WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kos

Reklamy Plusa bez Szymona Majewskiego. "Marka się zmienia, a on kojarzył się ze starym Plusem"

Kos Sob Paź 02, 2021 12:51 am

W końcu. Majewski był wkurzający.
Awatar użytkownika
Heniek

Re: Reklamy Plusa bez Szymona Majewskiego. "Marka się zmienia, a on kojarzył się ze starym Plusem"

Heniek Sob Paź 02, 2021 9:17 am

Majewski ani razu nie zachęcił mnie i moich znajomych do skorzystania z reklamowanej usługi. Dziwiłem się że tak długo go trzymają....
Awatar użytkownika
vb

Re: Reklamy Plusa bez Szymona Majewskiego. "Marka się zmienia, a on kojarzył się ze starym Plusem"

vb Sob Paź 02, 2021 9:28 am

Logo nowego plusa kojarzy się ze znakiem firmowym producenta sznurka do snopowiązałki
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Sob Paź 02, 2021 12:05 pm

On się w ogóle nie kojarzy z Plusem. Zaangażowanie go do reklam od początku było nieporozumieniem.
Awatar użytkownika
Docent Furman

Docent Furman Sob Paź 02, 2021 1:58 pm

A on kojarzył się z obciachem, błazen jeden...
Awatar użytkownika
lolo

lolo Sob Paź 02, 2021 4:35 pm

Ale co zarobił to jego
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Paź 02, 2021 9:28 pm

Lepszy byłby Igor Kwiatkowski.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Nie Paź 03, 2021 2:28 pm

Reklamy Plusa uważam za jedne z najgorszych jakie lecą w telewizji. Nigdy nic nie miałem i nie będę miał z Plusa w dużej mierze przez nie.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Nie Paź 03, 2021 6:03 pm

Najlepsze reklamy Plusa to były te z kabaretem Mumio. Potem była co raz większa żałość. Jakby się w Plusie cofali do marketingu sprzed 25 lat.
Awatar użytkownika
Erwin Ryś-Ferens

Erwin Ryś-Ferens Pon Paź 04, 2021 10:00 am

Zawsze się zastanawiałem, co jest z tym Majewskim. Facet mnie nigdy nie bawił ani nie śmieszył, ani nic, a tu takie branie reklamowe. Cud jakiś czy co?
Awatar użytkownika
Loniek

Loniek Pon Paź 04, 2021 4:27 pm

Pan Majewski jest zabawny jak recepta na lek na hemoroidy
Awatar użytkownika
PlacNastały

PlacNastały Wto Paź 05, 2021 3:35 am

Po co do tej pory go trzymali? Wredna twarz nastawiona na kasę. Wcześniej go brali bo był rozpoznawalnym showmanem z telewizji, jak go wykopali z mediów to co on myślał - że będzie do emerytury żył z reklam mimo, że nie jest już znany świeżej widowni? He he, normalne, że go spuścili na drzewo, niech próbuje robić karierę w jakichś trzeciorzędnych mediach przyjmujących zwalnianych ludzi - tak często robi np. Polsat, przyjmując spady dziennikarskie po TVNie...
Awatar użytkownika
Leon

Leon Wto Paź 05, 2021 11:43 am

"Fan serialu "Komisarz Mama" " napisał(a): Najlepsze reklamy Plusa to były te z kabaretem Mumio. Potem była co raz większa żałość. Jakby się w Plusie cofali do marketingu sprzed 25 lat.
Awatar użytkownika
Leon

Leon Wto Paź 05, 2021 11:44 am

"Fan serialu "Komisarz Mama" " napisał(a): Najlepsze reklamy Plusa to były te z kabaretem Mumio. Potem była co raz większa żałość. Jakby się w Plusie cofali do marketingu sprzed 25 lat.
Bo to były reklamy, a to co jest teraz to dno i wodorosty. Najgorsze, że komuś się wydaje to śmieszne, a nie jest. A już Karolak jako kot. Nie wiem co oni ćpią w tej kreacji, ale niech zmienią dealera.
Awatar użytkownika
Polak mały

Polak mały Wto Paź 05, 2021 8:33 pm

"Heniek" napisał(a): Majewski ani razu nie zachęcił mnie i moich znajomych do skorzystania z reklamowanej usługi. Dziwiłem się że tak długo go trzymają....
Bardziej zachęca cię przygłup Karolak czy mdły Mecwaldowski? Majewski przynajmniej był na poziomie i był jakiś. O ile mu pozwolili.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości