WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Prof

Remigiusz Mróz sprzedał prawa do ekranizacji „Czarnej Madonny”, powstanie serial fabularny

Prof Czw Paź 07, 2021 6:05 am

Na 100 procent prawa kupił Netflix. Tylko jego mogła skusić taka "fabuła" ;)
Awatar użytkownika
Marek

Re: Remigiusz Mróz sprzedał prawa do ekranizacji „Czarnej Madonny”, powstanie serial fabularny

Marek Czw Paź 07, 2021 7:00 am

Kura zapewne wybulił
Awatar użytkownika
Kokos

Re: Remigiusz Mróz sprzedał prawa do ekranizacji „Czarnej Madonny”, powstanie serial fabularny

Kokos Czw Paź 07, 2021 8:05 am

Jak "Czarna Madonna" to tylko TVP lub TV Trwam.
Awatar użytkownika
ewdfs

ewdfs Czw Paź 07, 2021 8:16 am

"Prof" napisał(a): Na 100 procent prawa kupił Netflix. Tylko jego mogła skusić taka "fabuła"

i w dodatku będą same mużiny gaje i masoni, bo to teraz modne
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Czw Paź 07, 2021 9:36 am

"Kokos" napisał(a): Jak "Czarna Madonna" to tylko TVP lub TV Trwam.

Bez złośliwości nie mogłeś tego skomentować czy nie potrafiłeś po prostu?
Awatar użytkownika
literat

literat Czw Paź 07, 2021 11:07 am

To było moje pierwsze spotkanie z Remigiuszem Mrozem i prawdopodobnie ostatnie.......... Już dawno nie czytałam takiego bełkotu.
Awatar użytkownika
Piwowar

Piwowar Czw Paź 07, 2021 11:24 am

Mróz ma szablony i wymyśla pod nie intrygi i zagadki nie realne i głupie do potęgi nie powiem jakiej. Czułem się jakbym czytał pamiętnik nastolatki. Sieczka, jak trociny w maszynie losującej. Jedyny plus tej książki to jej okładka. Thiller tak straszny, że boję się czy jutro będę o nim pamiętać , akcja tak wciągająca że przysnąłem w połowie rozdziału zaś wątki paranormal tak tajemnicze i odjazdowe że więcej magii ma smażenie naleśników
Awatar użytkownika
marekk

marekk Czw Paź 07, 2021 1:06 pm

Tych powieści Mroza nie da się czytać, pełno tego na w formie audiobookow na YT.
O wiele lepsze są opowiadania autora Bruno Siak również dostępne na YT.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości