WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Leon

Reserved prezentuje wiosenną kolekcję. Twarzami Adesuwa Aighewi, Saskia de Brauw, Sara Grace Wallerstedt i Rockwell Hardwood

Leon Czw Sty 23, 2020 2:21 pm

A może mniej szmat, to więcej i lepiej dla środowiska? Przerażająca jest ta nadprodukcja tanich i naprawdę fatalnych jakościowo ciuchów.
Awatar użytkownika
Marcela

Re: Reserved prezentuje wiosenną kolekcję. Twarzami Adesuwa Aighewi, Saskia de Brauw, Sara Grace Wallerstedt i Rockwell Hardwood

Marcela Pon Sty 27, 2020 4:03 pm

Im więcej eko ubrań w ofercie tym lepiej. Fajnie, że coraz bardziej w tym kierunku idzie marka.
Awatar użytkownika
renata

Re: Reserved prezentuje wiosenną kolekcję. Twarzami Adesuwa Aighewi, Saskia de Brauw, Sara Grace Wallerstedt i Rockwell Hardwood

renata Pon Sty 27, 2020 6:19 pm

"Leon" napisał(a): A może mniej szmat, to więcej i lepiej dla środowiska? Przerażająca jest ta nadprodukcja tanich i naprawdę fatalnych jakościowo ciuchów.

Wyniki spółki LPP przeczą twoim wypocinom, ja kupuję i będę kupowała ciuchy w Reserved bo w stosunku ceny do jakości są chyba najlepsi.
Awatar użytkownika
polka

polka Wto Sty 28, 2020 3:57 pm

Od jakiegoś czasu coraz bardziej podobają mi się kolekcje Reserved, projektanci w firmie obrali dobry kierunek.
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Wto Sty 28, 2020 8:36 pm

Mi tam się ta kolekcja podoba.
Awatar użytkownika
Biel

Biel Czw Sty 30, 2020 1:35 pm

Bardzo dobrze, że coraz więcej ekologicznych rozwiązań wykorzystywanych jest w projektach.
Awatar użytkownika
Magdalena

Magdalena Pią Sty 31, 2020 4:25 pm

"Leon" napisał(a): A może mniej szmat, to więcej i lepiej dla środowiska? Przerażająca jest ta nadprodukcja tanich i naprawdę fatalnych jakościowo ciuchów.
To przecież od nas zależy ile kupujemy i czy ubrania wyrzucamy, czy nadajemy im drugie życie. A z tego co wiem, to niesprzedane ubrania LPP w większości oddaje potrzebującym.
Awatar użytkownika
jagoda

jagoda Pią Sty 31, 2020 5:36 pm

Kolekcja robi wrażenie, projektanci nie próżnują :).
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości