[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Reserved przeprasza i wycofuje bożonarodzeniową koszulkę z „odkupieniem win”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lol

Reserved przeprasza i wycofuje bożonarodzeniową koszulkę z „odkupieniem win”

lol Wto Gru 01, 2020 11:23 am

O jakie wartości chodzi tej pani? Że wino za drogie?
Awatar użytkownika
jak zwykle

Re: Reserved przeprasza i wycofuje bożonarodzeniową koszulkę z „odkupieniem win”

jak zwykle Wto Gru 01, 2020 11:37 am

A ja bym chciał, żeby wyznawcy religii nie narzucali wszystkim ich wiary i tego w jakim stopniu mamy szanować ich wartości.
Awatar użytkownika
adaw

Re: Reserved przeprasza i wycofuje bożonarodzeniową koszulkę z „odkupieniem win”

adaw Wto Gru 01, 2020 11:37 am

ja pier....
o co chodzi tej kobiecie?

koszulka trochę suchar, ale spoko ;)
Awatar użytkownika
Gg allin

Gg allin Wto Gru 01, 2020 11:41 am

Who the f*** is Puścikowska?
Awatar użytkownika
nie wierzę

nie wierzę Wto Gru 01, 2020 11:52 am

przepraszam, ale pani Puścikowska nie będzie moim arbitrem elegancji, grafika może słaba, ale widziałem bardziej kretyńskie podkoszulki, już nawet Reserved boi się PISu i rzekomego obrażania Kościoła?
Awatar użytkownika
Zuzanna

Zuzanna Wto Gru 01, 2020 12:03 pm

Pani sie chciała podlansować i tyle. Przecież to nie jest tekst typu „Nie płakałem po papieżu”. W strasznym kraju żyjemy i jeszcze to „właśnie straciliście klienta”. Wolny kraj, wolny wybór, idz gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Tytus

Tytus Wto Gru 01, 2020 12:51 pm

Trochę przesadzona reakcja, ale dobrze że wycofali skoro jest oburzenie.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Gru 01, 2020 1:00 pm

O widzę że nie tylko na FB zlecieli się "obrońcy" spod znaku chamstwa, braku logiki i piorunka.
Tu również.
Awatar użytkownika
Malga

Malga Wto Gru 01, 2020 1:02 pm

Grafika dobra, komentarz społeczny bardzo dobry, może przyjąć trudno...
Awatar użytkownika
moon

moon Wto Gru 01, 2020 1:17 pm

"jak zwykle" napisał(a): A ja bym chciał, żeby wyznawcy religii nie narzucali wszystkim ich wiary i tego w jakim stopniu mamy szanować ich wartości.

A ja bym chciał, żeby nie-wyznawcy mnie nie obrażali ani mojej religii! Proste?
Awatar użytkownika
seer

seer Wto Gru 01, 2020 1:18 pm

"adaw" napisał(a): ja pier....
o co chodzi tej kobiecie?

koszulka trochę suchar, ale spoko

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem to będziesz wiedział o co chodzi.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Wto Gru 01, 2020 1:45 pm

Widzialem dużo gorsze koszulki. Inna sprawa, że taka marka jak Reserved mogłaby sobie odpuścić takie grafiki, szczególnie, że patrząc na reklamy i komunikację, chciałaby pretendować do marki fashion, a nie "koszulkowo", czy innym podobne.
Awatar użytkownika
rew

rew Wto Gru 01, 2020 1:59 pm

"Gg allin" napisał(a): Who the f*** is Puścikowska?

Polecam jej książki!!! Ale nie wiem czy coś czytasz ;)
Awatar użytkownika
joric

joric Wto Gru 01, 2020 2:35 pm

Jaka dziunia po licencjacie robi w Reserved za specjalistkę od marketingu, no i między Pudelkiem a czaterią dla usychających łechtaczek wywaliła takiego bobka.
Awatar użytkownika
kasujsz

kasujsz Wto Gru 01, 2020 2:37 pm

"joric" napisał(a): Jaka dziunia po licencjacie robi w Reserved za specjalistkę od marketingu, no i między Pudelkiem a czaterią dla usychających łechtaczek wywaliła takiego bobka.

Niestety, pokolenie tłumoków dochodzi do rządzenia światem. Zero tatku, wyczucia, smaku, inteligencji. Jeno prostactwo, tipsy i solarka.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości