WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polak katolik

Reserved z najpopularniejszą reklamą na YouTube w 2019 r. W grudniu liderem spot Allegro (wideo)

Polak katolik Wto Sty 21, 2020 1:32 pm

Dobra jest też listopadowa reklama Allegro.
Awatar użytkownika
andzia

Re: Reserved z najpopularniejszą reklamą na YouTube w 2019 r. W grudniu liderem spot Allegro (wideo)

andzia Śro Sty 22, 2020 5:23 pm

Nie ma się co dziwić, reklama Reserved z Kendall Jenner jest po prostu genialna.
Awatar użytkownika
Jo

Re: Reserved z najpopularniejszą reklamą na YouTube w 2019 r. W grudniu liderem spot Allegro (wideo)

Jo Śro Sty 22, 2020 8:23 pm

Też bardzo mi się podobała reklama z Kendall.
Awatar użytkownika
nana

nana Czw Sty 23, 2020 1:53 pm

Reklama Reserved zdecydowany numer jeden, resztę bym trochę pozmieniała :).
Awatar użytkownika
Mali

Mali Pon Sty 27, 2020 3:47 pm

"Jo" napisał(a): Też bardzo mi się podobała reklama z Kendall.
Sama ją obejrzałem wiele razy.
Awatar użytkownika
viola

viola Pon Sty 27, 2020 6:16 pm

Film od Reserved robi wrażenie, nigdy bym nie spodziewała się że to polska produkcja.
Awatar użytkownika
tina

tina Wto Sty 28, 2020 3:44 pm

Reserved często zaskakuje nas fajnymi spotami, wystarczy przypomnieć ten z Kate Moss. Też był świetny.
Awatar użytkownika
Mora

Mora Wto Sty 28, 2020 8:13 pm

Myślę, że współpraca polskiej marki była niemałym zaskoczeniem, więc już samo to zrobiło wyświetleń. Samej reklamy nie powstydziły by się największe światowe marki.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Sty 28, 2020 10:26 pm

Jeśli wg was januszowe reklamy Media Expert zasługują na wyróżnienia to najwyższy czas abym przestał tutaj zaglądać... Oni powinni za te reklamy dostać prace społeczne do wykonania. Już nie wspomnę o odszkodowaniach za uszczerbek na zdrowiu psychicznym ludzi, którzy zmuszeni byli to słuchać i oglądać.
Awatar użytkownika
Meg

Meg Czw Sty 30, 2020 12:58 pm

Wydaje mi się, że pierwsze miejsce nie podlega dyskusji. W ogóle Reserved ma w ostatnich latach bardzo dobre reklamy z różnymi celebrytkami/gwiazdami.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości