynku filmowego w Polsce przyniósł CANAL+ przez 25 lat. Kiler, Pan Tadeusz, Pianista, Zimna Wojna, Ida i z setka innych filmow ktore Francuzi rekami Polakow tutaj koprodukowali
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Lip 19, 2019 3:57 pm

11 lat korzystalem telewizje vectrze ,nie byłem zadowolony telewizji vectrze,by duże braki kanały AMC HD SCI FI channel Polsat Sport Premium C+ 4K nie mam zamiaru wraca do vectry, jestem bardzo zadowolony korzystanie NC plus i cyfrowy Polsat.tak po zostanę.
Awatar użytkownika
Marlon

Marlon Sob Lip 20, 2019 10:15 am

Hahaha "zapłaciłem to się bawię.." dobre :)
Awatar użytkownika
aga

aga Pon Lip 22, 2019 10:23 am

a eksperci powiedzieli "masło jest maślane" :) oj jakie maślane, właśnie takie , maślane że aż maślane
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Lip 23, 2019 12:51 am

"Tomek " napisał(a): nc + nie rezygnuje kanał nsport , nie masz nic wspólnego że zmiany firmą a kanałem dowiedziałem się od konsultanta.

A umiesz po polsku baranie?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Lip 23, 2019 10:35 am

mm
nie obrażać mnie

A umiesz po polsku baranie?
Awatar użytkownika
Ghiugfef

Ghiugfef Wto Lip 23, 2019 3:01 pm

To dlatego najlepsza była nazwa CYFRA+, kojarzyła się z CANAL+ ale jednak widoczne było rozróżnienie na kanał i platformę. W latach 90. jakoś lepsze było myślenie, teraz kombinowanie
Awatar użytkownika
Emtron

Emtron Wto Lip 23, 2019 8:34 pm

Tylko ten ostatni ekspert- Khalhoff, powiedzial cos sensownego. Reszta to maslo maslane, ktorego sami nie rozumieją
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości