WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Byniu

Reklama radiowa 13 proc. w górę. RMF FM zwiększyło przewagę nad Radiem ZET, Trójka ze spadkiem (TOP10)

Byniu Wto Sty 28, 2020 8:44 am

To dlatego że Zetka przestała emitować reklamy tuż przed Wiadomościami. Nasz naród lubi słuchać reklam wielokrotnie przysłuchiwałem się kierowcom. Przez cały program słuchają Zetki a jak już mają się pojawić Wiadomości to ludzie przełączają na reklamy w rmf. Ludzie na prawdę sięgają dna
Awatar użytkownika
x

Re: Reklama radiowa 13 proc. w górę. RMF FM zwiększyło przewagę nad Radiem ZET, Trójka ze spadkiem (TOP10)

x Wto Sty 28, 2020 6:47 pm

"Byniu" napisał(a): To dlatego że Zetka przestała emitować reklamy tuż przed Wiadomościami. Nasz naród lubi słuchać reklam wielokrotnie przysłuchiwałem się kierowcom. Przez cały program słuchają Zetki a jak już mają się pojawić Wiadomości to ludzie przełączają na reklamy w rmf. Ludzie na prawdę sięgają dna

Ja wolę Eskowe wiadomości i reklamy
Awatar użytkownika
Bazyl

Re: Reklama radiowa 13 proc. w górę. RMF FM zwiększyło przewagę nad Radiem ZET, Trójka ze spadkiem (TOP10)

Bazyl Wto Sty 28, 2020 9:50 pm

Ile z reklamowego tortu zapewnia PR rząd? Bo czyż ktokolwiek logicznie myślący potrafi wytłumaczyć reklamy państwowych spółek działających w warunkach praktycznie monopolu (spółki energetyczne) czy reklamy firm pragnących na siłę przypodobać się rządowi jak producent helikopterów, głównie wojskowych? Jakie logiczne, biznesowe uzasadnienie mają takie reklamy poza pompowaniem kasy w propagandowy ściek jakim jest ostatnio Polskie Radio? Czy dla jasności firmy nie powinny podawać, tak jak OPP w sprawozdaniach kwoty przychodów w tym przychodów ze źródeł publicznych?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości