WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
conf

REM: TVP Info wbrew etyce dziennikarskiej nie wpuściło Michała Szczerby do „Woronicza 17”

conf Pon Lip 17, 2017 12:20 pm

przecież podobno juz jest enty w tym rokut bojkot pisowskiej tv to po jaką anilkę chciał wejść?? - chyba ze już samo PO znowu nie wie co ma myśleć i mówić tak jak było np z uchodźcami..
Awatar użytkownika
Dustman

Re: REM: TVP Info wbrew etyce dziennikarskiej nie wpuściło Michała Szczerby do „Woronicza 17”

Dustman Pon Lip 17, 2017 1:17 pm

Akurat dla dobra widzów ten Pan nie powinien pokazywać się w żadnej TV
Awatar użytkownika
Polak

Re: REM: TVP Info wbrew etyce dziennikarskiej nie wpuściło Michała Szczerby do „Woronicza 17”

Polak Pon Lip 17, 2017 1:54 pm

Niezobaczenie Szczerby w tv to jest "pierwszeństwo dobra widzów". I to bardzo, nie ważne po której scenie sportu politycznego się ktoś plasuje. To miłosierdzie wobec widza, wypełnianie Konwencji Genewskiej.
Awatar użytkownika
Denim

Denim Pon Lip 17, 2017 1:54 pm

Im mniej PO w TVP tym lepiej!!!
Awatar użytkownika
kpina z Polski

kpina z Polski Pon Lip 17, 2017 1:57 pm

"conf" napisał(a): przecież podobno juz jest enty w tym rokut bojkot pisowskiej tv to po jaką anilkę chciał wejść?? - chyba ze już samo PO znowu nie wie co ma myśleć i mówić tak jak było np z uchodźcami..
Bo oni wzorują się na "rotacyjnej głodówce Boniego" i robią rotacyjny bojkot tvp. Ci politycy, co są zapraszeni, idą lansować się na ekranie, a reszta w tym czasie solidarnie bojkotuje tvp. Potem idzie inny, a reszta znowu w tym czasie bojkotuje.
Awatar użytkownika
strzałka czasu

strzałka czasu Pon Lip 17, 2017 2:02 pm

Ale fajnie byłoby, gdyby taki artykuł pisać chronologicznie, nie ważne kogo się popiera. Bo najpierw zaproszono Kierwińskiego, zgodził się, potem zrezygnował, PO dało Szczerbę, TVP z niego zrezygnowało i poprosiło o kogoś innego. I PO w płacz, że ich cenzurują. A umieszczanie info, że to Kierwiński był wcześniej zaproszony w środku tekstu, sprawia wrażenie (wiem, że celowe), że to tvp jest winna. A wina jest obopólna co najwyżej, ale bardziej PO.
Awatar użytkownika
wstyd, kogo my wybieramy do sejmu

wstyd, kogo my wybieramy do sejmu Pon Lip 17, 2017 2:04 pm

Mnie też nigdy nie zaproszono do żadnej telewizji, co odbieram za rodzaj cenzury i tłamszenie moich poglądów. A jestem pewien, że dostałbym w głosowaniu do sejmu więcej głosów niż on. Ale ja nie darłbym się potem na proteście pod TK: "Kooochaaanyyyy paaanie Proooofesooorze".
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Lip 17, 2017 2:12 pm

"kpina z Polski" napisał(a):
"conf" napisał(a): przecież podobno juz jest enty w tym rokut bojkot pisowskiej tv to po jaką anilkę chciał wejść?? - chyba ze już samo PO znowu nie wie co ma myśleć i mówić tak jak było np z uchodźcami..
Bo oni wzorują się na "rotacyjnej głodówce Boniego" i robią rotacyjny bojkot tvp. Ci politycy, co są zapraszeni, idą lansować się na ekranie, a reszta w tym czasie solidarnie bojkotuje tvp. Potem idzie inny, a reszta znowu w tym czasie bojkotuje.

hahaha , to coś w stylu tego grubaska z kod-u co głodówkę pod TK prowadził, a po 2-3 tygodniach przerwał i na końcu- uwaga- "podziękował wszystkim za zupy i obiady które dobrzy ludzie mu przynosili ; )
Awatar użytkownika
NIE dla lewaków z PO

NIE dla lewaków z PO Pon Lip 17, 2017 2:27 pm

Jestem za tym, żeby ludzi z PO w ogóle nigdy nie zapraszać do TVP. Dzięki temu poziom intelektualny i merytoryczny programów publicystycznych TVP będzie znacznie wyższy. Niech POwcy głoszą swoje "mądrości" życiowe w komercyjno-lewackich mediach pokroju GW, TVN, TOK FM itp. Na udział w programach TVP trzeba czymś pozytywnym zasłużyć, a czym POwcy zasłużyli? Bardzo dobrze, że TVP nie wpuściła go do studia. Zresztą POwcy niedawno zarzekali się, że sami zbojkotują programy TVP i nie będą do nich przychodzić, więc w czym problem?
Awatar użytkownika
asu

asu Pon Lip 17, 2017 2:28 pm

"strzałka czasu" napisał(a): Ale fajnie byłoby, gdyby taki artykuł pisać chronologicznie, nie ważne kogo się popiera. Bo najpierw zaproszono Kierwińskiego, zgodził się, potem zrezygnował, PO dało Szczerbę, TVP z niego zrezygnowało i poprosiło o kogoś innego. I PO w płacz, że ich cenzurują. A umieszczanie info, że to Kierwiński był wcześniej zaproszony w środku tekstu, sprawia wrażenie (wiem, że celowe), że to tvp jest winna. A wina jest obopólna co najwyżej, ale bardziej PO.

Przecież to nic nie zmienia
Awatar użytkownika
Aspen

Aspen Pon Lip 17, 2017 4:12 pm

Prawda jest okrutna.
Miejsce w programie jest dla konkretnej partii.
I to partia, a nie wydawca decyduje kto wystąpi.

Wydawca NIE JEST od tego, by decydować o składzie osobowym programu do którego zapraszani są politycy z kluczowych parlamentarnych frakcji.
Awatar użytkownika
załamany

załamany Pon Lip 17, 2017 6:22 pm

Jeśli stan świadomości Polaków jest taki jak powyższe komentarze to jestem załamany.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Lip 17, 2017 6:33 pm

"załamany" napisał(a): Jeśli stan świadomości Polaków jest taki jak powyższe komentarze to jestem załamany.

Jest gorszy.

Tutaj wypowiada się piśmienna część społeczeństwa. Nawet tutejsze trolle są piśmienne. A co najmniej potrafiące przeklejać.
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Lip 17, 2017 8:01 pm

"prawnik" napisał(a):
"załamany" napisał(a): Jeśli stan świadomości Polaków jest taki jak powyższe komentarze to jestem załamany.

Jest gorszy.

Tutaj wypowiada się piśmienna część społeczeństwa. Nawet tutejsze trolle są piśmienne. A co najmniej potrafiące przeklejać.

a gdzie tam panie, my niepiśmienne, nam tylko kazano te śmieszne znaczki przyklejać w różnych miejscach by nasze dzieci dostały za to miskę ryżu , więc trochę współczucia z łaski swojej. : ) Nie każdego stać na tyle obywatelskiej odwagi, by pójść i ukraść kiełbasę ze sklepu czy tam jakiegoś pendrivea : ).

PS jeśli prawnik to ty to coś cię w weekend nie było , czyżbyś jakiś festyn zaliczał, albo marsz czy tam wiec.??? Bo ja tam pogrzeb miałem, ale na wesoło - chowaliśmy wreszcie postkomunę, chociaż gdzieniegdzie jeszcze zmora wystaje z grobu ; ) Pozdr
Awatar użytkownika
aa

aa Pon Lip 17, 2017 10:16 pm

Czy dziennikarze TVP Info byli szkoleni w Korei Północnej?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości