WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
rrrrr

Rekordowo duża sprzedaż LPP w internecie, ponad 50 proc. ze smartfonów. Firma stawia na elektroniczne metki

rrrrr Pią Wrz 13, 2019 9:53 am

Siedziba w raju podatkowym, produkcja w Birmie, Pakistanie itp. a ceny jakby podatki i produkcję mieli w kraju.
Nic dziwnego,że własciciel jest trzecim najbogatszym polakiem.
Awatar użytkownika
Kiedyś kupiłem

Re: Rekordowo duża sprzedaż LPP w internecie, ponad 50 proc. ze smartfonów. Firma stawia na elektroniczne metki

Kiedyś kupiłem Pią Wrz 13, 2019 10:42 am

Wszystko ładnie na papierze - tylko czemu finalnie klient po zakupie produktu RESERVED , nie dalej jak po 3 praniu wyrzuca go do kosza, ewentualnie używa do mycia okien, jako szmatkę . Bo do noszenia to się na pewno nie nadaje . Może zamiast pokazywac wyniki finansowe, opublikują dla przeciwwagi satysfakcji i badania odczuć klientów po nabyciu ich wątpliwej jakości produktów . Wtedy już nie będzie tak malinowo
Awatar użytkownika
antek

Re: Rekordowo duża sprzedaż LPP w internecie, ponad 50 proc. ze smartfonów. Firma stawia na elektroniczne metki

antek Pią Wrz 13, 2019 3:14 pm

Wyniki super, jednak jakość produktów i ogólnie kolekcje są lekko 2-3 lata za konkurencją.
Awatar użytkownika
Mkn

Mkn Pią Wrz 13, 2019 4:48 pm

Ja tam kupuje tylko na wyprzedażach.
Awatar użytkownika
pytanie

pytanie Pon Wrz 16, 2019 3:39 pm

A załóżmy, że ktoś chce wziąć do przymierzenia w domu to co wtedy z tym RFID? Namierzy zdalnie, że jest towar w mojej chałupie? Tego nie doprecyzowali
Awatar użytkownika
wix

wix Pon Wrz 16, 2019 7:26 pm

"rrrrr" napisał(a): Siedziba w raju podatkowym, produkcja w Birmie, Pakistanie itp. a ceny jakby podatki i produkcję mieli w kraju.

Przecież siedzibę mają w Polsce i w Polsce płacą podatki, tak samo coraz więcej odzieży produkują u nas. Weryfikuj informacje zanim coś napiszesz.
Awatar użytkownika
trochę faktów

trochę faktów Pon Wrz 16, 2019 11:59 pm

"rrrrr" napisał(a): Siedziba w raju podatkowym, produkcja w Birmie, Pakistanie itp. a ceny jakby podatki i produkcję mieli w kraju.
Od kiedy Polska jest rajem podatkowym? Nie trzeba wiele wysiłku, żeby zdobyć informacje na temat tego czy ktoś płaci podatek w Polsce czy nie. Pierwsza trójka płatników podatku dochodowego od firm (CIT) z sektora handlu detalicznego: JERONIMO MARTINS POLSKA SA (Biedronka) 510,7 mln zł; ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA Sp. z o.o. 237,4 mln zł; LPP SA (Reserved, Mohito, House, Cropp, Sinsay) 144,8 mln zł" dane z artykułu ze strony money opublikowanego miesiąc temu.
Awatar użytkownika
Marcela

Marcela Pią Wrz 27, 2019 12:55 pm

Gdyby jakość była zła to skąd by się brały te wyniki. Mi tam nic się nie psuje po jednym praniu bez znaczenia gdzie kupuję.
Awatar użytkownika
powpol

powpol Pon Wrz 30, 2019 2:37 pm

Liczba salonów robi wrażenie. LPP już staje się firmą o międzynarodowej rozpoznawalności.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości