WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PR

REM: Dziennikarze zbyt tendencyjni, nie można łączyć informacji i komentarza

PR Pią Kwi 19, 2013 7:09 am

Teraz ie ma już niezależnych dziennikarzy. Zadają tedencyjne pytania by uzyskać określoną odpowiedź. Gdy pojawi się jakiś normalny to i tak naczelny go sprowadzi do pionu nie emitując materiału albo wzywając na dywanik, jeśłi ten przez przypadek da coś nie po myśłi stacji lub redakcji. Wszędzie są układy i układziki z daną partia, policją, urzędem itp.a wtedy nie daje się o nich krytycznych newsów dopóki nie wybuchnie ogólnopolska afera... dajcie przykład choć jednej w pełni niezależnej redakcji
Awatar użytkownika
jma2312

Re: REM: Dziennikarze zbyt tendencyjni, nie można łączyć informacji i komentarza

jma2312 Pią Kwi 19, 2013 7:25 am

Gdyby REM nie byla slepa i glucha, to twory ub-cko- koszernych mediow- oglupiania i podporzatkowania spoleczenswa, juz dawno bylyby zamkniete,
Awatar użytkownika
alik

Re: REM: Dziennikarze zbyt tendencyjni, nie można łączyć informacji i komentarza

alik Pią Kwi 19, 2013 7:55 am

jma2312 , 2013-04-19 07:25 :
Rany boskie: gdzieś się nauczył tego dziwnego języka? Na "niezależnych" portalach?
Awatar użytkownika
katon

katon Pią Kwi 19, 2013 8:29 am

Najgorsze,że REM jest również upolityczniona o czym świadczą jej kolejne "listy pasterskie".W związku ztym nie mozna ich brać poważnie,gdyż są jednostronnie tendencyjne.
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Pią Kwi 19, 2013 9:09 am

Gdybym wierzył w bezstronność REM, może by mnie obeszły ich komunikaty. Ale guzik mnie obchodzi, co ten sztuczny twór, udający bezstronność, wydala z siebie. Kiedy niektóre media zwracały uwagę na skandaliczny poziom śledztwa smoleńskiego, REM je potępiła. Teraz, kiedy to wszystko się potwierdza, REM udaje obiektywizm. Lemingów poszukajcie gdzie indziej, dziadki leśne.
Awatar użytkownika
niepokorny

niepokorny Pią Kwi 19, 2013 9:58 am

@Yogi - taaak taaak, a PiSowskie SDP jest jak najbardziej obiektywne.... prowadzenie konferencji PiSowskiej w siedzibie SDP przez jej szefa Skowronskiego to też przykład braku zaangażowania politycznego SDP. Brawo.
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Pią Kwi 19, 2013 10:14 am

Nie rozumiem. Czy ja coś piszę o SDP? Czy ja się nazywam Skowroński? Czy ja jestem z SDP? O co chodzi??? Jakoś nie udało mi się złapać związku z tematem.
Awatar użytkownika
dur

dur Pią Kwi 19, 2013 10:39 am

Pani Rysiu, co Pan dzieci alfabetu uczy, no dajże Pan spokój, to jest oczywista oczywistość, :-)
Awatar użytkownika
Miś Uszatek

Miś Uszatek Pią Kwi 19, 2013 11:03 am

Wywalić kolejnych dziennikarzy na bruk! Niech głodem przymierają! Dzieci z przedszkola za karę do dziennikarstwa przyuczyć! Od razu jakość się poprawi!
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Pią Kwi 19, 2013 11:18 am

Czöowiek nie jest komputerem! Tzw.: "obiektywna informacja" po prostu nie istnieje! Zawsze widzimy, odbieramy i piszemy tak jak każe nam serce i rozum. Nie zgadzam się, że jest "nienawiść" wśród dziennikarzy TV! - Jakiej TV?? Jednostronność, pro kleryklizm -tak! Ale nie nienawiść.

Trzeba pisać ażeby zmienić ten świat! Zwłaszcza świat robiony "przez maszynkę do mielenia mięsa" polityków!! To się może wielu niepodobać! - Można sobie narobić wrogów :)) Ale i tak... w Polsce niezależna etyka , przez duże "E" poszła w las!!
Awatar użytkownika
Semen Zabuski

Semen Zabuski Pią Kwi 19, 2013 2:20 pm

POLSKIE BZDETY - SOWIETY. Gminna rada narodowa, powiatowa rada narodowa, wojewódzka rada narodowa, miejska rada narodowa, dzielnicowa rada narodowa, stołeczna rada narodowa, krajowa rada narodowa, wojskowa rada ocalenia narodowego, rada bezpieczeństwa narodowego, krajowa rada radiofobii i telekinezy, rada etyki mediów, rada programowa TVP, rada nadzorcza (najśmieszniejszych spółek Skarbu Państwa), rada ministrów (zwykle niepotrzebna), polska rada organizacji młodzieżowych, polska rada biznesu, polska rada centrów handlowych, polska rada winiarska, rada ds. równości dyni z dynią. Radam ci ja. RADA BY DUSZA DO RAJU.
Awatar użytkownika
Jaga

Jaga Pią Kwi 19, 2013 5:21 pm

Odpowiedz do Andrzeja.
Dziennikarze powinni byc bezstronni , przedstawiac fakty nie swoje opinie. TO JEST WLASNIE PROFESJONALIZM, TAK JEST NA SWIECIE. Dziennikarze polscy, to magiel - walkuja kazda sprawe na okraglo, aby zarobic i byc na antenie. Czesto nie mozna juz tego sluchac.
Awatar użytkownika
Jones

Jones Pią Kwi 19, 2013 11:47 pm

A co to jest REM i po co?
Awatar użytkownika
TRUTNIE MEDIALNE

TRUTNIE MEDIALNE Sob Kwi 20, 2013 5:11 pm

Czy możecie , do licha ciężkiego zaprzestać OBRAŻAĆ prawdziwych i uczciwych dziennikarzy ...........niestety to , to co obecnie buszuje w mediach , nijak ma się do dziennikarstwa , nawet najniższych lotów !!
Pracownik medialny na klepanie wierszówek czy płodzenie "newsów" na zamówienie PŁACODAWCY !!
Awatar użytkownika
Anna

Anna Nie Kwi 21, 2013 4:13 pm

haha "nie można łączyć komentarza z informacją?"- tzw. dziadki leśne to jeden z nielicznych słusznych głosów w tej sprawie, choć dwudziestoparolatki też zauważają ten problem ( był taki mój wpis na blogu)...a co do przepychanki powyżej słabo to Was- komentujących świadczy- dyskusje na tym poziomie mają gdzie indziej swoje miejsce w Internecie;)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości